Προς το περιεχόμενο

MLS Magic Review


Rubenstilchkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την MLS με έδρα τη Θεσσαλονίκη τη γνωρίσαμε εξαιτίας των πλοηγών που κατασκευάζει εδώ και πολλά χρόνια, με την εταιρεία να έχει πλέον αξιοσημείωτη παρουσία στη χώρα μας και σε άλλες προϊοντικές κατηγορίες όπως smartphones, tablets και πρόσφατα στις τηλεοράσεις. Με το Magic, η MLS έχει πλέον παρουσία και σε μία ακόμη κατηγορία η οποία σημειώνει σημαντική επιτυχία τα τελευταία χρόνια, αυτή των υβριδικών υπολογιστών.

Μετά από αρκετές μέρες ενασχόλησης με την συσκευή, μπορώ να πω σήμερα ότι το Magic είναι και η πιο ενδιαφέρουσα συσκευή της MLS που έχω πιάσει στα χέρια μου. Αυτό ενδεχομένως το συμπέρασμα και να προκύπτει από το γεγονός ότι η συσκευή έχει έναν ορισμένο χαρακτήρα και δεν είναι αδιάφορο σαν κάποια από τις κλασικές, τυπικές “κινεζιές” της γνωστής εταιρείας.

 

image2.jpg

 
Προσέξτε, δεν λέω ότι η συσκευή δεν είναι “κινεζιά” αλλά τουλάχιστον δεν είναι... τυπική, και αυτό έκανε περισσότερο ενδιαφέρουσα την διαδικασία αξιολόγησης. Είχα την συσκευή συνεχώς μαζί μου για αρκετές μέρες, από το σπίτι και το τραπέζι και τον καναπέ, στην δουλειά και στο γραφείο, για να διαπιστώσω ότι τελικά μία τέτοια συσκευή μπορεί να σου λύσει τα χέρια σε αρκετές περιπτώσεις. Και αν εγώ ένιωθα έτσι με αυτό το κατασκεύασμα, φανταστείτε την αίσθηση και την άνεση που απολαμβάνει σε καθημερινή βάση ο χρήστης ενός Surface Pro 4 ή ενός Surface Book καλύτερα ή ακόμα και ο χρήστης ενός καλού Lenovo Yoga.

Link.png Site: MLS Magic Review 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια χαρά ήταν με τους χάρτες της.
Από την στιγμή που αποφάσισε να μπει σε ξένα χωράφια προσπαθώντας να βάλει μέσα σε κινεζιες τα app τις άστα να πάνε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά ήταν με τους χάρτες της.

Από την στιγμή που αποφάσισε να μπει σε ξένα χωράφια προσπαθώντας να βάλει μέσα σε κινεζιες τα app τις άστα να πάνε.

Μα ΟΛΑ τα κινητά made in China είναι..αυτό είναι το πρόβλημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το IQ Talk το έδωσα γιατί είχε διάφορα προβλήματα, όμως το Diamond που δοκίμασα φαινόταν πολύ καλύτερο. Οι τιμές τους όμως είναι πιστεύω αρκετά τσιμπημένες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειχα για καμια εβδομαδα (το ειχε αγορασει ενας φιλος και μου το δάνεισε) 

δεν λέει και πολλά και είναι ακριβό για αυτά που κάνει. 

δεν μου αρεσε η ποιότητα κατασκευής καθολου και σίγουρα για 400 ευρω περιμενεις κατι καλύτερο. 

Αν ηταν πιο οικονομικο θα το συζητούσα. 

συμφωνώ με το review για τον χώρο, επίσης θεωρώ ότι θα έπρεπε η maic να εχει γινει port και στα windows. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...