Προς το περιεχόμενο

Φήμες θέλουν την Samsung να κυκλοφορεί το Galaxy S8 νωρίτερα λόγω της ανάκλησης του Note7


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ετσι έτσι! Να βιαστούν να το βγάλουν ώστε να κάνουν καμιά άλλη κατασκευαστική μ#$$%^^ και να τρέχουν ξανά. Αφήστε ρε να το σχεδιάσουν και να το υλοποιήσουν με την ησυχία τους οι μηχανικοί.     

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγάλε το Note 7 με σωστή μπαταρία δώσε και το gear S3 δώρο και θα δούμε αν θα εκτοξευθούν οι πωλήσεις ή όχι :)

Αν τους ελεγα οτι δεχομαι να το παρω μονο με μια UHD τηλεοραση δωρο λογω του ρισκου που παιρνω λες να δεχοντουσαν η θα με εβριζαν. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ειναι δεδομενο οτι εχουν μεγαλο στοκ και αυτο καπως θα προσπαθησουν να το σπρωξουν. Δεν το θεωρω απιθανο να παιξουν μεγαλες προσφορες σε λιγους μηνες απο τωρα οταν καταλαγιασει καπως ο θορυβος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Proof or never happened. Επίσης σε τι λειτουργικό τα κατάφερε αυτά; Παρθένα έκδοση Android δίχως τον καρκίνο που ονομάζουν Touchwiz? γιατί λογικά σε Test Unit θα ξεκινούν με απλή Android και αν τελικά καταφέρει τέτοιο Score με TouchWiz, θέλω να δω τις θερμοκρασίες της συσκευής γιατί όπως φαίνεται, βιάζεται για μία ακόμη φορά και θα το φάει το κεφάλι της.

μαλλον εχεις χρονια να πιασεις high end συσκευη samsung.... αυτο το αστειο με το touchwiz ειναι so 2013-2014

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου σε τι δε σε καλυπτει το s7? 

Δηλαδη μια ζωη ολοι κραζετε επειδη βγαινει ενα νεο μοντελο και απαξιωνεται το παλιο! 

Τι θελετε, να καθομαστε 5-6 χρονακια στο ιδιο μην τυχον και μεινετε πισω τεχνολικα? Οσοι πηραν το s7 τελος, το ευχαριστιουνται, αν καποιος εχει λεφτα για πεταμα παιρνει καθε χρονο και αλλο, αν καποιος δεν καλυπτεται επισης παιρνει αλλο εφοσον μπορει, αν δεν μπορει και εχει τοσες αναγκες, ας βρει τροπο. Ελεος δηλαδη, καθε φορα τα ιδια.

 

Εγω χαιρομαι να βλεπουμε καινουρια πραγματα, και αν δεν παρω το s8, θα παρω το s9, s10, οποιο τυχει οταν θα εχω την αναγκη να παρω κινητο.

Πέστα ρε φίλε... Αυτοί που πήραν το s7 θα πάψουν να είναι πρώτη μούρη και θα αναγκαστούν να πάρουν το s8. Ποιος άλλος λόγος υπάρχει για να νιώθεις ότι απαξιώνεσαι... Ελλαδιστάν...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τους ελεγα οτι δεχομαι να το παρω μονο με μια UHD τηλεοραση δωρο λογω του ρισκου που παιρνω λες να δεχοντουσαν η θα με εβριζαν. :-D

Μάλλον θα σου έλεγαν να αγοράσεις την τηλεόραση και θα σου κάνουν δώρο το Note :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι αυτοι που πηραν το s7 ??? 

 

ελεος ..... 

Αυτοι που πηραν το S7 εχουν παρει επι το πλειστον σβαρνα ολη την σειρα S. Πραμα που ισχυει και στα iPhone. Εδω χρειαζεται το ελεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πρεπει να μαι ενας απο τους λιγους κατοχους S7 που not a single fuck is given αμα βγει S8... και εδώ που τα λεμε μακάρι να βγει.

 

Το κινητο ουτε το κοινωνικο μου στατους καθοριζει, ουτε θα πεσουν τα καράβια μου έξω, ουτε ξαφνικά σταμάτησε να με αφήνει ικανοποιημένο επειδη βγαινει ενα πιο καινουργιο. 

 

Μακάρι να βγαίνουν νέα και καλυτερα μοντέλα σε τακτική βάση.

 

Επειδη καποιος μπορει να πει για μεταπωλητικη αξια... σιγα τα ωα θα απαντήσω. For all I know, το κινητο μπορει να το σπάσω ή να μου το κλέψουν, οποτε μηδενικη μεταπωλητικη αξία. Το παιρνω για να το χρησιμοποιησω. Το τι μπορει να γινει σε 1-2 χρόνια ποσως με ενδιαφέρει.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι αυτοι που πηραν το s7 ??? 

 

ελεος ..... 

Και αυτοί που πήραν το s7 τι; Καταστράφηκε η ζωή τους που δεν θα έχουν πια το τελευταίο μοντέλο; Είναι άχρηστο το s7 επειδή θα βγει το επόμενο; Ήμαρτον θεέ μου τι άλλο θα διαβάσουμε μέσα σε αυτό το φόρουμ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Και αυτοί που πήραν το s7 τι; Καταστράφηκε η ζωή τους που δεν θα έχουν πια το τελευταίο μοντέλο; Είναι άχρηστο το s7 επειδή θα βγει το επόμενο; Ήμαρτον θεέ μου τι άλλο θα διαβάσουμε μέσα σε αυτό το φόρουμ

 

Όχι ρε συ. Απλά αν είσαι gadgetάκιας, είναι λογικό κάθε φορά που βλέπεις πως βγήκε κάτι καλύτερο να το θέλεις άμεσα και ταυτόχρονα θεωρείς αυτό που μέχρι τώρα ήταν το top, να έχει κάπως ...ξεπέσει! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε συ. Απλά αν είσαι gadgetάκιας, είναι λογικό κάθε φορά που βλέπεις πως βγήκε κάτι καλύτερο να το θέλεις άμεσα και ταυτόχρονα θεωρείς αυτό που μέχρι τώρα ήταν το top, να έχει κάπως ...ξεπέσει! :)

 

Αυτό συνέβαινε τα 90s και τα 2000s. Πλέον το να είσαι gadgetάκιας είναι αρκετά VFM μιας και ουσιαστική διαφορά δεν έχεις σε λιγότερο από 2 χρόνια. Πριν καμιά 15ετία το ακριβό gadget σου γινόταν ελεεινό και τρισάθλιο σκουπίδι μέσα στο ίδιο διάστημα. :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...