Προς το περιεχόμενο

Από €819 έως €1189 οι τιμές των νέων iPhone 7 και iPhone 7 Plus στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Το ΣΚ εκανα ενα μινι safari στα 4 απο τα 8 κοντινα μου Apple stores εδω περα, ψαχνοντας το Plus Jet black 128 & 256.....

 

H απαντηση που πηρα και απο τα 4 ηταν μια.... ''maybe 1 week before Christmas''  :ph34r:

 

Mεσα στην εβδομαδα θα περασω απο τα αλλα 4 μηπως εχω καλυτερη τυχη, (αν και ειμαι σιγουρος οτι θα λαβω την ιδια απαντηση)

 

Άμα φτάσουμε στα Χριστούγεννα πάντως, εγώ το δηλώνω απο τώρα πως θα περιμένω να πάρω το s8 από αντίδραση και θα ξανα ασχοληθώ με το iphone όταν θα βγάλει το 7s ή το 8...  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 402
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άμα φτάσουμε στα Χριστούγεννα πάντως, εγώ το δηλώνω απο τώρα πως θα περιμένω να πάρω το s8 από αντίδραση και θα ξανα ασχοληθώ με το iphone όταν θα βγάλει το 7s ή το 8...  :mad:

'Ντάξει, Χριστούγεννα δε θα φτάσει. Αλλα αν θες ντε και καλά Jet Black, απο οτι διαβάζω και σε ξένα forums, δεν έχεις και πολλές ελπίδες, τουλάχιστον μέχρι Νοέμβριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κούκλα το μαύρο ματ και απορώ με την ενόχληση ορισμένων με το νέο home button. Μια χαρά αίσθηση έχει, κυρίως στα 2 μικρότερα επίπεδα. Το ios 10 εξαιρετικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ΣΚ εκανα ενα μινι safari στα 4 απο τα 8 κοντινα μου Apple stores εδω περα, ψαχνοντας το Plus Jet black 128 & 256.....

 

H απαντηση που πηρα και απο τα 4 ηταν μια.... ''maybe 1 week before Christmas''  :ph34r:

 

Mεσα στην εβδομαδα θα περασω απο τα αλλα 4 μηπως εχω καλυτερη τυχη, (αν και ειμαι σιγουρος οτι θα λαβω την ιδια απαντηση)

Ενταξρι και μονο απο αυτο νομιζω πως την εχουμε πατησει  ασχημα.Αν δεν εχει στο U.S τι συζηταμε τωρα εμεις εδω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα φτάσουμε στα Χριστούγεννα πάντως, εγώ το δηλώνω απο τώρα πως θα περιμένω να πάρω το s8 από αντίδραση και θα ξανα ασχοληθώ με το iphone όταν θα βγάλει το 7s ή το 8...  :mad:

 

 

Ενταξρι και μονο απο αυτο νομιζω πως την εχουμε πατησει  ασχημα.Αν δεν εχει στο U.S τι συζηταμε τωρα εμεις εδω ...

 

 

Eγω ελπιζω αρχες Δεκεμβριου να υπαρχει διαθεσιμοτητα και να μην το τραβηξουν μεχρι τις γιορτες....

 

Πρωτα θα εξυπηρετηθουν οι προπαραγγελιες και μετα αν μεινει τιποτα και για μας στα stores θα γινει μαχη.... :P

 

 

 

PS: Συναδελφος με προπαραγγελια στο Plus Jet black 256, δεν εχει παραλαβει ακομα.....  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω ελπιζω αρχες Δεκεμβριου να υπαρχει διαθεσιμοτητα και να μην το τραβηξουν μεχρι τις γιορτες....

 

Πρωτα θα εξυπηρετηθουν οι προπαραγγελιες και μετα αν μεινει τιποτα και για μας στα stores θα γινει μαχη.... :P

 

 

 

PS: Συναδελφος με προπαραγγελια στο Plus Jet black 256, δεν εχει παραλαβει ακομα.....  :-(

Τη βλέπω την Apple στο 7s με προσκλήσεις σαν την Oneplus. Αν έπεσε έξω στις προβλέψεις της, μέγα λάθος. Αν το έκανε για να δημιουργήσει εικονικό ξεπούλημα, 2 φορές λάθος της. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Κούκλα το μαύρο ματ και απορώ με την ενόχληση ορισμένων με το νέο home button. Μια χαρά αίσθηση έχει, κυρίως στα 2 μικρότερα επίπεδα. Το ios 10 εξαιρετικό.

 

Ελπίζω απλά να το είδες κάπου (όπως κι εγώ). Γιατί αν το έχεις πάρει να ξέρεις πως θα φας perm ban! :P

 

Το jet black να σας πω δεν μου αρέσει καθόλου. Και γιατί είμαι παρανοϊκός με τα μικροσημαδάκια και γιατί μοιάζει λίγο ...πλαστικό έτσι όπως γυαλίζει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το jet black να σας πω δεν μου αρέσει καθόλου. Και γιατί είμαι παρανοϊκός με τα μικροσημαδάκια και γιατί μοιάζει λίγο ...πλαστικό έτσι όπως γυαλίζει...

+1

Aπλα επειδη ειναι καινουριο χρωμα, ο κοσμος το θελει για να ξεχωριζει.

Οτι εγινε πχ και περυσι με το rose gold, ενω φετος ειναι απο τα λιγοτερο δημοφιλη χρωματα.

Θεωρω το ματ μαυρο πολυ πιο ωραιο και χωρις τα προβληματα με τις γραντζουνιες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω απλά να το είδες κάπου (όπως κι εγώ). Γιατί αν το έχεις πάρει να ξέρεις πως θα φας perm ban! :P

 

Το jet black να σας πω δεν μου αρέσει καθόλου. Και γιατί είμαι παρανοϊκός με τα μικροσημαδάκια και γιατί μοιάζει λίγο ...πλαστικό έτσι όπως γυαλίζει...

 

Kαλυτερα, more jet black for us  αχχαχα

+1

Aπλα επειδη ειναι καινουριο χρωμα, ο κοσμος το θελει για να ξεχωριζει.

Οτι εγινε πχ και περυσι με το rose gold, ενω φετος ειναι απο τα λιγοτερο δημοφιλη χρωματα.

Θεωρω το ματ μαυρο πολυ πιο ωραιο και χωρις τα προβληματα με τις γραντζουνιες.

Μα και το black ματ  καινουριο χρωμα δεν ειναι? Δεν υπηρχε περσι αν αν δεν κανω λαθος  .

Απο την αλλη δεν ειναι παραλογο ενα καινουριο χρωμα να εχει την προτιμηση του αγοραστικου  κοινου για μια σειρα λογων μεταξυ των οποιων ειναι πως ξεχωριζει  οτι ειναι το καινουριο μοντελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλυτερα, more jet black for us  αχχαχα

Μα και το black ματ  καινουριο χρωμα δεν ειναι? Δεν υπηρχε περσι αν αν δεν κανω λαθος  .

Απο την αλλη δεν ειναι παραλογο ενα καινουριο χρωμα να εχει την προτιμηση του αγοραστικου  κοινου για μια σειρα λογων μεταξυ των οποιων ειναι πως ξεχωριζει  οτι ειναι το καινουριο μοντελο.

Nαι, αλλα το μαυρο ματ ειναι στα ματια των καταναλωτων πιο κοντα στο space gray που υπηρχε.

Το jet black ειναι τελειως διαφορετικο και το προτιμανε αρκετοι που θελουν να ξεχωριζουν οτι εχουν το καινουριο μοντελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν το είδα ποτέ ως "ποζεριά" το θέμα του χρώματος. Στο jet black πέρα απο τις γρατζουνιές, με χάλασε το πίσω μέρος και ειδικά όπως ξεχωρίζει η κάμερα στις άκρες της. Κάτι που δεν φαίνεται τόσο έντονα στο matte black (ίσως γιατί δεν δημιουργεί αντανακλάσεις κλπ). Επιπλέον όπως έχω πει ξανά, χρησιμοποιώ μόνο θήκες πουγκιά για τη μεταφορά της συσκευής μιας και θέλω όταν τη χρησιμοποιώ να την κρατάω "γυμνή". Αυτό με το jet black θα ήταν καταστροφικό από την πρώτη μέρα χρήσης φαντάζομαι! 

 

Απο κει και πέρα ...περί ορέξεως.

 

PS: Έχω πλέον κινητοποιήσει τόσες "άκρες" για να έχω τη συσκευή μέχρι το Σ/Κ, που νομίζω πως ξεπέρασα κάθε όριο "αρρώστιας" για ένα τηλέφωνο... :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

PS: Έχω πλέον κινητοποιήσει τόσες "άκρες" για να έχω τη συσκευή μέχρι το Σ/Κ, που νομίζω πως ξεπέρασα κάθε όριο "αρρώστιας" για ένα τηλέφωνο... :/

Ετσι κανε μας κομπλεξικους επειδη εμεις δεν θα το εχουμε ουτε το αλλο .

Αυτο ηταν ο σχεδιο σου απο την αρχη .Μην σου πω πως το εχεις ηδη παρει και μας κανεις πλακα ...

 

 

 

EDIT : Μολις ειδα σε γνωστο youtube  unboxing channel  κατι που δεν ειχα προσεξει η συσκευασια απο το jet black   ειναι μαυρη ,ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ κουτι για πρωτη φορα σε iphone  και μονο για αυτο θα επαιρνα το jet black  .

Μονο για το κουτι  αρρωστησα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ετσι κανε μας κομπλεξικους επειδη εμεις δεν θα το εχουμε ουτε το αλλο .

Αυτο ηταν ο σχεδιο σου απο την αρχη .Μην σου πω πως το εχεις ηδη παρει και μας κανεις πλακα ...

 

 

 

EDIT : Μολις ειδα σε γνωστο youtube  unboxing channel  κατι που δεν ειχα προσεξει η συσκευασια απο το jet black   ειναι μαυρη ,ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ κουτι για πρωτη φορα σε iphone  και μονο για αυτο θα επαιρνα το jet black  .

Μονο για το κουτι  αρρωστησα ...

 

Και το πρώτο κουτί για το 2g μαύρο ήταν. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω απλά να το είδες κάπου (όπως κι εγώ). Γιατί αν το έχεις πάρει να ξέρεις πως θα φας perm ban! :P

Εγώ; Ούτε να το φτύσω λέμε το iPhone 7! :X...

 

Το iOs 10 φέρνει πολύ σε Google Now launcher που είχα έχω στο S7.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...