Προς το περιεχόμενο

Γυναίκα μηνύει τους γονείς της για αναρτήσεις ντροπιαστικών φωτογραφιών στο Facebook


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Το site που αρχικά ανεβασε το θέμα, μετά 2 μέρες αμφισβητεί αν ειναι αληθεια

 

http://www.thelocal.at/20160916/doubts-cast-over-alleged-facebook-court-case

"It seemed too good to be true. The story which appeared this week in one of Austria's largest circulation magazines .... There are other contradictions in the story, "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας συμβουλεύω να σβήσετε το Facebook για να αποφύγετε τέτοια θέματα...ούτε tags, ουτε δημοσιεύσεις με φωτογραφίες σας, ούτε τίποτα! Προσωπικά το έσβησα πριν κάτι μήνες και νοιώθω καλύτερα απο ποτέ! Ξεκίνησα και crossfit για να ενισχύσω την ψυχική μου διάυγεια με σωματική εξάσκηση! Επίσης πλεον ειμαι vegan και χαίρομαι γι'αυτο!

Με το facebook, δεν ασχοληθηκα ποτε.Δεν καπνιζω, δεν πινω, γυμναζομαι, αλλα τα παϊδακια και τα  μπριζολιδια δεν τα κοβω.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ποστάρεις φωτό των παιδιών σου γενικότερα και τις προβάλεις σε sosial είναι απλά απαράδεκτο.Πρέπει το παιδί σου και μονο αυτο να αποφασισει τι θα κανει με τα sosial.Σκέφτηκες ποτέ ότι οι συγκεκριμένες φωτο μπορεί στο μέλλον να φέρουν σε πολύ ασχημη θέση το παιδί σου????

Και τα λέω ετσι διότι παραέχει γινει το κακό στο facebook.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας συμβουλεύω να σβήσετε το Facebook για να αποφύγετε τέτοια θέματα...ούτε tags, ουτε δημοσιεύσεις με φωτογραφίες σας, ούτε τίποτα! Προσωπικά το έσβησα πριν κάτι μήνες και νοιώθω καλύτερα απο ποτέ! Ξεκίνησα και crossfit για να ενισχύσω την ψυχική μου διάυγεια με σωματική εξάσκηση! Επίσης πλεον ειμαι vegan και χαίρομαι γι'αυτο!

 

Χωρίς να θέλω να είμαι αρνητικός απέναντι σου...Σε κάθε είδηση που έχει σχέση με το facebook κάνεις copy-paste το ίδιο σχόλιο; :/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να είμαι αρνητικός απέναντι σου...Σε κάθε είδηση που έχει σχέση με το facebook κάνεις copy-paste το ίδιο σχόλιο; :/

Είναι οπαδός του φεισμπούκ και νιώθει την χαρά να το προωθεί λόγω των τόσο καλών που μας έχει προσφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ πιο πολύ πιστεύω ότι είναι μούφα η είδηση.

Αλλά αν δεν είναι,τότε στην δίκη θα πρέπει να βρίσκεται και ο μπόγιας εκεί για να μαζέψει όλη αυτή την άρρωστη "οικογένεια"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας συμβουλεύω να σβήσετε το Facebook για να αποφύγετε τέτοια θέματα...ούτε tags, ουτε δημοσιεύσεις με φωτογραφίες σας, ούτε τίποτα! Προσωπικά το έσβησα πριν κάτι μήνες και νοιώθω καλύτερα απο ποτέ! Ξεκίνησα και crossfit για να ενισχύσω την ψυχική μου διάυγεια με σωματική εξάσκηση! Επίσης πλεον ειμαι vegan και χαίρομαι γι'αυτο!

και γω θα πουλησω τον i5 και θα παρω celeron....................αμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ πιο πολύ πιστεύω ότι είναι μούφα η είδηση.

Αλλά αν δεν είναι,τότε στην δίκη θα πρέπει να βρίσκεται και ο μπόγιας εκεί για να μαζέψει όλη αυτή την άρρωστη "οικογένεια"

Μουφα,ξεμουφα αυτά,δυστυχώς,γίνονται στην καθημερινοτητα,πολύ ανεύθυνοι γονείς ανεβάζουν φώτο τον παιδιών τους,δηλώνουν που είναι και λένε τον κάθε επιτήδειο παιδεραστή να πάει να τους βρει.

Δεν είναι και λίγα τα περιστατικά που έχουν ακουστεί για τέτοια θέματα.

Εδω μεγάλοι παριστάνουν τους πιτσιρικαδες,πίσω από μια οθόνη,και προσπαθούν να αποσκοπήσουν φώτο μικρών κοριτσιών.

There is always a dark side in everything.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά απορώ με τι μυαλό οι περισσότεροι κοινοποιούν στο τι κάνουν και δείχνουν τόσο πολύ την προσωπική τους ζωή ???

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Η γυναίκα, που ήθελε να παραμείνει ανώνυμη, ζήτησε πολλές φορές από τους γονείς της να κατεβάσουν τις σχεδόν 500 φωτογραφίες της, αλλά εκείνοι αρνήθηκαν.

 

Τι άλλο μπορούσε να κάνει δηλαδή η κοπέλα?

Αν δεν μπορούσε να έχει πρόσβαση στους λογαριασμούς των γωνιών της να τους πατήσει ένα μόνιμο delete (τα acc οχι μόνο τις φώτο :D) καλά έκανε και τους τράβηξε μια μήνυση εφόσον μπορεί μπας και ταρακουνηθούν τα μυαλά τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι άλλο μπορούσε να κάνει δηλαδή η κοπέλα?

Αν δεν μπορούσε να έχει πρόσβαση στους λογαριασμούς των γωνιών της να τους πατήσει ένα μόνιμο delete (τα acc οχι μόνο τις φώτο :D) καλά έκανε και τους τράβηξε μια μήνυση εφόσον μπορεί μπας και ταρακουνηθούν τα μυαλά τους...

ελα ντε... και εγω το ιδιο θα εκανα ιδικα αμα ηταν λεφταδες και δεν ειχαν αναγκη τα χρηματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας συμβουλεύω να σβήσετε το Facebook για να αποφύγετε τέτοια θέματα...ούτε tags, ουτε δημοσιεύσεις με φωτογραφίες σας, ούτε τίποτα! Προσωπικά το έσβησα πριν κάτι μήνες και νοιώθω καλύτερα απο ποτέ! Ξεκίνησα και crossfit για να ενισχύσω την ψυχική μου διάυγεια με σωματική εξάσκηση! Επίσης πλεον ειμαι vegan και χαίρομαι γι'αυτο!

 

Και η κοπελα που βρηκες τι εγινε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...