Προς το περιεχόμενο

Κινητο για τη μαμα μου μονο για facebook messenger


Mikenewphone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα εχει εδω και χρονια ενα 4s αλλα ψιλοκολλαει τελευταια και θελω να της κανω ενα δωρο θα ηθελα να μου προτεινετε απο vodafone γιατι εχω μια επιδοτηση 120€ θα βαλω και καποια ακομη για να της παρω ενα κινητο. Εχετε να μου προτεινετε ενα φθηνο αλλα να ειναι και καλο. Σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα εχει εδω και χρονια ενα 4s αλλα ψιλοκολλαει τελευταια και θελω να της κανω ενα δωρο θα ηθελα να μου προτεινετε απο vodafone γιατι εχω μια επιδοτηση 120€ θα βαλω και καποια ακομη για να της παρω ενα κινητο. Εχετε να μου προτεινετε ενα φθηνο αλλα να ειναι και καλο. Σας ευχαριστω

Πόσα ακόμα θα βάλεις δηλαδή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πολυ μεχρι 200 αλλα αν ειναι και λιγοτερα δεν με χαλαει :P

Huawei P9 και είναι εντάξει για 2-3 χρόνια πιστεύω. 

 

Δυστυχώς θα πρέπει να τα δώσεις ολόκληρα τα 200 ευρώ :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω πολυ φιλε

Στη σελιδα τους που μπηκα το like το εχει 270 και το κανονικο 350 καποιο αλλο να μου προτεινετε;

Αν μπορείς να δώσεις τα 200 ευρώ που ζητάει παραπάνω τότε πάρε το κανονικό. Αν όχι, πάρε το lite.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνολο με τα 120 αλλα 80 ελεγα παραπανω δυσκολα :(

Το moto g που εχει 129 λεει τιποτα;

το μοτορολα είναι ότι πρέπει για απλή χρήση και φοβερή μπαταρία
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Συνολο με τα 120 αλλα 80 ελεγα παραπανω δυσκολα :(

Το moto g που εχει 129 λεει τιποτα;[/quote

Για απλή χρήση είναι τουμπανο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 200€ από βοντα αξιόλογο κινητό δεν βρίσκεις πρώτη λύση μα πάρεις έκπτωση παγίου αντί επιδότησης και να πάρεις κάτι με 200€ από Σκρουτζ.. δεύτερη λύση είναι να κανείς μια έπαναφορα στην τελευταία έκδοση το 4s γιατι μονο για messenger είναι χλωμό να κολλάει τόσο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πάρεις την εκδοση 1gb ram αν καταληξεις στο Moto g3 γιατί το φβ σέρνεται .Πάρε την εκδοση με 2gb ram αλλιως Swipe αντί για fb .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πάρεις την εκδοση 1gb ram αν καταληξεις στο Moto g3 γιατί το φβ σέρνεται .Πάρε την εκδοση με 2gb ram αλλιως Swipe αντί για fb .

Μόνο messenger ειπε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην πάρεις την εκδοση 1gb ram αν καταληξεις στο Moto g3 γιατί το φβ σέρνεται .Πάρε την εκδοση με 2gb ram αλλιως Swipe αντί για fb .

1ον είπε μόνο μεσσεντζερ

2ον πες και ότι θα έχει και το fb, με μόνο δυο εφαρμογές θα τρέχει άψογα! Εγώ με 10 εφαρμογες τρέχει άψογα με 1gb ram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον είπε μόνο μεσσεντζερ

2ον πες και ότι θα έχει και το fb, με μόνο δυο εφαρμογές θα τρέχει άψογα! Εγώ με 10 εφαρμογες τρέχει άψογα με 1gb ram.

Καλά αν εθιστεί στο pokemon go,snapchat,instagram και κανει ολη μέρα dub να δομε ποιολς έχει δίκιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...