Προς το περιεχόμενο

Panasonic TX-50DX750E


diamantopoulosh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα γυαλια ειναι τελεια , η αυτονομια τους μεγαλη ,στιβαρα,απλως να ξερεις οτι μια και μονο μια φορα την πρωτη χρειαζεται να τα συνδεσεις να τα αναγνωρισει η τηλεοραση και απο εκει και περα με το κουμπι on -off τα χρησιμοποιεις και οποτε συνδεονται εχεις οπτικη ενδειξη στην τηλεοραση οπως και το υπολοιπο της μπαταριας ,επισης αν δεν εκπεμπει 3d  η τηλεοραση κλεινουν μονα τους και ανοιγουν απο το πλαινο αριστερο κουμπι με ενδειξη μπλε led ,επισης αναλογα την ταινεια που βαζεις να δεις θα πρεπει μεσα απο της τηλεορασης το μενου να ρυθμιζεις  το 3d (πανω -κατω ,δεξια -αριστερα ,πρωτοτυπο, 2d-3d ) καλη θεαση  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

αγόρασα και εγώ την συγκεκριμένη τηλεόραση και έχω ένα θεματάκι με το media player. Πιο συγκεκριμένα, όταν προσπαθώ να δω mkv ταινία των 8-12GB από φλασάκι, μου λέει "unsupported audio format" και δεν παίζει ο ήχος ενώ σε επεισόδια σειρών 1080p Web-DL δεν έχει κανένα πρόβλημα. Δεν αναγνωρίζει DTS ήχο? Το έχει συναντήσει κάποιος άλλος αυτό? Έχει το τελευταίο fw η τηλεόραση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγόρασα και εγώ την συγκεκριμένη τηλεόραση και έχω ένα θεματάκι με το media player. Πιο συγκεκριμένα, όταν προσπαθώ να δω mkv ταινία των 8-12GB από φλασάκι, μου λέει "unsupported audio format" και δεν παίζει ο ήχος ενώ σε επεισόδια σειρών 1080p Web-DL δεν έχει κανένα πρόβλημα. Δεν αναγνωρίζει DTS ήχο? Το έχει συναντήσει κάποιος άλλος αυτό? Έχει το τελευταίο fw η τηλεόραση...

Ναι δυστυχώς dts δεν αναγνωρίζει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

μπορει καποιος να μου πει σε συνδεση xbox one s με hdr games ποια κατα τη γνωμη του ειναι καλυτερη λειτουργια;

νομιζω στο dynamic οτι ειναι το καλύτερο.και επισης αν εχει καποιος να προτεινει καποιες ρυθμισεις για blu ray ταινιες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...