Προς το περιεχόμενο

[laptop]HP 15-AY041nv (i3-5005U/4GB/128GB/FHD/W10) 369€ @kotsovolos [ΤΕΛΟΣ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να συμπληρώσω για τους μελλοντικούς υποψήφιους αγοραστές ότι εγώ το πήρα μείον 30 ευρώ από την τιμή της προσφοράς λόγω ενός sms που είχα  λαβει στις 30 Δεκεμβρίου  .σε συνδυασμό με τις  12 άτοκες δόσεις με πιστωτικη καρτα ,μου έκατσε λουκούμι

το σχολίασα με ενα συνάδελφο μου στην δουλεια και μου είπε οτι αυτός είχε λάβει το sms.

υποθέτω ότι μας έχουν φακελώσει από προηγούμενες αγορές .(για το κατάστημα των Χανίων αναφέρομαι)
 

post-150929-0-69427700-1484305661_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να συμπληρώσω για τους μελλοντικούς υποψήφιους αγοραστές ότι εγώ το πήρα μείον 30 ευρώ από την τιμή της προσφοράς λόγω ενός sms που είχα  λαβει στις 30 Δεκεμβρίου  .σε συνδυασμό με τις  12 άτοκες δόσεις με πιστωτικη καρτα ,μου έκατσε λουκούμι

το σχολίασα με ενα συνάδελφο μου στην δουλεια και μου είπε οτι αυτός είχε λάβει το sms.

υποθέτω ότι μας έχουν φακελώσει από προηγούμενες αγορές .(για το κατάστημα των Χανίων αναφέρομαι)

 

 

Δε πληρωσες εξοδα φακελου κλπ; Ή με πιστωτικη δεν εχει;

 

Ελαβα το ιδιο και στην αγορα του πσ4 που το εβαλα σε δοσεις (ναι μεν ανεβηκε 5 ευρω η τιμη σε 2 δοσεις) αλλα μου πηρε αλλα 35 για εξοδα. Ενω ειχα αγορασει παλι τηλεοραση με δοσεις. Χωρις πιστωτικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ανάλογα με το προϊόν. Σε κάποια οι δόσεις είναι άτοκες, σε άλλα όχι. Επίσης αν π.χ. έχει 6 άτοκες δόσεις και εσύ θέλεις 12 με τόκο, τότε θα πληρώσεις και έξοδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω, εσείς που το πήρατε, τι ελεύθερος χώρος μένει από τα 128GB στον SSD με περασμένα Windows κλπ;

 

Γυρω στα 80gb μου χουν μεινει εμενα. Με office , skype , firefox , chrome και διαφορους Players και καποια αλλα ψιλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...