Προς το περιεχόμενο

Designated Survivor (TV Series 2016)


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

για μενα αυτο που το κανει ολιγον βαρετο ειναι οτι παρουσιαζει 2 ιστοριες ταυτοχρονα.πρωτα με τα διαφορα κοιν προβληματα που χει να αντιμετωπισει ο κιφερ,μετα το γυρνα στο κυριως ζουμι,,στη δραση,και μετα παλι στο κακομοιρη κιφερ,τι να κανω τωρα;;;

και ωρες ωρες σκεφτομαι.δεν θα ταν καλυτερο αν δεν ηταν τρομοkrατες αυτοι που μαμησαν το καπιτωλιο,αλλα αλιενς απο ενα αλλο πλανητη,και ο πακιστανος που στο 24 ηταν ο κακος πακιστανος και τωρα ειναι ο καλος,να ηταν ο αρχηγος της φυλησ´και να προσπαθουσε να καταστρεψει την αμερικη και ο κιφερ να το μυριζοταν,αλλα να ειχε μονο μια μερα για να σωσει τη μαμα πατριδα <<<<RING A BELL??            >>> και στο φιναλε η στο SEASON  φιναλε,να ερχοταν ενα μεγαλο διαστημοπλιο ουφο σαν αυτο απ τις στενες επαφες τριτου τυπου <τι ωραια ταινια θα τη ξαναδω αααχ>> και να απηγαγε τον κηφερ και να τον αντικαταστουσε με ενα αλλο κιφερ και ολοι να νομιζαν πως ηταν ο προεδρος,αλλα ηταν το κακο αλιεν και να τελιωνε το επεισοδιο

ΟΥΦ καλα μιλαμε αυτο θα ταν ενδιαφερον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βαρεθεί κανένας άλλος να ακούει τον Κιρκμαν να λέει "Thank you" ή είμαι μόνο εγώ;

Παίζει να το λέει και καμιά 70άρα φορές σε κάθε επεισόδιο.

 

Μήπως έχουν βάλει κανά στοιχηματάκι/inside joke να βάλουν τον Σάδερλαντ να πει περισσότερα "thank you" από όσα "Dammit" είχε πει σαν Mπάουερ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βαρεθεί κανένας άλλος να ακούει τον Κιρκμαν να λέει "Thank you" ή είμαι μόνο εγώ;

Παίζει να το λέει και καμιά 70άρα φορές σε κάθε επεισόδιο.

 

Μήπως έχουν βάλει κανά στοιχηματάκι/inside joke να βάλουν τον Σάδερλαντ να πει περισσότερα "thank you" από όσα "Dammit" είχε πει σαν Mπάουερ;

ενταξει θα μπορουσε να ταν χειροτερο,να λεγε μονο goodbye

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλά δεν ξέρω εάν είδατε το τελευταίο επεισόδιο, αλλά είναι γαματο, ειδικά το τέλος. Μόνο που το επόμενο θα είναι στης 28 Φεβρουαρίου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω δει ακομα το 10 αλλα περα απο μια ωραια εξελιξη που χε το φιναλε του 9,δεν ξερω ο β κυκλος μου βγαζει

η αμερικανια

της αμερικανιας

Ω αΜΕΡΙΚΑΝΙΑ :mad:

 

Mια σειρα που ΘΕΛΕΙ να ειναι για τον αμερικανο πολιτη που ψηφισε ΤΡΑΜΠ :-D

το 8 στο τελος ειχα κλασει στο γελιο,ιδιως οταν επρεπε να συγκ με το αεροπλανο

κριμα γιατι ειμαι φαν του κιφερ και ηλπιζα να ναι το ιδιο καλο οσο με το 24.απλα το 24 εστω και με ηλιθια σημεια σε κρατουσε μεχρι τελους.αυτο ανακυκλωνεται μονο σε σχεσεις χωρων και παντα εμεις οι καλοι αμερικανοι.

Θελει να γινει  west wing  με λιγο δοση δρασηs.

αλλα προφανως να αρχιζει τοσο αργα ο β κυκλος μαλον σπαει ταμια τηλεθεασησ στη μαμα αμερικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Μετά το house of cards εινσι η πρώτη σειρά που κατεβάζω συνεχόμενη. 9 επεισόδια so far...και can't stop. Η γυναίκα μου έχει μείνει στο 2ο και με απειλεί :lol: Είναι η σειρά που δεν μπορώ να περιμένω να συμπεσουν  οι ώρες μας. Και επίσης η πρώτη σειρά που με αγχώνει. Που μου μεταδίδει άψογα τα όσα λαμβάνουν χώρα στην οθόνη. 

 

Στην DC έπρεπε να χα γεννηθεί όχι στη χώρα που πολίτες της προσπαθούν να ρίξουν το άγαλμα του Τρούμαν...anyway

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Επισκέπτης

Είδα τα πρώτα 2 ή 3, το πρώτο του τρίτου κύκλου συνεχίζει την ιστορία απότομα αλλά σιγά σιγά καταλαβαίνεις τι έχει αλλάξει, για την ώρα προχωράει καλά. Ελπίζω να μην ακυρωθεί από το νετφλιξ μιας και έχει τη συνήθεια να ακυρώνει ότι έχει τρεις κύκλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μόλις τελείωσα τον τρίτο κύκλο αλλά όχι ισάξιος των προηγούμενων, αν και με 10 επεισόδια μπορώ να πω ότι έμεινε στο ίδιο επίπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...