Προς το περιεχόμενο

Designated Survivor (TV Series 2016)


Thresh

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μετα το 2 κυκλο ειχα σκοπο να το παρατησω...απο περιεργια ομως ειδα το 1 επεισοδειο του 3 κυκλου...τωρα ειμαι στο 5...πλακα-πλακα το νετφλιχ εχει ανεβαση επιπεδο την σειρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ καλός ο τρίτος κύκλος.

Άφησε κάποια περιθώρια για τέταρτο κύκλο. Αν και, άποψη μου είναι ότι, εάν συνεχιστεί η σειρά, μεγάλο μέρος της πλοκής θα μεταφερθεί από την πολιτική στις προσωπικές ιστορίες των πρωταγωνιστών. Κάτι τέτοιο θα έρθει σε σύγκρουση με τον τίτλο της σειράς.

Τέλος, κάτι που δεν μου άρεσε στον τρίτο κύκλο ήταν η παντελής απουσία του υιού του προέδρου. Ειδικά στις τελευταίες σκηνές του τελευταίου επεισοδίου ήταν εντελως αδικαιολόγητη η απουσία του.

Edit: Γνωρίζω ότι ο πιτσιρικάς που υποδύεται τον POTUS son, παίζει σε άλλη σειρά (= Cobra Kai), αλλά και πάλι, κάτι έπρεπε να γίνει - δεν γίνεται να απουσιάζει, ως οντότητα, παντελώς από τη σειρά.

Επεξ/σία από wizzy
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Τελείωσα τον τρίτο κύκλο χτες....μετά βίας!

Κάθε χρόνο και χειρότερα.

Από την αναδόμηση της πολιτικής ζωής των ΗΠΑ μετά την απόλυτη καταστροφή σε έναν συγκλονιστικό πρώτο κύκλο φτάσαμε

 σε ρατσιστική - εννοείται από κακούς λευκούς - βιοτρομοκρατία με φόντο gay έρωτες μαύρων οροθετικών, τρανστζέντερς, επιτηδευμένη χρήση ισπανικών στον Λευκό Οίκο, "justified" αυτοκτονίες και ότι άλλη αδιάφορη τουλάχιστον για μένα παπαριά μπορεί να σκεφτεί κανείς. Να μην αναφέρω ότι secondary πρωταγωνιστές εξαφανίστηκαν εντελώς - μάλλον φταίει ότι ήταν white, english speaking, straight male και όχι επειδή είναι στο kobra kai

:lol: 

Εν ολίγοις ΑΧΤΑΡΜΑΣ!

Ουσιαστικά είδα τον τρίτο κύκλο για να δω πόσο θα ξεπέσει η σειρά. Δεν παίζει να το συνεχίσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παντως ρίχτε και μια ματιά στο ίδιο σε κορεάτικο που παίζετε στο Netflix (60 days),εχω δει και τα 2 και το βρήκα αρκετό καλο αν έχετε χρόνο για 'χάσιμο'.

Επεξ/σία από oddin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, chill είπε

Τελείωσα τον τρίτο κύκλο χτες....μετά βίας!

Κάθε χρόνο και χειρότερα.

Από την αναδόμηση της πολιτικής ζωής των ΗΠΑ μετά την απόλυτη καταστροφή σε έναν συγκλονιστικό πρώτο κύκλο φτάσαμε

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

 σε ρατσιστική - εννοείται από κακούς λευκούς - βιοτρομοκρατία με φόντο gay έρωτες μαύρων οροθετικών, τρανστζέντερς, επιτηδευμένη χρήση ισπανικών στον Λευκό Οίκο, "justified" αυτοκτονίες και ότι άλλη αδιάφορη τουλάχιστον για μένα παπαριά μπορεί να σκεφτεί κανείς. Να μην αναφέρω ότι secondary πρωταγωνιστές εξαφανίστηκαν εντελώς - μάλλον φταίει ότι ήταν white, english speaking, straight male και όχι επειδή είναι στο kobra kai

:lol: 

Εν ολίγοις ΑΧΤΑΡΜΑΣ!

Ουσιαστικά είδα τον τρίτο κύκλο για να δω πόσο θα ξεπέσει η σειρά. Δεν παίζει να το συνεχίσω.

η σειρα θα πρεπε κανονικα να λεγεται  God bless america    και ο κιφερ ως ο νεος uncle sam
εγω παντως τη παρατησα στο 16 του 2 κυκλου.και μετα το σχολιο σου αντε να το συνεχισω πτουυυυυ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...