Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 Pro από €124 με 6πύρηνη CPU, οθόνη 5,5 ιντσών, Full HD ανάλυση και 16MP κάμερα


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φιλε μου, εσυ πρεπει να σκεφτεις, ..... οχι μονο τη συσκευη, αλλα και το λειτουργικο..!  

 

αν η γυναικα σου εχει μαθει με IOS, θα χρειαστει χρονο προσαρμογης, στο Android.  συν του οτι η συσκευη θα ειναι τεραστια, σε σχεση με κανα Iphone 3-4....!! 

στη θεση σου θα κοιταζα προς κανα Redmi 3..!!!  που ειναι επισης εξαιρετικο VFM, αλλα σε 5"...!!!   

Με το λειτουργικό δεν θα έχει θέμα διότι τόσο καιρό δουλεύει android tablet οπότε δεν θα υπάρξει πρόβλημα ! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με το λειτουργικό δεν θα έχει θέμα διότι τόσο καιρό δουλεύει android tablet οπότε δεν θα υπάρξει πρόβλημα ! 

αα οκ .... τοτε σαφως θα της ειναι πιο οικειο..!!!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ είμαι στην αναζήτηση εδώ και καιρό για xiaomi κινητά, ήμουν ανάμεσα στο xiaomi redmi 3s,είδα το note 4 και έλεγα μήπως αξίζει να περιμένω να πάρω την snapdragon εκδοση αν βγει ποτέ, ή στο note 3pro, πιο πολύ με ενδιαφέρει η ανάλυση οθόνης, να πηγαίνει καλα στο gps να έχει ράδιο και αυτά.όλα τα άλλα τα έχει στο μέγιστο, ο προβληματισμός μου είναι τι γίνεται με τα δίκτυα? άκουσα οτι στον πάροχο της wind έχει θεματάκια, και έχω wind, ποιο θα ήταν το κατάλληλο για εμένα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω δώσει σε 4 φίλους έως τώρα. Τρελό VFM δεν έχει αντίπαλο σε αυτά τα χρήματα και η ποιότητα κατασκευής του είναι εκπληκτική για τα χρήματά του. Έχω δοκιμάσει και τις δύο εκδόσεις του Redmi Note 3, με Helio Χ10 και Snap 650, και παίζουν το Asphalt 8 Airborn χωρίς κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

SAR ;

 

SAR 1g limit: 1.6W/kg, SAR value: 1.254W/Kg (MAX, 10mm distance) μετα απο ενα μήνα χρησης εχεις και δώρο καρκίνο  :o

Επεξ/σία από jspawn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SAR 1g limit: 1.6W/kg, SAR value: 1.254W/Kg (MAX, 10mm distance) μετα απο ενα μήνα χρησης εχεις και δώρο καρκίνο  :o

Σύμφωνα με το GSMArena:

SAR US 1.26 W/kg (head)    

SAR EU 0.56 W/kg (head)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάλι πιστεύω πως το καλύτερο vfm είναι αυτό εδώ 

http://www.geekbuying.com/item/ASUS-ZenFone-Selfie-ZD551KL-5-5inch-FHD-3GB-16GB-4G-SmartPhone-Qualcomm-MSM8939-Octa-Core-Dual-13-0MP-Camera---Blue-357139.html

κάμερες μπρος πίσω που συναγωνίζεται ακόμα και τα κορυφαία μοντέλα χαρακτηριστικά παρα πολυ καλα και χωρίς προβλήματα με rom και κινεζικά εχει κατευθείαν ελληνικά οπως ολα τα ευρωπαϊκά μοντέλα και εχει και αποσπωμενη μπαταριά ... και είναι και Asus...

170 δολαρια με snap 615? Ουτε καν ομως, ο 650 ειναι τουλαχιστον 2 φορες ποιο δυνατος απο αυτον. Ο 615 επρεπε να μπαινει μονο σε hd αναλυσεις δεν αντεχει παραπανω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω δώσει σε 4 φίλους έως τώρα. Τρελό VFM δεν έχει αντίπαλο σε αυτά τα χρήματα και η ποιότητα κατασκευής του είναι εκπληκτική για τα χρήματά του. Έχω δοκιμάσει και τις δύο εκδόσεις του Redmi Note 3, με Helio Χ10 και Snap 650, και παίζουν το Asphalt 8 Airborn χωρίς κανένα πρόβλημα.

 

Ποιο ειναι καλυτερο; Αυτο με τον Snapdragon ή αυτό με τον Mediatek;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...