Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3 Pro από €124 με 6πύρηνη CPU, οθόνη 5,5 ιντσών, Full HD ανάλυση και 16MP κάμερα


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κατι ακουσα για τα πλαστικα του πως παραμορφωνονται λιγο(ξεφλουδισμα) απ τη ζεστη μετα απο καιρο οταν φορτιζεται ή οταν ζοριζεται. αν μπορει καποιος να επιβεβαιωσει η να διαψευσει..

Που το ακουσες?

Δεν ισχυει σε καμια περιπτωση.

Ειμαι απο τους πρωτους που το πηραν ,καθως το παραγγειλα με το που εγινε διαθεσιμο.

Και πλεον το εχω χωρις θηκη και δεν εχει κανενα τετοιο συμπτωμα.

Ουτε υποψια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια όσους θέλουν να τεστάρουν αν το κινητό που θέλουν να αγοράσουν θα είναι συμβατό με τις bands των ελληνικών εταιρειών κινητής http://willmyphonework.net/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παίδες το πήρα για τον ανηψιό μου απο zedashop το εξαπύρηνο με snapdragon και πάει τορπίλη!
Πολύ καλό στα λεφτά του!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια στο σαιτ λεει

 

Note:The international version will be installed with Global MIUI 7.0 OS ROM, Google play store, Google services and multi-languages.It supports OTA update.

 

αρα δεν ερχεται με την 8 miu και παλι στο ανοιγουν για να το φλασαρουν?

 

η 7ρα παιρνει κανενα Update? εχει μεσα κανενα κινεζοapp? ειχα παρει ενα redmi2 με global rom και δε μπορουσα να βγαλω το κινεζικο πληκτρολογιο αν δε το εκανα root

 

για να συνοψισω, βγαζει η Xiaomi official international rom χωρις κινεζικες εφαρμογες, η οποια να παιρνει κανονικα updates?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...