Προς το περιεχόμενο

[Φορτιστής] BlitzWolf BW-S1 40W Smart 5-Port @ Banggood ~ 8.1€


Questioner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Untracked μου λέει...

 

EDIT: Μίλησα με το live chat του Banggood, μου είπε μετά από λίγο μπλα μπλα (τα κλασσικά, να τσεκάρω στο ταχυδρομείο μου κλπ) να μου κάνουν refund ή resend. Προς το resend κλίνω, δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι να βρω αξιόπιστο (από ό,τι κατάλαβα) φορτιστή στα 8 ευρώ...

Εκτός αν πάρεις αυτή την φορά έναν ανάλογο που να έχει και QC φόρτιση.

Και εγώ ακόμα δεν παρέλαβα από 24 σεπτ. και εμένα με στέλνουν στο post office μπλα μπλα μπλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ.. QC συσκευή δεν έχω αυτή την στιγμή αλλά οκ, δεν βλάπτει να το έχει. Ξέρουμε καμία αξιόπιστη από Gearbest να προτείνω αν αξίζει αλλαγή; Να μην ξεφεύγει πολύ όμως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ.. QC συσκευή δεν έχω αυτή την στιγμή αλλά οκ, δεν βλάπτει να το έχει. Ξέρουμε καμία αξιόπιστη από Gearbest να προτείνω αν αξίζει αλλαγή; Να μην ξεφεύγει πολύ όμως...

Gear αυτήν την φορά;

Δεν έχει αξιόπιστο όπως το Bang

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορι, Banggood εννοούσα. Βέβαια 24 δολάρια μου φαίνονται πολλά για κάτι που δεν χρειάζομαι άμεσα. Και δεν νομίζω να μου κάνουν αναπροσαρμογη ανάλογα με την τιμή της προσφοράς στο αλλά μοντέλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες. Πριν κλειδώσει το θέμα και για όσους το δούν , ήθελα να γράψω οτι ο συγκεκριμένος φορτιστής, δεν είναι τόσο καλός όσο ακούγεται. Συγκεκριμένα ενα xiaomi 10400 power bank, το φορτίζει στο 1,5amp ενω ενα του κιλού κινέζικος, βγάζει 2amp. Και άλλες συσκευές δεν τις φορτίζει τόσο γρήγορα όσο θα έπρεπε. Δεν είναι τραγικός, αλλά 20ε δεν αξίζει με τίποτα. Αυτά και ελπίζω να βόηθησα κάποιους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν λεμε κατι διαφορετικο. Για 8ε ειναι οκ, αλλα για 20ε ΟΥΤΕ ΚΑΝ. Και εννοειται πως μπορει να φορτίσει 4 power bank. Αλλά δεν βγάζει 2amper ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ. Γιατι οταν λεει οτι "Φορτιζω ολές τις συσκευές στο μέγιστο φορτίο, μεχρι 2.4amps" και σε ενα κλασσικο αυθεντικό xiaomi power bank 10400 βγαζει 1,5amps, sorry κι ολας αλλά εγω ξενέρωσα. Σχετικά με το review, και εγω το είχα δει πριν το παρω τον φορτιστή, εγω φίλε μου σου λέω στην πραξη τι κάνει και οχι στην θεωρία. Και όλες μου τις δοκιμές τις έκανα με blitzwolf 20cm καλώδιο, για να μην πει κάποιος οτι έφταιγε αυτό ετσι.

 

Αυτό ειναι τελευταίο ποστ μου πάνω στο θέμα. Δεν μαρεσει το σπαμ. Τα γράφω αυτά, γιατι τωρα που δεν είναι σε προσφορά μπορει κάποιος να σκάσει το 20ε και να νομίζει οτι θα πάρει πύραυλο. Ε πύραυλος δεν είναι. Ούτε το powerbank μου φορτίζει max ούτε το tablet, και υπάρχουν και άλλες μαρτυρίες στο Internet που συμφωνούν με αυτά που γραφώ. Τώρα να κάποιος είναι χαρούμενος με το 1,5α σε προιον που διαφημίζει μεχρι 2,4α με γεια του με χαρά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν λεμε κατι διαφορετικο. Για 8ε ειναι οκ, αλλα για 20ε ΟΥΤΕ ΚΑΝ. Και εννοειται πως μπορει να φορτίσει 4 power bank. Αλλά δεν βγάζει 2amper ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ. Γιατι οταν λεει οτι "Φορτιζω ολές τις συσκευές στο μέγιστο φορτίο, μεχρι 2.4amps" και σε ενα κλασσικο αυθεντικό xiaomi power bank 10400 βγαζει 1,5amps, sorry κι ολας αλλά εγω ξενέρωσα. Σχετικά με το review, και εγω το είχα δει πριν το παρω τον φορτιστή, εγω φίλε μου σου λέω στην πραξη τι κάνει και οχι στην θεωρία. Και όλες μου τις δοκιμές τις έκανα με blitzwolf 20cm καλώδιο, για να μην πει κάποιος οτι έφταιγε αυτό ετσι.

 

Αυτό ειναι τελευταίο ποστ μου πάνω στο θέμα. Δεν μαρεσει το σπαμ. Τα γράφω αυτά, γιατι τωρα που δεν είναι σε προσφορά μπορει κάποιος να σκάσει το 20ε και να νομίζει οτι θα πάρει πύραυλο. Ε πύραυλος δεν είναι. Ούτε το powerbank μου φορτίζει max ούτε το tablet, και υπάρχουν και άλλες μαρτυρίες στο Internet που συμφωνούν με αυτά που γραφώ. Τώρα να κάποιος είναι χαρούμενος με το 1,5α σε προιον που διαφημίζει μεχρι 2,4α με γεια του με χαρά του.

Εγω προσωπικά είμαι πολυ ικανοποιημένος απο τη συσκευή.μια χαρά φορτίζει ο,τι του έβαλα και γρηγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν λεμε κατι διαφορετικο. Για 8ε ειναι οκ, αλλα για 20ε ΟΥΤΕ ΚΑΝ. Και εννοειται πως μπορει να φορτίσει 4 power bank. Αλλά δεν βγάζει 2amper ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ. Γιατι οταν λεει οτι "Φορτιζω ολές τις συσκευές στο μέγιστο φορτίο, μεχρι 2.4amps" και σε ενα κλασσικο αυθεντικό xiaomi power bank 10400 βγαζει 1,5amps, sorry κι ολας αλλά εγω ξενέρωσα. Σχετικά με το review, και εγω το είχα δει πριν το παρω τον φορτιστή, εγω φίλε μου σου λέω στην πραξη τι κάνει και οχι στην θεωρία. Και όλες μου τις δοκιμές τις έκανα με blitzwolf 20cm καλώδιο, για να μην πει κάποιος οτι έφταιγε αυτό ετσι.

 

Αυτό ειναι τελευταίο ποστ μου πάνω στο θέμα. Δεν μαρεσει το σπαμ. Τα γράφω αυτά, γιατι τωρα που δεν είναι σε προσφορά μπορει κάποιος να σκάσει το 20ε και να νομίζει οτι θα πάρει πύραυλο. Ε πύραυλος δεν είναι. Ούτε το powerbank μου φορτίζει max ούτε το tablet, και υπάρχουν και άλλες μαρτυρίες στο Internet που συμφωνούν με αυτά που γραφώ. Τώρα να κάποιος είναι χαρούμενος με το 1,5α σε προιον που διαφημίζει μεχρι 2,4α με γεια του με χαρά του.

Σε μένα δίνει 1.86Α στο xiaomi όπως μπορείς να δεις στην φώτο. Δεν έχω κάτι που να ζητάει 2.4Α για να δοκιμάσω

post-61606-0-43393700-1479130199_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα πάντως που τον μετρησα μ έδωσε 1.85Α

 

Και είμαι μία χαρα ικανοποιημένος,ειναι αρκετά γρήγορη ή φορτιση.

 

Για τα χρήματα που τον πηραμε τοτε είναι 100% vfm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...