Προς το περιεχόμενο

[Φορτιστής] BlitzWolf BW-S1 40W Smart 5-Port @ Banggood ~ 8.1€


Questioner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 169
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω ηρθε ο φορτιστης ολα οκ αλλα στο note 4 δεν μου βγαζει την ενδειξη γρηγορη φορτιση και δεν μπορω να καταλαβω ο φορτιστης της samsung exei εξοδο 2.1 και αυτος 2.4 ??????? 

Η τεχνολογια quick Cherging βρησκεται μεσα στον φορτιστη η στο κινητο να δεχεται στην ουσια φορτιο αντι για 1Α στα 2.4Α Ο χρονος φορτισης ειναι ο ιδιος και ας μην βγαζει την ενδειξη "γρηγορη φορτιση "

Μπορει καποιος να μας κατατωπησει με αυτην την τεχνολογια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια δεν μπορω να καταλαβω ηρθε ο φορτιστης ολα οκ αλλα στο note 4 δεν μου βγαζει την ενδειξη γρηγορη φορτιση και δεν μπορω να καταλαβω ο φορτιστης της samsung exei εξοδο 2.1 και αυτος 2.4 ??????? 

Η τεχνολογια quick Cherging βρησκεται μεσα στον φορτιστη η στο κινητο να δεχεται στην ουσια φορτιο αντι για 1Α στα 2.4Α Ο χρονος φορτισης ειναι ο ιδιος και ας μην βγαζει την ενδειξη "γρηγορη φορτιση "

Μπορει καποιος να μας κατατωπησει με αυτην την τεχνολογια?

Το έχεις ενεργοποιήσει? http://www.samsung.com/sa_en/support/skp/faq/1063749

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το εχω ενοργοποιηση απλα δεν μου βγαζει γρηγορη φορτηση με αυτον τον φορτιστη.

Λογικό, αφού δεν υποστηρίζει quick charge ο συγκεκριμένος

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικό, αφού δεν υποστηρίζει quick charge ο συγκεκριμένος

νομιζα οτι η προϋπόθεση ειναι μονο η εξοδος στα αμπερ αλλα τελικα δεν ισχύει κατι τέτοιο......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα και εγώ τον φορτιστή, ήταν σε ένα κουτάκι μέσα, βρε λέω μήπως παράγγειλα κανένα κινητό και δεν το θυμάμαι; Τα σπάει ο φορτιστής από θέμα ποιότητας σε αυτή την τιμή!!

 

Η πλάκα είναι ότι σχεδόν την ίδια μέρα έκανα παραγγελία και τα καλώδια από το geekbuing, σήμερα ήρθε ο φορτιστής, σήμερα έφυγαν τα καλώδια απο Κίνα ! :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήρθε και σε εμένα εχθες.

 

Έβαλα ταυτόχρονα να φορτίζουν 4 xiaomi 10000 και όλα καλά.

 

Βέβαια ζεσταθηκε πολυ αλλά όλα καλά.

 

Μικρό σε μέγεθος με καλή ποιότητα κατασκευής και σε αριστη τιμή το αγορασαμε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά είναι φυσιολογικό να μην έχει έρθει ακόμα;

 

Έχω κάνει παραγγελία από τις 24/9, η παραγγελία έγινε λέει shipped στις 26/9 αλλά ακόμα τίποτα..

 

Το θέμα είναι ότι είχα παραγγείλει πάλι από το Banggood την Escam IP κάμερα που είχε μπει πάλι εδώ με προσφορά (γύρω στα 18 ευρώ), που μου είχαν στείλει μήνυμα μετά από κάποιο καιρό ότι δεν υπήρχε σε στοκ και ΘΑ την έστελναν όταν θα είχαν, και τελικά αυτή έχει έρθει εδώ και αρκετές μέρες, αλλά ο φορτιστής ακόμα.. Χμμμμ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα δεν είναι φυσιολογικό. Εγω το παρηγγειλα στις 27/9 και παρελαβα μετα από 3 σχεδόν εβδομάδες.

Στείλτους email για να μαθεις τι εχει συμβει. Λογικα θα σου κανουν refund μετα από τοση καθυστερηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά είναι φυσιολογικό να μην έχει έρθει ακόμα;

 

Έχω κάνει παραγγελία από τις 24/9, η παραγγελία έγινε λέει shipped στις 26/9 αλλά ακόμα τίποτα..

 

Το θέμα είναι ότι είχα παραγγείλει πάλι από το Banggood την Escam IP κάμερα που είχε μπει πάλι εδώ με προσφορά (γύρω στα 18 ευρώ), που μου είχαν στείλει μήνυμα μετά από κάποιο καιρό ότι δεν υπήρχε σε στοκ και ΘΑ την έστελναν όταν θα είχαν, και τελικά αυτή έχει έρθει εδώ και αρκετές μέρες, αλλά ο φορτιστής ακόμα.. Χμμμμ...

Αν πας στο ,site κ κανεις log in στην παραγγελία σου θα εχει tracking number.αυτο θα το βάλεις στο nl post κ θα κανεις αναζήτηση.αν εχει φτάσει Ελλάδα μετα μπορείς να το βάλεις κ στα ελτα για να δεις που βρισκεται

Παρέλαβα κι εγω μετα απο μοα περιπέτεια με το ταχυδρομείο...αψογη συσκευασία κ πολυ καλή συσκευή φαίνεται.το βαλς να φορτίζει κ δουλεύει μια χαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πας στο ,site κ κανεις log in στην παραγγελία σου θα εχει tracking number.αυτο θα το βάλεις στο nl post κ θα κανεις αναζήτηση.αν εχει φτάσει Ελλάδα μετα μπορείς να το βάλεις κ στα ελτα για να δεις που βρισκεται

Παρέλαβα κι εγω μετα απο μοα περιπέτεια με το ταχυδρομείο...αψογη συσκευασία κ πολυ καλή συσκευή φαίνεται.το βαλς να φορτίζει κ δουλεύει μια χαρα

σε μικρης αξιας αντικείμενα δεν τα στέλνουν με tracking number.

 

Καλό θα είναι το παιδι να στειλει στο banggood και αν δεν βγαλεις ακρη μαζι τους μεσα σε 1-2 βδομαδες, ανοιξε case στο paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Untracked μου λέει...

 

EDIT: Μίλησα με το live chat του Banggood, μου είπε μετά από λίγο μπλα μπλα (τα κλασσικά, να τσεκάρω στο ταχυδρομείο μου κλπ) να μου κάνουν refund ή resend. Προς το resend κλίνω, δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι να βρω αξιόπιστο (από ό,τι κατάλαβα) φορτιστή στα 8 ευρώ...

Επεξ/σία από Sadako
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...