Προς το περιεχόμενο

[Android App] Essential calls promo codes


kapetan_sifakas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα,

για τις επόμενες μέρες και μόνο για τους insomniacs, μπορείτε να αποκτήσετε την πλήρη έκδοση της Android εγαρμογής μου Essential calls δωρεάν, με χρήση promo code.

 

Με το Essential calls δημιουργείτε μία λίστα επαφών που θεωρείτε σημαντικές και διαχειρίζεστε τις ειδοποιήσεις κλήσεων και μηνυμάτων ξεχωριστά. Μόλις ενεργοποιήσετε την εφαρμογή, το κινητό σας θα αλλάξει σε αθόρυβο προφίλ και θα χτυπά μόνο για τις σημαντικές επαφές σας!

Μπορείτε επίσης να μπλοκάρετε τις ειδοποιήσεις για ανεπυθήμητες επαφές.

 

Για περισσότερες πληροφορίες και για να αποκτήσετε την εφαρμογή μπορείτε να κάνετε αναζήτηση στο Google Play με τίτλο Essential Calls Lite.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sifakas.essential.calls

 

Για να σας σταλεί promo code επικοινωνήστε μαζί μου μέσω PM!

 

promo_banner_2_big_wide%201600.png

Επεξ/σία από kapetan_sifakas
  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε δεν νομίζω πως βρίσκεσαι στην σωστή ενότητα. Καλοφτιαγμένη φαίνεται η εφαρμογή σου αλλά μάλλον θα έπρεπε να καταχωρηθεί εδώ http://www.insomnia.gr/forum/61-mobile-software/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Nikos: τα promo codes είναι μοναδικά ανά χρήστη γιαυτό παρέχονται μέσω PM.

@Stone: το θέμα μπήκε σε αυτή την ενότητα καθώς μπορείτε να αποκτήσετε την πλήρη έκδοση δωρεάν αντί για 3.5 ευρώ που κοστίζει η εφαρμογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μην είστε μέσα στην μίρλα συνέχεια, καλά έκανε και το έβαλε ο άνθρωπος εδώ, αφού η εφαρμογή του κατά τα άλλα είναι με πληρωμή. Προσφορά είναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βρίσκω που πρέπει να βάλω τον promo code

Μπορώ να το ποστάρω στο λογαριασμό μου στο facebook? Έχεις κάποιο post που θα μπορούσα να κάλω like & share?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ενεργοποιήσετε το promo code, πατήστε στον τίτλο της εφαρμογής, μπλε μπάρα στο πανω μερος, ακολουθήστε την διαδικασία πλρωμής και επιλέξτε εξαργύρωση κωδικού!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το essential calls μπορείς να διαχειρίζεσαι ξεχωριστά τα μηνύματα και τις κλήσεις των αγαπημένων σου επαφών, καθώς και να μπλοκάρεις τις ειδοποιήσεις ή να ενεργοποιείς μόνο την λειτουργία δόνησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...