Προς το περιεχόμενο

Τα Windows 10 βρίσκονται σε 400 εκατομμύρια ενεργές συσκευές


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πίνακας Ελέγχου - Επιλογές παροχής ενέργειας - Αλλαγή ρυθμίσεων σχεδίου - Αλλαγή ρυθμίσεων παροχής ενέργειας για προχωρημένους - Ρυθμίσεις πολυμέσων - Κατά την κοινή χρήση πολυμέσων - Να επιτρέπεται η αναστολή λειτουργίας 

 

Αυτό έλυσε το πρόβλημά μου.

Tο έκανα και τώρα δεν πιάνει σε 30 δευτερόλεπτα ξανανοιγει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω κάτι εναντίον της ms ούτε των Windows. Πάντα Windows είχα, αλλά αυτή την φορά έχουν ξεφύγει εντελώς τα πράγματα. Το έχουν παρακάνει. Πόσο μάλλον όταν το PC από Gaming platform γίνεται εργαλείο για δουλειά. Όσο για τα Linux έχω δοκιμάσει και εκεί δεν βρήκα την ησυχία μου, άλλα θέματα και εκεί. Απλος το μόνο που μου έμεινε είναι το Mac. Και βλέποντας άλλα άτομα να δουλεύουν σε Mac χωρίς πρόβλημα νομίζω πως και εγώ εκεί θα μείνω.

 

καλα κ με το mac os δεν ειναι απροβληματιστα τα πραγματα αλλα μια δοκιμη θα σε πεισει κ ελπιζω να μην κλαις τα πολλααααα λεφτα που θα χρειαστει να δωσεις οποτε κανε ενα τεστ ντραιβ πρωτα

 

για το linux υπαρχουν διανομες κ διανομες κ ναι οκ υπαρχουν διαφορα κ εκει 

 

δοκιμασε ενα linux mint xfce ,αν δεν σε βολεψει η εχεις θεματα μην δεις τπτ αλλο κ ψαξε εναλλακτικες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρέλα, εγκατεστημένο και σε παμπάλαιο φορητό 2009 εκτός του αναμενόμενου λόγω cpu/gpu προβλήματος με τα βίντεο σε όλα τα υπόλοιπα είναι τα καλύτερα windows από vista και δώθε για να μη πάω πίσω και χωρίς dual channel memory in use λόγω 3gb.

Ας είναι καλά το ssd και το ghostery βέβαια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ υποδεέστερα απο 7-8,1 γενικα απο τις χειροτερες μεταβασεις..

μονο εξελιξη στο φακελωμα εχουν, απο εκει και περα τιποτα ουσιωδες..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

400 Εκατομμύρια beta testers! Μέσα και εγώ!

 

Μπορεί να δουλεύει σωστά, αλλά είναι ίσως πιο προβληματικό λειτουργικό ακόμα και από τα Vista. 

 

Όλο bugs και επαναφορά ρυθμίσεων στις προεπιλογές μετά από updates. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα καλά, διαβάζω τα σχόλια και πραγματικά εκπλήσσομαι με αυτά που (ακόμα) γράφονται για τα Windows 10, γιατί δεν καταλαβαίνω πως τόσοι άνθρωποι τα βγάζουν προβληματικά και απάλευτα, ενώ εγώ που τα'βαλα πριν κανά τετράμηνο-πεντάμηνο δεν εχω ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!
 
Παρόλο που ήταν free, εγώ (πιστός στην παράδοση :P) τα κατέβασα πειρατικά, και ούτε προβλήματα συμβατότητας είχα, ούτε με πειρατικά παιχνίδια, ούτε με ανεπιθύμητα updates πέραν της μιας φοράς,ούτε με ΤΙ ΠΟ ΤΑ..Μένουμε Windows 10 λοιπόν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα καλά, διαβάζω τα σχόλια και πραγματικά εκπλήσσομαι με αυτά που (ακόμα) γράφονται για τα Windows 10, γιατί δεν καταλαβαίνω πώς τόσοι άνθρωποι τα βγάζουν προβληματικά και απάλευτα, ενώ εγώ που τα'βαλα πριν κανά τετράμηνο-πεντάμηνο δεν εχω ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!
 
Παρόλο που ήταν free, εγώ (πιστός στην παράδοση  :P) τα κατέβασα πειρατικά, και ούτε προβλήματα συμβατότητας είχα, ούτε με πειρατικά παιχνίδια, ούτε με ανεπιθύμητα updates πέραν της μιας φοράς,ούτε με ΤΙ ΠΟ ΤΑ..Μένουμε Windows 10 λοιπόν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κ για να πουμε τα πραγματα με το ονομα τους γιατι βαρεθηκαμε τα προπαγανδα news του insomnia

 

αν σχεδον δεν σε παρακαλαγαν ενα χρονο τωρα να τα βαλεις δωρεαν κ δεν στα εσπρωχναν με υπουλα updates ουτε στο 5% των windows pc's δεν θα ηταν αυτη την στιγμη

 

μια δυο μεγαλες αναγκαστικες αναβαθμισεις κ οσοι σκαμπαζουν θα φυγουν για αλλου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι παραπονιέστε για τα windows 10 ότι βγάζουν προβλήματα μπορείτε να είστε πιο συγκεκριμένοι; Γιατί κι εγώ μέχρι τώρα πραγματικά δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις δεν σας εβαλε μπιστολι στο κεφαλι,εγω ειχα τα 8.1 γνησια κ αυτα συνεχιζω να εχω και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.Τωρα ορισμενοι που εχετε η/υ του 95 που λεει ο λογος,λογικο ειναι να εχετε προβληματα με τα 10αρια ειδικα με το βρωμοupdate..Καντε ενα cleaninstall η παρτε γνησια σε ενα κανονικο η/υ ή λαπτοπ.Αλλιως και τα 7αρια ειναι μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...