Προς το περιεχόμενο

Κωτσοβολος Σταδιου εγκαινια - huawei p9 349€ και αλλα


Chrisl7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόνο από εκεί φαντάζομαι σωστά;

Πολύ σωστά

 

Όταν κάνει εγκαίνια ένα μαγαζί οι τιμές ισχύουν για το συγκεκριμένο,ωστε να μαζευτεί κόσμος και να μαθευτεί το μαγαζί κτλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να βαλουμε υποτιτλους:

 

Sony KDL-55W756C!!! :cry:

 

FullHD. Την ειχε βαλει 649 στο σαιτ πριν λιγες μερες. Τωρα 499€ στο νεο καταστημα, περσινο μοντελο ευκαιρια για ξεστοκαρισμα τα εγκαινια. 

 

....σε συνέχεια του off-topic. Και η 60άρα η Samsung είναι "κλεψιά" σε αυτά τα λεφτά

 

FullHD. 799, με μια αναζητηση 860€ Αγγλια http://www.martindawes.com/item/Samsung/Samsung-UE60J6240-Full-HD-Smart-TV-/1YX

 

4Κ δεν εβαλαν, να φευγουν οι FHD σκεφτηκαν. :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο amd λέει τίποτα ή να προσπεράσω?

Ο επεξεργαστής είναι σαν αυτούς που κυκλοφορούν στην AM1 πλατφόρμα, κάτι μεταξύ του 5150 και του 5350, αλλά με 15W αντί 25W TDP.

am1 - Επεξεργαστές (Οικογένεια: AMD Athlon) | Skroutz.gr

 

Αν ψάχνεις κατεβαστήρι, μια χαρά είναι. Αν ψάχνεις σοβαρό σύστημα, τότε αν θέλεις απόλυτα οικονομικό για χαλαρό gaming πας σε AMD A8 7650K και γλυτώνεις την κάρτα γραφικών, για οτιδήποτε άλλο πας σε Intel - ΑΥΣΤΗΡΑ ΟΧΙ τύπου Atom.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

FullHD. Την ειχε βαλει 649 στο σαιτ πριν λιγες μερες. Τωρα 499€ στο νεο καταστημα, περσινο μοντελο ευκαιρια για ξεστοκαρισμα τα εγκαινια. 

 

Ναι, οκ, αλλά τα αξίζει. Πολύ καλή τηλεόραση.

 

Ένας φίλος μου έχει την 55 και ένας άλλος την 50 (αφού είδε την 55 στον άλλον πήγε και πήρε και αυτός).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φλερτάρω στενά την 55αρα (Sony)... αν και για εκεί που τη θέλω, είναι 10 πόντους μεγαλύτερη στο πλάτος.... Θα εξέχει προς τη μπαλκονοπορτα :ph34r: 

 

Η τιμή του αφυγραντήρα είναι όσο στα skroytzoμαγαζα, αξίζει σαν μοντέλο - εταιρία ? Το κατέχει κανείς το άθλημα ?

 

Με πιστωτική alpha bonus δίνει και αρκετούς πόντους..... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Υπάρχει κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα;

 

Σε κανονική τιμη παρόμοια υπάρχουν..Με 8 gb ram θα βγουν λίγο ακριβότερα (κανα 50αρι) και με 4 θα ειναι στα ίδια..

Σε προσφορές (έστω και λαθος τιμή) ναι υπάρχουν..Πχ ενα λαπτοπ από public στα 288 που καποιοι παρελαβαν και πουλανε στις αγγελιες με 370 ευρω και 500 ευρω αντιστοιχα :X) και κάποιοι αλλοι εφαγαν ακυρο χωρίς λόγο..

Δεν ειπα ότι η προσφορά είναι άσχημη..Αν καποιος ηθελε λαπτοπ σε αυτα τα λεφτα σημερα ειναι καλό..Αλλά αν καποιος το σκεφτοταν ή δε κινείτε στο κεντρο δεν ειναι και για να τρεξει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Υπάρχει κάτι καλύτερο σε αυτά τα χρήματα;

Είναι αυτό που χρειάζονται οι περισσότεροι χρήστες. Ο ι3 δεν είναι κάτι ιδιαίτερο αλλά είναι ισάξιος με τους καλύτερους amd και με ξεχωριστή κάρτα γραφικών μπορεί άνετα να βγάλει μέχρι ελαφρή gaming. 9/10 δε χρειάζονται κάτι περισσότερο, αλλιώς θα το ήξεραν. Έχω λάπτοπ με 3gb κάρτα γραφικών και το μόνο που κάνω εδώ και 2 χρόνια είναι να διαβάζω ebooks...

Σε κανονική τιμη παρόμοια υπάρχουν..Με 8 gb ram θα βγουν λίγο ακριβότερα (κανα 50αρι) και με 4 θα ειναι στα ίδια..

Σε προσφορές (έστω και λαθος τιμή) ναι υπάρχουν..Πχ ενα λαπτοπ από public στα 288 που καποιοι παρελαβαν και πουλανε στις αγγελιες με 370 ευρω και 500 ευρω αντιστοιχα :X) και κάποιοι αλλοι εφαγαν ακυρο χωρίς λόγο..

Δεν ειπα ότι η προσφορά είναι άσχημη..Αν καποιος ηθελε λαπτοπ σε αυτα τα λεφτα σημερα ειναι καλό..Αλλά αν καποιος το σκεφτοταν ή δε κινείτε στο κεντρο δεν ειναι και για να τρεξει..

 

Φίλε είμαι ένας από αυτούς που παρέλαβε. Το έδωσα σε φίλο και δεν είμαι στις αγγελίες, αλλά το λάπτοπ δεν αξίζει πάνω από 450 ευρώ και σε προσφορά θα το έπερνα μέχρι 400. Το πλάισιο έχει ίδιο με FullHD στα 450.

Από εκεί και πέρα, τι του προτείνεις, να περιμένει λάθος τιμολόγηση για να αγοράσει? σε 2-3 χρόνια δηλαδή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ για το offtopic αλλα ειμαι κ γω ενας απ αυτους που εφαγε ακυρο. Πως κ δεν υπαρχει καποιο θεμα να πουμε τον πονο μας η να οργανωθουνε; ή εμενα μου διαφευγει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω με τα χαρακτηριστικά του για 399€ μία χαρά είναι για το 90% των χρηστών

 

Έχει και ssd και ξεχωριστή κάρτα για ένα παιχνιδακι αν θέλεις.

 

Μια χαρά ειναι νομίζω.

 

 

Εδώ πριν κανα χρόνο επερνες ίδια χρήματα hdd απλό,οθονη 1366χ768, και ενσωματωμένη κάρτα γραφικών και 4gb ram.

 

(Μιλαω από το ίδιο καταστημα,οχι κινα,οχι από προσφορες κτλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αυτό που χρειάζονται οι περισσότεροι χρήστες. Ο ι3 δεν είναι κάτι ιδιαίτερο αλλά είναι ισάξιος με τους καλύτερους amd και με ξεχωριστή κάρτα γραφικών μπορεί άνετα να βγάλει μέχρι ελαφρή gaming. 9/10 δε χρειάζονται κάτι περισσότερο, αλλιώς θα το ήξεραν. Έχω λάπτοπ με 3gb κάρτα γραφικών και το μόνο που κάνω εδώ και 2 χρόνια είναι να διαβάζω ebooks...

 

Φίλε είμαι ένας από αυτούς που παρέλαβε. Το έδωσα σε φίλο και δεν είμαι στις αγγελίες, αλλά το λάπτοπ δεν αξίζει πάνω από 450 ευρώ και σε προσφορά θα το έπερνα μέχρι 400. Το πλάισιο έχει ίδιο με FullHD στα 450.

Από εκεί και πέρα, τι του προτείνεις, να περιμένει λάθος τιμολόγηση για να αγοράσει? σε 2-3 χρόνια δηλαδή?

 

Ειπα αν καποιος θελει σημερα λαπτοπ στα 400 ευρώ είναι καλή περίπτωση...Αυτό μονο..Κατα τα αλλα δεν ειναι η προσφορά για να τρεξεις, να στηθείς σε μια ουρά στο κέντρο από τις 8 αν δε σκοπευες για λαπτοπ αμεσα ή εισαι μακρια ή δουλευεις.... Νομίζω ειναι κατανοητό αυτό που λέω και πως το λεω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσε κάτι από το φυλλάδιο αλλά υποψιάζομαι ότι αν έχει λίγες άτοκες λόγο προσφοράς και λόγο μεταφορικών να μήν με συμφέρει. Και λίγο offtopic στην συγγρου το MEDIAMARKT την ίδια μέρα κάνει reload το κατάστημά του εκεί. Μήπως είδε κανείς κάποιο φυλλάδιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...