Προς το περιεχόμενο

Κωτσοβολος Σταδιου εγκαινια - huawei p9 349€ και αλλα


Chrisl7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 133
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γενικά θα υπάρχουν και άλλες προσφορές ή μόνο οι κράχτες του φυλαδίου?

Εγώ ενδιαφέρομαι για OLED TV.

Θα είμαι εκεί κοντά και δεν ξέρω αν αξίζει ο κόπος να περάσω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να αγοράσει κάποιος το laptop αυτό για εμένα στα 399 και θα πληρώσω τα μεταφορικά και θα του δώσω και κάτι για τον κόπο του.

http://www.kotsovolos.gr/site/computing/laptop-tablet-ipad/notebook-macbook-ultrabook/165717-hp-15-ay027

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έχουν βάλει περιορισμό 1 τεμάχιο ανά 1 άτομο, θα είναι fail εγκαίνια. Εγώ μια φορά είχα πάει σε εγκαίνια Κωτσόβολου για ένα Logitech keyboard+mouse set που το είχε βάλει στο 1/3 της τιμής και ο υπάλληλος μου είχε πει ότι τα είχε βουτήξει όλα ΕΝΑΣ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααα μην μ λες τετοια γιατί πάω αύριο να πάρω 2 hp laptop των 399€ και παίζει να πάρω άλλο 1 για ένα φίλο μου οπότε 3 τεμάχια.

 

Θα ξενερωσω αν υπάρχει περιορισμός...

 

(Καλά όλα ενας είναι πραγματικά τραγικό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετοιμαστείτε για αγγελίες του p9 από τον κότσο στα 370€

Και παλι σαν συσκευη προσφορα δεν ειναι.Τουλαχιστον το περσινο P8 στα 199ευρω ηταν καλη περιπτωση λογω της χαμηλης του τιμης,κοινως στα χρηματα αυτα δεν υπηρχαν πολλες επιλογες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααα μην μ λες τετοια γιατί πάω αύριο να πάρω 2 hp laptop των 399€ και παίζει να πάρω άλλο 1 για ένα φίλο μου οπότε 3 τεμάχια.

 

Θα ξενερωσω αν υπάρχει περιορισμός...

 

(Καλά όλα ενας είναι πραγματικά τραγικό)

Ανάλογα με το απόθεμα είναι υποχρεωμένοι να βάλουν περιορισμό. Απλά θα μπορούσε να είναι 2 ή 3 τεμάχια και όχι 1. Συναρτάται από το απόθεμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε καλά ναι

 

Καλό θα ήταν να έχει περιορισμο αλλά όχι και ένα τεμαχιο μονο.

 

Βέβαια αυτό πάει ανάλογα και με το αποθεμα όπως λες.

 

 

Εγώ πάντως θα είμαι εκεί από τις 9 το πρωί γιατί θέλω 3 τεμάχια να πάρω,ελπιζω να έχουν φέρει στοκ αρκετό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Ηuawei P9 θα είναι το δίκαρτο άραγε;

Το λεει κατω κατω στις πληροφοριες

http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/163029-huawei-p9-mystic-silver

Dual Sim Δεν υποστηρίζεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορία: γιατί να πάρεις με 350 ευρώ το Huawei P9 και να μην πάρεις με τα ίδια χρήματα το Huawei Nexus 6P που έχει και μεγαλύτερη οθόνη, καλύτερη ανάλυση και είναι και με φουλ καθαρό android (aka nexus)?

Είναι καλύτερο ποιοτικά, σε χαρακτηριστικά και σαν απόδοση σε σχέση με το 6P? Ρωτάω γιατί ψάχνω για φίλο ένα καλό android με budget γύρω στα 350, από Ελλάδα, το οποίο να είναι καθαρό από bloatwares και βαριά φτιασίδια σαν και αυτά που βάζει η Samsung στα κινητά της (είχε 2 Samsung στο παρελθόν, το ένα το έχει ακόμα και δεν θέλει να ξαναμπλέξει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...