Προς το περιεχόμενο

Chromecast 2 10.40€ πωλητης ebay


Murdocng

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Google Link.png Site: Chromecast2

 

Δεν ξέρω αν είναι μούφα  , κλεμμένα η κινέζικα αντίγραφα πάντως η ebay του δίνει κάλυψη οπότε το ρίσκαρα. 

 

Επόμενη τιμή στο Link.png Site: skroutz  38 Έουρο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 205
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντάξει, 10€ είναι, μπορείς να το ρισκάρεις. Αν και από τις τιμές που βλέπω στα υπόλοιπα προϊόντα, μπορει να παραλάβεις και πέτρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, 10€ είναι, μπορείς να το ρισκάρεις. Αν και από τις τιμές που βλέπω στα υπόλοιπα προϊόντα, μπορει να παραλάβεις και πέτρες.

Δυστυχώς ούτε πέτρες θα παραλάβει. Ας μην προχωρήσει το θέμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο εχεις eBay  protection λεφτα δεν χανεις. Εγω τουλαχιστον ουτε μια φορα σε 600 συναλλαγες που εχω. Απλα ειπα αν θελει κι αλλος να το ρισκαρει μαζι μου .... :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο εχεις eBay  protection λεφτα δεν χανεις. Εγω τουλαχιστον ουτε μια φορα σε 600 συναλλαγες που εχω. Απλα ειπα αν θελει κι αλλος να το ρισκαρει μαζι μου .... :devil:

 

Περα απο τη δεσμευση χρηματων σου για ενα ευλογο χρονικο διαστημα (μεχρι να περασουν οι απαραιτητες μερες για να ερθει το σαπιο πραγμα ή να μην ερθει τιποτα και να αρχισεις διαδικασια refund κλπ) που για καποιον με αποθεμα θεωρω οτι μπορει να μη τον πειραζει,

εαν σου στειλει κατι και ειναι μαιμουδια τοτε χανεις χρηματα γιατι για να παρεις το refund πρεπει να το στειλεις πισω....και τα μεταφορικα επιστροφης ΔΕΝ σου τα πληρωνει κανεις...

Εντωμεταξυ εμεις απο Ελλαδα δεν εχουμε και τα σχεδον τσαμπα μεταφορικα που εχουν καποιοι απο αυτους...

 

Την εχω πατησει με μια microSD που μαλλιστα για (καλη μου?) τυχη τις πουλαγε ατομο απο Κυπρο και οταν αποδειχτηκε μαιμου η Samsung EVO πηρα μεν refund αλλα ποτε για τα μεταφορικα επιστροφης οσο και να το κυνηγησα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλατε καμιά σημείωση να σταλεί ως δώρο κτλ ή είναι πολύ μικρό το κουτί ,οπότε no problem?

Μικρο/μεγαλο σε τετοιες αξιες δεν εχει σημασια. Ακομα και στην κανονικη του τιμη να το υπολογισουν στο τελωνιο, φορο δεν πληρωνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και τα άλλα αντικείμενα που πουλάει έχουν "ύποπτες" τιμές.

Πχ κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης 8 κάμερες με 13€ και android box με 9€, σίγουρα κάποιο λάκκο έχει η φάβα. Δεν θα προχωρούσα σε παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...