Προς το περιεχόμενο

Chromecast 2 10.40€ πωλητης ebay


Murdocng

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 205
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εφόσον σβήστηκε ο χρήστης σημαίνει ότι τον έχει "πάρει χαμπάρι" το ίδιο το ebay και παίζει να έχει προχωρήσει η διαδικασία. Διπλοτσεκάρετέ το γιατί είναι πιθανό να μπορείτε ήδη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βρίσκω με ποιά αιτία να κάνω refund...Δε μου έχει τύχει αντίστοιχο..Μόνο για μη παραλαβή αντικειμένου ή για μαϊμού ξέρω..

Cancel purchase δεν ανοίγει,γιατί δε βρίσκω καν το αντικείμενο και δείχνει ότι δεν το έχω πάρει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το είχα αγοράσει κι εγώ με paypal και σήμερα μου ήρθε αυτό το email από το ebay:
Σας λέει κάτι; Πως να κινηθούμε; 
 
 
The listing you're interested in is no longer available


Hello Jangos,

We're writing to let you know that we've removed an item you recently won:
152258305986 - 2015 Google Chromecast 2 Digital HD Media Streamer HDMI WiFi 2nd Generation New


Since you've already paid for the item, you don't need to do anything else. If your item hasn't arrived yet, it should arrive soon. If it doesn't, then you'll want to open a case in our Resolution Center. You can learn how to do this, plus find timelines for opening cases, at:
http://pages.ebay.com/help/buy/item-not-received.html

We wish you all the best on eBay and hope your future experiences are pleasant and successful. If you have questions, please click "Help & Contact" at the top of most eBay pages.

eBay still has lots of other great deals. Go to http://www.ebay.com to shop. We hope to see you soon.

Thanks,

eBay 

Please don't reply to this message. It was sent from an address that doesn't accept incoming email.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περα απο τη δεσμευση χρηματων σου για ενα ευλογο χρονικο διαστημα (μεχρι να περασουν οι απαραιτητες μερες για να ερθει το σαπιο πραγμα ή να μην ερθει τιποτα και να αρχισεις διαδικασια refund κλπ) που για καποιον με αποθεμα θεωρω οτι μπορει να μη τον πειραζει,

εαν σου στειλει κατι και ειναι μαιμουδια τοτε χανεις χρηματα γιατι για να παρεις το refund πρεπει να το στειλεις πισω....και τα μεταφορικα επιστροφης ΔΕΝ σου τα πληρωνει κανεις...

Εντωμεταξυ εμεις απο Ελλαδα δεν εχουμε και τα σχεδον τσαμπα μεταφορικα που εχουν καποιοι απο αυτους...

 

Την εχω πατησει με μια microSD που μαλλιστα για (καλη μου?) τυχη τις πουλαγε ατομο απο Κυπρο και οταν αποδειχτηκε μαιμου η Samsung EVO πηρα μεν refund αλλα ποτε για τα μεταφορικα επιστροφης οσο και να το κυνηγησα...

 

Για απομιμήσεις ζητάνε να καταστρέψεις το προιόν και να τους στείλεις φωτογραφίες.όχι να το στείλεις πίσω.

 

Counterfeit items

If a buyer suspects that an item is counterfeit, and there are strong indicators that the item is counterfeit, we don't require the buyer to return the item to the seller. The buyer agrees to cooperate with us to ensure the proper disposal of the item. In such instances, we refund the buyer for the full cost of the item and original shipping, and the seller reimburses us for the refund. The buyer may not sell the item on eBay or elsewhere.

 

http://pages.ebay.com/help/policies/money-back-guarantee.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ'αυτό το σκεπτικό,παύει να υφίσταται εν μέρει η ύπαρξη του φόρουμ...Έχω πάρει tablet toshiba encore ,με χαμηλότερη τιμή στο σκρουτζ 300€,130€..Samsung s5 249€ Όταν έπαιζε 400+,iPhone 5 300€ Όταν έπαιζε 500+...Aρα,πολλές "κούφιες" τιμές που ανακαλύπτουν οι φίλοι εδώ ίσως προκύψουν ευκαιριάρεςςςς...Άλλες πάλι,μπορεί να πάμε απατες,όπως η εν λόγω

Αν δε ρισκάρεις,δεν κερδίζεις με άλλα λόγια..Φιλικά,πάντα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...