Προς το περιεχόμενο

Chromecast 2 10.40€ πωλητης ebay


Murdocng

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εγω εχω παει στο resolution center αλλά το πακετο έχει φύγει ήδη δείχνει το trackign number.

Δεν σου έχει ερθει tracking number?

Ξερεις τι φαση... Πηρα 2 ενα για ενα φιλοκαι ενα για μενα. Στο δικο μου εκανα dispute κατευθειαν μολις ηρθε εκεινο το μαιλ και δεν εχω tracking number στην PayPal . Στου φιλου που δεν εκανα ακομα εχει. Θα σκασω...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 205
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ειχε 6 ακομα. Πηρα 1 μολις και πηγε στα 5 τελευταια κομματια.

 

http://www.ebay.com/itm/2015-Google-Chromecast-2-Digital-HD-Media-Streamer-HDMI-WiFi-2nd-Generation-New-/232103835181?hash=item360a77762d:g:IlsAAOSwCGVX9LOw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα και απο εδω ενα. Η θα καλυψω την βιαστικη καταγγελια που εκανα η θα κανω και δευτερη. Οσοι κανατε καταγγελια και δεν πηρατε tracking number σαν εμενα μπορειτε να κανετε αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα και απο εδω ενα. Η θα καλυψω την βιαστικη καταγγελια που εκανα η θα κανω και δευτερη. Οσοι κανατε καταγγελια και δεν πηρατε tracking number σαν εμενα μπορειτε να κανετε αυτο.

 απο ebay το πηρες; δεν σου εδωσε tracking number?

 

εμενα αυτα τα στοιχεια εχει. Ουτε εμενα εχει ε;

 

post-218027-0-66695300-1475678771_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ειχε 6 ακομα. Πηρα 1 μολις και πηγε στα 5 τελευταια κομματια.

 

http://www.ebay.com/itm/2015-Google-Chromecast-2-Digital-HD-Media-Streamer-HDMI-WiFi-2nd-Generation-New-/232103835181?hash=item360a77762d:g:IlsAAOSwCGVX9LOw

Ελεγε οτι ειχε 5 ακομα, περασε σχεδον μια ωρα, τωρα λεει οτι πουληθηκαν 18 την τελευταια ωρα και εχει ενδειξη οτι τελειωνουν τα κομματια.  :-D

 

Το θαυμα της Κανά!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως λειτουργεί η κομπίνα:

 

Ο κάθε κινέζος μπορεί να πάρει άτοκο δάνειο απο το Paypal. Πως γίνεται αυτό; Ξεκινάω εγώ και βάζω πωλητήριο στο ebay, καμια 20αριά android boxes με 10 ευρώ έκαστο. Ξεπουλάω σε 12 ώρες το πολύ και τα κάνω όλα shipped. Αυτό σημαίνει οτι έφυγαν απο εμένα και είναι στο δρόμο. Αυτό μου δίνει προβάδισμα ένα μήνα. Μπορώ:

 

α) Να αγοράσω κάτι άλλο με τα 200 ευρώ στο paypal balance

β) Να τα περάσω σε ένα στοιχηματικό σάιτ και να τα τραβήξω στην κάρτα μου

γ) Να εξαφανιστώ

δ) ότι άλλο θέλετε

 

Μετά από 1 μήνα, όλοι θα κάνουν dispute και θα ζητήσουν τα λεφτά τους πίσω και θα τα πάρουν απο το Paypal, και το balance μου θα γίνει -200. Είτε τα γυρνάω πίσω αφου έχω κάνει τη δουλειά μου, είτε τα λέγαμε και ψάξτε να με βρείτε.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...