Προς το περιεχόμενο

Chromecast 2 10.40€ πωλητης ebay


Murdocng

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 205
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Οχι στο eBay αδερφε. Μπες PayPal. Δεσ την συναλλαγη εκει βαλανε το tracking number

 

 

Δεν βλεπω λογο συγχησης. Οταν αγοραζεις Chromecast με 8μιση ευρω εχεις 80% να μην παρεις τιποτα η σωβρακα και 20 να σπρωχνει κλεμμενα. Οποτε για να νευριασεις. Απλα κανεις dispute παιρνεις τα φραγκα πισω και εχεις να λες μια ιστορια.

Επισης αν ο κινεζος κλεβει το PayPal προβλημα τους. Μονο εγω pay pal να pay pal και αυτοι λιγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ρε συ Στελιο; :confused:

 

(εννοειται...)

Σε ένα παρόμοιο θέμα (δεν θυμάμαι ποιος συμφορουμιτης το ειχε ανοίξει)

 

Του είχαν στείλει κάτι βρώμικες κάλτσες και ένα εσώρουχο αν θυμαμαι καλά.

 

Και είχε πει πιο πολύ γέλασε και το πήρε στην πλάκα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι στο eBay αδερφε. Μπες PayPal. Δεσ την συναλλαγη εκει βαλανε το tracking number

 

 

Δεν βλεπω λογο συγχησης. Οταν αγοραζεις Chromecast με 8μιση ευρω εχεις 80% να μην παρεις τιποτα η σωβρακα και 20 να σπρωχνει κλεμμενα. Οποτε για να νευριασεις. Απλα κανεις dispute παιρνεις τα φραγκα πισω και εχεις να λες μια ιστορια.

Επισης αν ο κινεζος κλεβει το PayPal προβλημα τους. Μονο εγω pay pal να pay pal και αυτοι λιγο

 

το 80% απο που βγηκε; απο το οτι αλλοι το παιρνουν με 10-15 ευρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

This listing (232103835181) has been removed, or this item is not available.  χμμμμ υποπτο...

 

We had to remove this listing from the site and you're not required to complete the transaction. If you've already sent payment, the sale should process as normal and you don't have anything to worry about
 
This user is no longer registered on eBay.
 
τον ηπιαμε...
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

This listing (232103835181) has been removed, or this item is not available. χμμμμ υποπτο...

 

 

Και εμένα ακριβώς το ίδιο έγινε. Θα ανοίξεις θέμα στο resolution center?

 

We had to remove this listing from the site and you're not required to complete the transaction. If you've already sent payment, the sale should process as normal and you don't have anything to worry about

 

 

This user is no longer registered on eBay.

 

τον ηπιαμε...

 

This listing (232103835181) has been removed, or this item is not available. χμμμμ υποπτο...

 

 

We had to remove this listing from the site and you're not required to complete the transaction. If you've already sent payment, the sale should process as normal and you don't have anything to worry about

 

 

This user is no longer registered on eBay.

 

τον ηπιαμε...

Και εμένα ακριβώς το ίδιο έγινε. Θα ανοίξεις θέμα στο resolution center?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα περιμενω να το λαβω, γιατι θα ερθει η πετρουλα, μετα δεν ξερω τι γινεται... εστειλε και tracking number οποτε φανταζομαι σε 2 εβδομαδες θα είναι εδω... Μετά τι γίνεται ειναι ένα θέμα καθώς θα φαίνεται οτι έχω παραλαβει κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...