Προς το περιεχόμενο

OTE TV Plus, νέα υπηρεσία για τη συνδρομητική τηλεόραση του ΟΤΕ με δωρεάν on demand ταινίες, σειρές και ντοκιμαντέρ


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποσό θα διαρκέσει η ρύθμιση του αποκωδικοποιητή;;

Ένα 25λεπτο κρατάει η αναβάθμιση και έπειτα ανοίγει κάνεις τις αρχικές ρυθμίσεις και τέλος. Συνδέεις εξωτερικό σκληρό κάνεις κανονικά εγγραφές. Συνδέεις ethernet με ρουτερ έχεις κανονικα on demand και replay tv όπως στο ote tv go.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Διακρίνει τους αγανακτισμένους απο τις μαλακίες του OTE της HOL κτλ... ας φέρουν μια αξιοπρεπή υπηρεσία και μετά βλέπουμε πόσοι θα κάτσουν να ψάξουν συμπιεσμένα αρχεία και υπότιτλους απο torrent

 

όλοι κοιτάνε να αρμέξουν όμως τους ποδοσφαιρόφιλους και οι άλλοι στα @@ τους. 

 

Τρία πουλάκια κάθονται.. ως συνήθως.

Αν κάποιου δεν του αρέσει η υπηρεσία, δεν την αγοράζει. Τα υπόλοιπα περί torrent κλπ (να προτείνεις δηλαδή κάτι παράνομο όταν μιλάμε για κάτι νόμιμο) είναι τόσο άσχετο όσο και τα υπόλοιπα posts σου. Μπορείς και καλύτερα πάντως :)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα 25λεπτο κρατάει η αναβάθμιση και έπειτα ανοίγει κάνεις τις αρχικές ρυθμίσεις και τέλος. Συνδέεις εξωτερικό σκληρό κάνεις κανονικά εγγραφές. Συνδέεις ethernet με ρουτερ έχεις κανονικα on demand και replay tv όπως στο ote tv go.

Περιττό να σου πω ότι κάνει ακόμα αναβάθμιση από τις 20:00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι τορεντ ντφλιξ και κολοκυθια;

Μιλατε εξ ιδιων, η πλειψηφια θελει να βγει απο το ντουζ, να ξαπλαρει κατ ευθειαν στον καναπε, να αρπαξει το τηλεκοντρολ και μεσα σε 1 λεπτο να βλεπει αυτο που διαλεξε να δει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιττό να σου πω ότι κάνει ακόμα αναβάθμιση από τις 20:00

Αν έχει σκαλωσει στο τελευταίο στάδιο της αναβάθμισης κλειστον και ξανά ανοιξε τον και θα ολοκληρωθεί κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φόρτωση νέου λογισμικού σε εξέλιξη....0% ολοκληρώθηκε

 

Αν έχει σκαλωσει στο τελευταίο στάδιο της αναβάθμισης κλειστον και ξανά ανοιξε τον και θα ολοκληρωθεί κανονικά.
Φόρτωση νέου λογισμικού σε εξέλιξη 0% ολοκληρώθηκε Από τις 20:00
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζήτησα κι εγώ την αναβάθμιση σε hybrid. έχει ξεκινήσει εδώ κ 2 ώρες κι ο δεκτης είναι κολλημένος στο boot και γράφει ρύθμιση αποκωδικοποιητή σε εξέλιξη.παρακαλώ περιμενετε....Τι κάνω;Ξέρει κανένας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δορυφορικό έχουμε οι περισσότεροι και γίνετε υβριδικός ο δέκτης και υποστηρίζει κανονικά ίντερνετ υπηρεσίες. Αν δεν έχεις τον combo ο οποίος δεν γίνεται αναβάθμιση ότι άλλο δεκτη έχεις στέλνεις το μήνυμα που είπα και σου έρχεται η αναβάθμιση αμέσως. Εγώ έχω τον παλιό pvr 810 3 χρόνια και πάει σφαίρα με την νέα αναβάθμιση.

Έκανα κι εγώ τη διαδικασία αλλά μου ήρθε μήνυμα ότι ο αποκωδικοποιητής μου, δεν υποστηρίζει την υπηρεσία αναβάθμισης. Τη σύνδεση την είχα κάνει Ιούνιο. Παίζει να έχω παλιό αποκωδικοποιητή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζήτησα κι εγώ την αναβάθμιση σε hybrid. έχει ξεκινήσει εδώ κ 2 ώρες κι ο δεκτης είναι κολλημένος στο boot και γράφει ρύθμιση αποκωδικοποιητή σε εξέλιξη.παρακαλώ περιμενετε....Τι κάνω;Ξέρει κανένας;

Βγαλτον από την πρίζα και ξανά ανοιξε τον.

Έκανα κι εγώ τη διαδικασία αλλά μου ήρθε μήνυμα ότι ο αποκωδικοποιητής μου, δεν υποστηρίζει την υπηρεσία αναβάθμισης. Τη σύνδεση την είχα κάνει Ιούνιο. Παίζει να έχω παλιό αποκωδικοποιητή;

Να έχεις τον combo? Δύσκολα το 2011 έδιναν αυτόν. Τι μοντέλο ακριβώς έχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τελειωσε η αναβαθμιση στον δεκτη. Χρόνος 25'. Ευχαριστω για την ενημερωση και τις οδηγιες. Πολυ καλυτερο μενου και επιτελους χρειαζονταν μια ανανεωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...