Προς το περιεχόμενο

PlayStation VR Topic [PS VR]


vste

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 698
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γνωρίζουμε αν ως ξεχωριστή playstation πλατφόρμα θα λαμβάνει δωρεάν παιχνίδια κάθε μήνα για συνδρομητές ps plus? 

 

Σχετικα με αυτο η απαντηση της Sony στο επισημο FAQ http://blog.us.playstation.com/2016/10/03/playstation-vr-the-ultimate-faq/

 

Q. Do you have plans to offer PS VR games on PlayStation Plus?

We have nothing to share at this point in time, but we are looking into it.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί έχω την εντύπωση ότι θα γίνει πανικός με το PS VR? Θα περιμένω τα Χριστούγεννα και θα το πάρω μαζί με το PS4 Pro, το οποίο παρεπιπτόντως πιστεύω ότι σε ορισμένα VR παιχνίδια (αν όχι σε όλα) θα έχει τεράστια διαφορά. Πιστεύω η Sony θα καταφέρει να δώσει exclusive εμπειρία πλέον για κονσόλες και όχι απλά παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεφτά υπάρχουν απο οτι φαινεται...  στην Ελλαδα εχει ξεπουλήσει απο παντου και περιμενουν νεα κομματια σε καμια 10ρια μερες....

 μίλησα με 3-4 καταστήματα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο θεμα αυτο αλλα το να δινεις λεφτα σε κατι που σου αρεσει δεν καταλαβαινω που ειναι το κακο ..

 

Εγω το περιμενω Κυπρο λογικα αυριο απο public cy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ φεύγουν αέρα-πατέρα τα 800άρια για μήλα, το 400άρι μας έκανε εντύπωση;

 

Αυτο λεω, οταν τα VR φτανουν στο θεο οι τιμες τους στα 400 ευρω εχουν την ευκαιρια πολλοι να βιωσουν μια καλη ''gaming'' εμπειρια που βλεπαμε τα προηγουμενα χρονια και λεγαμε αποκλείεται ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω ένα πω FANTASTICO η απολυτη εμπειρία σε vr έχω μείνει με το στόμα ανοικτό την να πω για την ανάλυση η για το βάθος που νιώθεις όταν παίζεις και ακόμα ασχολούμαι με τα demo που έχει μέσα .....πάω για συνεχεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...