Προς το περιεχόμενο

PlayStation VR Topic [PS VR]


vste

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλώς να ενημερώσω, εμένα μου ήρθε προχθές, ενώ έκανα την αίτηση γύρω στις 15 Δεκεμβρίου και το email επιβεβαίωσης που έλεγε για 6-12 μέρες το έλαβα στις 17. Μου ήρθε με απλό ταχυδρομείο και το πακέτο ήρθε από Γερμανία. Είμαι σε χώρα της κεντρικής Ευρώπης όμως και όχι Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 698
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Παμε για 3 βδομαδες + απο την ενημερωση αποστολης . Μπορει να το χουν κρατησει για βομβα στα ελτα ; :angry:

Μια χαρά είσαι στις 3 εβδομάδες, μπορεί και να σου έρθει. Εγώ ακόμα περιμένω και έκανα το αίτημα για τον προσαρμογέα  στις 28 Οκτωβρίου και μου ήρθε email στις 12 Νοεμβρίου ότι θα μου αποσταλεί σε 3 με 6 εργάσιμες ημέρες!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα!

ξέρουμε αν μπορεί να αλλάξει το μαξιλαράκι που ακουμπάει το πίσω μέρος του κεφαλιού; Έχει αρχίσει και φεύγει η πάνω πάνω  επίστρωση που είναι σαν λάστιχο ή δέμα (?)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα παιδια..Επισημη απαντηση απο ανθρωπο στο support της SONY που μιλησα μαζι του στο τηλεφωνο..για τον ανταπτορα της καμερας για PS5..

"Ειναι ενα προβλημα που ουτε εμεις γνωριζουμε τι να κανουμε..Δεν μπορω να προτεινω κατι αλλο περα απο υπομονη.."

Σε ερωτηση μου αν υπαρχει καποιο mail η τηλεφωνο που ειναι υπευθυνο για αυτο το πραγμα ωστε να απευθυνθω η να μπορεσω να το αγορασω απο καπου..μου ειπε

"δεν υπαρχει καποιο σημειο επικοινωνιας..Και δεν υπαρχει εξω στην αγορα ωστε να μπορειτε να το αγορασετε..Εχουμε πολλους που διαμαρτυρονται γι'αυτο το θεμα αλλα δεν εχουμε καποια λυση περα απο το να κανετε υπομονη.."

Και οταν του ειπα οτι η SONY δηλαδη μας λεει οτι οποτε και αν γουσταρω θα βγαλω ανταπτορες και θα σας στειλω μου απαντησε απλα οτι δεν ειναι ετσι.. ΑΥΤΑ

Αν εχει καποιος κατι διαφορετικο ας μου στειλε ενα μνμ να δω πως θα παραλαβω τον ανταπτορα..γιατι διαφορετικα θα πουλησω το VR και θα πανε αδικα τα παιχνιδια που εχω digital..

Επεξ/σία από manos_21_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κι εγω περίμενα ειδοποίηση αλλα τελικά δεν ήρθε ποτέ στο μειλ. Παρέλαβα όμως μέσω ΕΛΤΑ κανονικά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σε ενα απο τα πολλα mail που εστειλα(σε μερικα τους αποκαλουσα ανικανους να μου στειλουν τον ανταπτορα)μου απαντησαν ζητωντας μου S/Ν του VR της κονσολας και φωτο της ταυτοτητας μου..Δεν τα εστειλα και ρωτησα γτ μου τα ζητανε ολα αυτα,αλλα δεν μου απαντησαν φυσικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
20 ώρες πριν, johng4 είπε

Ο adaptor για το ps5 έχει έρθει σε όλους? Κοντεύω μήνα από την στιγμή που έβγαλε οτι εσταλει και θα κάνει 3-6 μέρες και ακόμα τίποτα.

Ένας μήνας καλά είναι, εμένα έχουν περάσει 5 μήνες από τότε που έκανα την αίτηση! 😂🤣

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/4/2021 στις 9:28 ΠΜ, iSpO_fAcTo είπε

Ένας μήνας καλά είναι, εμένα έχουν περάσει 5 μήνες από τότε που έκανα την αίτηση! 😂🤣

Και μένα σύντομα σχετικά ήρθε κ το έκανα παραγγελία πριν ακόμα παραγγείλω ps5  κ τώρα περιμένω το ps5 κ λογικά θα έρθει Ιούνιο;; η Σεπτέμβριο;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/4/2021 στις 12:40 ΜΜ, johng4 είπε

Ο adaptor για το ps5 έχει έρθει σε όλους? Κοντεύω μήνα από την στιγμή που έβγαλε οτι εσταλει και θα κάνει 3-6 μέρες και ακόμα τίποτα.

αν έρχονται από Αγγλία θα περιμένεις πολύ. Τα δέματα γενικά από αγγλία λόγο ενός μπάχαλου στο τελωνείο κάνουν πάνω από μηνα μπορεί και παραπάνω να έρθουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Tresorikos είπε

Και μένα σύντομα σχετικά ήρθε κ το έκανα παραγγελία πριν ακόμα παραγγείλω ps5  κ τώρα περιμένω το ps5 κ λογικά θα έρθει Ιούνιο;; η Σεπτέμβριο;; 

Και εγώ 28 Οκτωβρίου τον είχα κάνει παραγγελία για να μου έρθει... νωρίς! 🤣🤣

 

2 ώρες πριν, chek2fire είπε

αν έρχονται από Αγγλία θα περιμένεις πολύ. Τα δέματα γενικά από αγγλία λόγο ενός μπάχαλου στο τελωνείο κάνουν πάνω από μηνα μπορεί και παραπάνω να έρθουν 

Από Γερμανία έρχονται οι αντάπτορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, iSpO_fAcTo είπε

Και εγώ 28 Οκτωβρίου τον είχα κάνει παραγγελία για να μου έρθει... νωρίς! 🤣🤣

 

Από Γερμανία έρχονται οι αντάπτορες.

το κεντρικό της sony είναι στην Αγγλία πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...