Προς το περιεχόμενο

Αναστολή παραγωγής του Galaxy Note 7 αποφάσισε η Samsung


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν επιστρέψει με νεο τηλέφωνο ΑΨΟΓΟ και καλύτερο από οτιδήποτε κυκλοφορεί στην αγορα το έχει χάσει το παιχνίδι.Θα συμπαρασύρει και τα μικρότερα μοντέλα στην κατρακύλα.

 

Υ.γ.Περίεργα πράγματα και απο το iPhone 6 παίρνει φωτιά....http://news.softpedia.com/news/apple-iphone-6-plus-explodes-in-the-middle-of-the-night-while-charging-509060.shtml

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ αυτα και μ αυτα ευκαιρια να ορθοποδησουν οι αλλες εταιρειες και να βγουμε κερδισμενοι εμεις οι καταναλωτες.μην ξεχναμε οτι sony και lg δεν υπαρζουν το τελευταιο 6μηνο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον άμα θέλει η Samsung να κερδίσει ξανά την εμπιστοσύνη των καταναλωτών θα πρέπει όσοι είχαν το Note 7 και τους έπιασε φωτιά ή έκρηξη τότε κανονικά θα έπρεπε για αποζημίωση να πάρει ο πελάτης ένα οποιοδήποτε Samsung κινητό και να πληρώσει το 1/4 της τιμής.

 

Εννοείται ότι εάν έπαιρνε φωτιά το κινητό μου θα ξαναπλήρωνα για συσκευή αυτής της εταιρείας (έστω και στο 1/4 της retail τιμής), τι να λέμε τώρα!

 

Το λιγότερο που οφείλει να κάνει είναι να αγοράσει πίσω (buy-back) όλες τις συσκευές, εφόσον θέλει ο κάτοχος, ακόμα και αν αυτές δεν έχουν παρουσιάσει πρόβλημα, χωρίς καμία απολύτως δέσμευση. Αυτό έλειπε να "απαιτεί" να αγοράσεις και 2η συσκευή της!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαράδεκτη εταιρεία. Ούτε στην τελευταία "κινεζιά" δεν έχω ακούσει να γίνεται μαζική ανάκληση λόγω κατασκευαστικού σφάλματος και κατόπιν το πρόβλημα να συνεχίσει να υφίσταται...

Μιλάμε για κινητό των 800€...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να δω αγγελία πώλησης εδώ στο insomnia με το εν λόγω κινητό. Όποιος βάλει θα είναι θεούλης αν την συνοδέψει με τον ανάλογο σχολιασμό.

για τις πε8ερες 8α κανει θραυση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσει που διάφοροι μέτοχοι-οπαδοί-καταναλωτες μοίραζαν ΡΙΣΠΕΚΤ κτλ Ένα έχω να πω: η δημοσιογραφία των καταναλωτών και η μαζική ενημέρωση για αυτά τα συμβάντα οδήγησαν στην αποφυγή κουκουλώματος του σκανδάλου. Καλά, η ανάκληση του προϊόντος είναι το λιγότερο που θα έπρεπε να κάνει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Troll mode on:

 

Πρεπει να το τσιμπησει ο ΟΠΑΠ και να κανει διαφημιση με τον ανιψιο και τον θειο για το ΤΖΟΚΕΡ.

 

-Θειουλη! Κοιτα τι κινητο σου πηρα εγω για να ξεχασεις την νοσοκομα!

-Ανιψιε πως δουλευει?

-Κατσε να σου δειξω θειε μου.

 

ΜΠΑΜ!!!

 

(Μουσικη παιζει) Ασε τον θειο, πιασε το ΤΖΟΚΕΡ!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι τίποτ' άλλο, αλλά κάποιοι μας έπρηζαν με τα "τραγικά τηλέφωνα της Microsoft".

Τα οποία είναι μια χαρά και δεν έχουν τέτοια προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...