Προς το περιεχόμενο

Skyrim - The Mod Project [TMP] v4.8


panoc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 828
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημέρα, προστεθηκε patch SMTP Patch v2.10 στο αρχικό post, βελτιωνει λιγο τη σταθεροτητα.

 

Αυτο ειναι κατι εξτρα η αντικαθιστα καποια αλλο αρχειο?

 

 

Οταν κατεβασουμε ολο το torrent οι 6-7 που ειμαστε μεσα δεν υπαρχει λογος να κανουμε upload. Θα προτεινα λοιπον οποιος θελει μετα να κατεβασει να γραφει εδω μυνημα και να μπαινουμε να βοηθαμε. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο ειναι κατι εξτρα η αντικαθιστα καποια αλλο αρχειο?

Το συγκεκριμένο αντικαθιστα.

Περιέχει οδηγιες σε txt.

 

Οταν κατεβασουμε ολο το torrent οι 6-7 που ειμαστε μεσα δεν υπαρχει λογος να κανουμε upload. Θα προτεινα λοιπον οποιος θελει μετα να κατεβασει να γραφει εδω μυνημα και να μπαινουμε να βοηθαμε.

Προς το παρον το κατεβαζουν 2 ακομα απο εμένα αλλα μαλλον εχουν βαλει cap στο download τους γιατι δε δινω με πανω απο 400kb/s.

 

Σε καθε περιπτωση συμφωνω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο αντικαθιστα.

Περιέχει οδηγιες σε txt.

 

 

Προς το παρον το κατεβαζουν 2 ακομα απο εμένα αλλα μαλλον εχουν βαλει cap στο download τους γιατι δε δινω με πανω απο 400kb/s.

 

Σε καθε περιπτωση συμφωνω.

 

Εγω θα χρειαστω ακομα ενα 2ωρο το απογευμα για να ολοκληρωθει το download, μετα θα συνεχισω με upload μεχρι να το παρουν ολοι. Αρα απο εκει και περα οποιος το θελει ας γραψει εδω ετσι ωστε να μπαινουμε και να το παρει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνοιξα κι εγώ το torrent, περισσότερο να βοηθήσω την όλη διαδικασία γιατί 22 GB χρειάζονται χέρια. Στο κάτω κάτω τέτοιο πράμα πού ξαναβρίσκεται?

 

Δεν έχω βάλει κάποιο όριο σε upload / download αλλά αν υπάρχει κάποιο θέμα πείτε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνοιξα κι εγώ το torrent, περισσότερο να βοηθήσω την όλη διαδικασία γιατί 27 GB χρειάζονται χέρια. Στο κάτω κάτω τέτοιο πράμα πού ξαναβρίσκεται?

Ετσι! Αλληλεγγυη με συνθημα ''κανενα torrent ορφανο''!  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω το αρχικό skyrim και το έχω ξεψαχνίσει, έχω κάνει όλα μα όλα τα quests (επιβεβαίωμένο με το βιβλίο prima guide) αλλά σκέφτομαι να αγοράσω (ξανά) την legendary edition από allkeyshop με 9€ για να το παίξω με τα mods. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικώς αγόρασα το legendary, ουσιαστικά τα 3 DLC προστέθηκαν στο υπάρχον skyrim που είχα στο steam, με 9,25€ τελικό ποσό. Συντόμως θα βάλω και το πακέτο να κατέβει. Αν υπάρχει έλλειψη seeders θα βάλω μια φωνή στο παρόν θέμα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο βιντεάκι Panoc.

 

Αν θέλεις κάποια στιγμή, βάλε ένα βίντεο πάλι (ας μην είναι και από το κανάλι σου, ας είναι private μονο με το λινκ να μπορούμε να το δούμε κλπ κλπ.. ότι θες εσύ κάνε..) απλά βάλε από το riva tuner πιο μεγάλα τα γράμματα του afterburner για να πάρουμε μια ιδέα του ''τί τρώει'' το παιχνίδι (cpu, gpu, ram κλπ) και να είναι ευκολο-διάβαστα.

 

Στην περίπτωση που δεν ξέρεις πώς (δύσκολο :P αλλά λέμε..), εδώ ένα βίντεο (ίσως βοηθήσει και άλλους.. εμένα πάντως με βοήθησε πριν λίγο καιρό που είχα βρει τη ρύθμιση τυχαία, γιατί ανέβαζα βίντεο με το κανονικό μέγεθος τα γράμματα αλλά έχανε σε ποιότητα και δεν έβγαζες και τα γράμματα, ενώ τώρα τα κάνω τεράστια και όσο και να χάσει το βίντεο αυτά φαίνονται):

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...