Προς το περιεχόμενο

Φήμες ότι το Huawei Mate 9 θα διαθέτει δύο κάμερες και μπαταρία που φορτίζει στο 50% σε 5 λεπτά


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό το 50% σε 5min με ψιλο-προβληματίζει.

Μοιάζει πολύ καλό για αληθινό.

 

Υπάρχει κάποιος που να έχει/ξέρει άρθρο-paper-οτιδήποτε, με περισσότερες πληροφορίες επάνω στο θέμα της μπαταρίας;

 

Βέβαια εάν τα κατάφεραν μπράβο και πάλι μπράβο,θα είναι ουσιαστική βελτίωση με την τωρινή γενεά και όχι 0.2% αύξηση της CPU ταχύτητας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παπαγαλακια της apple και SAMSUNG πιάστε στα χέρια σας ένα huawei Mate ή p9 ή έστω honor που κοστίζει τα μισά λεφτά και κάνει πολλά περισσότερα και μετά πείτε την εξυπνάδα σας .... Huawei honor NOTE 8 128/4 gb κοστίζει τα μισά από ότι note-boom 7 ή μήλο 7...

το μονο που κανει παραπανω ειναι μπιφτεκακι στο γκριλ νοστιμοτατο.οταν εσυ πιασεις απλ να δουμε αν θα ξαναεπιστρεψεις στην τσαιναταουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κινέζικα αδειάζουν τόσο γρήγορα την μπαταρία που δεν προλαβαινεις, μάλλον είναι από τα ίδια υλικά που χρησιμοποίησαν και στο glaaxy note...κάτι δεν πάει καλά εκει...

 

Λάθος. Είμαι κάτοχος Huawei και η μπαταρία μολονότι είναι μόλις 2000mAh, κρατάει αρκετά ακόμη και μετά από 1,5 χρόνο συχνής χρήσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα σε δυο βδομάδες έχω δει ειδικούς στον ήχο, μετά ειδικούς στην βαθμολόγηση IP των συσκευών, μια μικρή στάση για ειδικούς στη λειτουργία πολλαπλών πυρήνων και τη διαχείριση τους απο iOS και Android, για να φτάσουμε σε ειδικούς σε διαχείριση κρίσεων σε κολοσσούς οπως η Samsung, και φυσικά ειδικούς αναλυτές που ξέρουν ήδη γιατί σκάνε τα Note 7. Άσχετα που η Samsung η ίδια δεν ξέρει.

 

Σήμερα επιτέλους, έχω τη χαρά να διαβάζω και σχόλια απο ειδικούς χημικους μηχανικούς, που διαβεβαιώνουν το κοινό, οτι αυτές οι εταιρίες που έχουν έρθει από το πουθενά με 15 εργαζόμενους να πούμε, πάνε και κυκλοφορούν συσκευές χωρίς να πάρουν μια γνώμη απο το insomnia.

 

Ναι επειδή οι μπαταρίες του Note 7 παίρνουν φωτιά πρέπει να σταματήσουμε να βάζουμε μπαταρίες σε συσκευές. Και φυσικά η μπαταρία του Huawei θα σκάει αν φορτίζει 50% σε 5'. Αποκλείεται να έχουν σκεφτεί αυτό το ενδεχόμενο. Αποκλείεται να έχουν κάνει δοκιμές. Το ίδιο συνέβει και στη σαμσουγνκ, τι να μας πει η χουαγουει. 

 

Τι θα πει οτι τα Note 7 έπαιρναν φωτιά οταν ΔΕΝ ήταν στον φορτιστή; Η ταχεία φόρτιση φταίει και εκει.

 

Πολύ ωραίο κινητό. Απαγορευτικό μέγεθος για εμένα, αλλα η Huawei είναι σε φόρμα, την τελευταία διετία, και δε δείχνει σημάδια επανάληψης η κόπωσης. Με βλέπω σύντομα να την τιμάω.

 

Άσ'το, μη τη ψάχνεις. Το 80% του χρηστών του insomnia είναι στελέχη εταιρειών της Sillicon Valley με απόλυτη γνώση των πάντων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάθαμε όλοι τώρα ταχυφόρτιση. Το θέμα είναι να κρατάει λίγο και η μπαταρία. Όχι ανα δυο ώρες να φορτίζουμε να πάει στο 50%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mate7 k 8 απτις καλυτερες συσκευες που υπαρχουν και σε αυτονομια επισης πολυ καλες.Ειχα το mate7 και ηταν πολυ καλη συσκευη σε ολα.ηθελε βελτιωση στη καμερα και θα ηθελα μα δω QHD να εκμεταλευτει το μεγεθος της οθονης επιτελους.καλη και fhd αλα QHD θα ηταν φωτια!!@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο θα μας δινουν 2-3ah , τοσο θα πονταρουν στην φορτιση.

 

οταν μας αρμεξουν πληρως απο αυτη την τεχνολογια , τοτε ισως παμε σε κατι καλυτερο..

 

 

τεχνολογια υπαρχει , αλλα 10 χρονακια τωρα καθομαστε στις ιδιες χωριτικοτητες , των imr , inr , ncr κλπ..δεν θελουν οχι δεν μπορουν

 

μεχρι τοτε , τρωε κοσμε τις li-ion

θελω να μου εξηγησεται λιγο ολοι εσεις τη χρηση κανετε στις συσκευες σας και δεν σας φτανει η σημερινη τεχνολογια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Untertaker25 δεν πρόκειται ποτέ να χαλασω 800€ και 1000€ για να λέω ότι έχω απλ ενώ μπορώ να έχω τα ίδια και καλύτερα με το 50% των χρωμάτων μόνο και μόνο για να το ακουμπαω στο τραπέζι της καφετέριας για να το βλέπουν....

Huawei for ever.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μονο που κανει παραπανω ειναι μπιφτεκακι στο γκριλ νοστιμοτατο.οταν εσυ πιασεις απλ να δουμε αν θα ξαναεπιστρεψεις στην τσαιναταουν

Με αυτό που λες υπονοεις οτι το απλά δεν είναι κινέζικα. Χαχαχαχα....πριν πέσεις με τα μούτρα να το πάρεις για να δείξεις οτι κάτι έχεις γυρνά το και διάβασε στο πίσω μέρος τα ψιλά γράμματα.... Εξυπνακιααααααααααααααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τσακωμένος με την ορθογραφία

 

Το μνμ μου γιατί το έκανες παράθεση?... απλά για να γεμίσει το ποστ σου?

 

Τα κινέζικα αδειάζουν τόσο γρήγορα την μπαταρία που δεν προλαβαινεις, μάλλον είναι από τα ίδια υλικά που χρησιμοποίησαν και στο glaaxy note...κάτι δεν πάει καλά εκει...

Εννοείς τα Iphone  να υποθέσω......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...