Προς το περιεχόμενο

εχασα το πτυχιοοο..


vaggoulinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στη Γερμανία όμως;

 

Υποθέτω το ίδιο για τους ίδιους λόγους. Άντε το πολύ να κάνουν έλεγχο σε όσους τελικά αποφάσισαν να προσλάβουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθέτω το ίδιο για τους ίδιους λόγους. Άντε το πολύ να κάνουν έλεγχο σε όσους τελικά αποφάσισαν να προσλάβουν.

 

Δεν ξέρω. Αγγλία σε γενικές γραμμές είναι τυπικοί στο τι λέει ο νόμος. Συνήθως στις αγγελίες λένε required ή desired.

 

Ίσως ξεφύγει κάποιος στην αρχή αλλά έτσι και επιβεβαιωθεί το πλαστό, κατά 99% κάποιος θα απολυθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω. Αγγλία σε γενικές γραμμές είναι τυπικοί στο τι λέει ο νόμος. Συνήθως στις αγγελίες λένε required ή desired.

 

Ίσως ξεφύγει κάποιος στην αρχή αλλά έτσι και επιβεβαιωθεί το πλαστό, κατά 99% κάποιος θα απολυθεί.

 

Ναι τελείως. Δεν έχω αμφιβολία ότι αν σε βρουν θα σε σκίσουν. Αυτή είναι (ήταν? we can always hope) η διαφορά με την Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τελείως. Δεν έχω αμφιβολία ότι αν σε βρουν θα σε σκίσουν. Αυτή είναι (ήταν? we can always hope) η διαφορά με την Ελλάδα.

 

Ε τα ίδια είναι τότε.

 

Τώρα που έκανες σύγκριση, θυμήθηκα μια είδηση με πλαστό πτυχίο (γιατρού ή κάτι τέτοιο) που τον ανακάλυψαν μετά από δεκαετίες. Στην Ισπανία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...