Προς το περιεχόμενο

Το νέο HTC Bolt δεν θα διαθέτει υποδοχή 3.5mm


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειπαμε τα μικρα τυπου απλ ιρποντς τα καινουρια π εβγαλε  ειναι ψιρες σιγουρα θα χαθουν σε ολους μας ..εγω θα παρω τα μεγαλα η αυτα που ειναι κανονικα αλλα συνδεονται το ενα με το αλλο με καλωδιο κανονικα ..απλα με την συσκευη συνδεονται ασυρματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και άμα σου χαλάσουν τα ακουστικά τι κάνεις;

Σκας κανένα πενηντάρικο για να βρεις ακουστικά με το κατάλληλο βύσμα που πουλάει η εταιρεία;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά γιατί ρε ποιά τόσο πολύ τους ενοχλεί το jack??

 

Δηλ χάθηκε να βάλει έναν DAC 24bit/192KHz???

 

HTC θα δεις ότι δεν θα πουλήσεις με αυτή την χαζομάρα που έκανες!! Και κατά 90% θα πέσω μέσα και θα κάνω screenshot για μελλοντική απόδειξη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε αμα χασεις και ακουστικα ασυρματα που εχουν και μεταξυ τους καλωδιο η αυτα τα μεγαλα που ειναι ..ε τι να πω ρε συ ...

 

Ολα τα χανω εγω δεν κανω διακρίσεις! Μιλάω για τα ακουστικά ψειρες τα ασύρματα.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πραγματικά γιατί ρε ποιά τόσο πολύ τους ενοχλεί το jack?? Δηλ χάθηκε να βάλει έναν DAC 24bit/192KHz??? HTC θα δεις ότι δεν θα πουλήσεις με αυτή την χαζομάρα που έκανες!! Και κατά 90% θα πέσω μέσα και θα κάνω screenshot για μελλοντική απόδειξη.

Ναι ενώ με το Jack ξεσκιζόταν στις πωλήσεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ενώ με το Jack ξεσκιζόταν στις πωλήσεις...

 

Τότε πως είναι δυνατόν να έχουν πουλήσει με jack τοσο καιρό και ο κόσμος να μην παραπονεθεί για το jack ??

 

Το jack ειναι το πιο βασικό και ο περισσότερος κόσμος προτιμάει να βάλει τα δικά του ακουστικά που έχει δώσει τόσα λεφτά παρά να αγοράσει της εταιρίας και να περιορίζεται

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα τα χανω εγω δεν κανω διακρίσεις! Μιλάω για τα ακουστικά ψειρες τα ασύρματα.

ε εκει και εγω ρε συ θα τα καταπιω οχι θα τα χασω...χαχαχαχ μη τα χασω στα αυτια μεσα δεν ξερω χαχαχαχχαχαχαχαχ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τότε πως είναι δυνατόν να έχουν πουλήσει με jack τοσο καιρό και ο κόσμος να μην παραπονεθεί για το jack ?? Το jack ειναι το πιο βασικό και ο περισσότερος κόσμος προτιμάει να βάλει τα δικά του ακουστικά που έχει δώσει τόσα λεφτά παρά να αγοράσει της εταιρίας και να περιορίζεται

Δεν είπα ότι δεν θα παραπονεθεί, είπα ότι έτσι κι αλλιώς δεν πούλαγαν και τόσο... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...