Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν επίσημες εικόνες του Oppo R9s


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Oppo αναμένεται σύντομα να ανακοινώσει μία νέα συσκευή – και πιο συγκεκριμένα στις 19 Οκτωβρίου όπου και αναμένεται να πραγματοποιήσει σχετική εκδήλωση/ συνέντευξη τύπου- που έχει την ονομασία R9s.

Η εταιρεία έχει δώσει την δυνατότητα σε πελάτες της που ενδιαφέρονται να αποκτήσουν το νέο της δημιούργημα να κάνουν κράτηση από τώρα, ακόμα και αν δεν έχει παρουσιάσει επίσημα την συσκευή. Από ότι φαίνεται η εταιρεία πιστεύει ότι έχει έναν νικητή στα χέρια της (ή δύο νικητές, αφού από ότι φαίνεται παράλληλα με το R9s θα παρουσιάσει και το μεγαλύτερο R9s Plus).

 

Όσον αφορά στο hardware του Oppo R9s, αναμένεται να διαθέτει οθόνη 5,5 ιντσών ανάλυσης 1080 x 1920 pixels, εμπρόσθια κάμερα 16 Megapixels και κύρια κάμερα 16 Megapixels με dual LED flash. Η συσκευή αναμένεται να βασίζεται στο Qualcomm Snapdragon 625 SoC σε συνδυασμό με 4GB RAM και 64GB αποθηκευτικού χώρου. Το Oppo R9s θα ενσωματώνει μπαταρία 3010mAh και θα υποστηρίζεται η τεχνολογία ταχείας φόρτισης Super VOOC της ίδιας της εταιρείας. Το λογισμικό αναμένεται να βασίζεται στο Android 6.0.1 Marshmallow.

 

gallery_286955_3431_34536.jpg

 

gallery_286955_3431_10623.jpg

 

Link.png Site: GSMArena


Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η μόδα με την ίδια συσκευή αλλά σε διαφορετικές ίντσες που πλάσαρε η Apple και ακολουθούν όλοι δε μου αρέσει, ας το βγάλει με άλλο όνομα το μεγαλύτερο κι όχι σε κάτι που παραπέμπει σε ανταγωνιστή θυμίζοντας σου ότι δυστυχώς δεν έχεις το ακριβό κινητό αλλά κάτι φθηνότερο είτε αυτό γράφει πάνω Samsung, είτε Oppo!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε για την προσφορά σου στο θέμα

 

Θα έπρεπε να ντρέπονται. Η Apple δεν έχει κλέψει ποτέ τίποτα από κανέναν... Γκουχου γκουχου... 

 

2 fan girls δεν ξέρουν την λέξη σαρκασμός. :-D

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από το όνομα σου καταλαβαίνει κανείς για τα λεγόμενα σου :D

 

Τι ρατσισμός είναι αυτός; Επειδή είμαι Σερβος παπάς δλδ, σημαίνει ότι δεν έχω άποψη για τα μηχανήματα του διαβόλου;  :-D

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα περιμένω κινέζο κατασκευαστη να βγάλει curved screen με κάποια χρηστικότητα, α λα galaxy s6/s7 edge. Μου αρέσει πολύ αισθητικά,αλλά δεν έχω και δεν θέλω να δώσω τόσα λεφτά για Samsung.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα περιμένω κινέζο κατασκευαστη να βγάλει curved screen με κάποια χρηστικότητα, α λα galaxy s6/s7 edge. Μου αρέσει πολύ αισθητικά,αλλά δεν έχω και δεν θέλω να δώσω τόσα λεφτά για Samsung.

αν σκεφτεις πως για ενα mi5 πρεπει να δωσεις 350 οταν πρωτοβγαινει φαντασου που 8α φτασει με curved οθονη. παρε καλυτερα samsung xD

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σκεφτεις πως για ενα mi5 πρεπει να δωσεις 350 οταν πρωτοβγαινει φαντασου που 8α φτασει με curved οθονη. παρε καλυτερα samsung xD

 

 

Φιλοι-ες μην περιμένετε άλλο. Ήρθε... Elephone s7 edge (έχω ήδη προπαραγγειλει τρία!!!) σε τιμή 250 δολ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το κινέζικο θα κοστίζει $450; σοβαρά τώρα; έτσι όπως πάμε σε πέντε χρόνια πιο φθηνό θα είναι να πάρεις αυτοκίνητο από το να πάρεις τηλέφωνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...