Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PS4][Xbox One]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Daemonos είπε

Digital pre order το έκανα εγώ μάγκες οπότε το μια μέρα νωρίτερα το' χω σίγουρο.

Σιγουρα? Τι ωρα θα το εχουμε 00:00 Πεμπτη προς Παρασκευή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, najinblue3 είπε

Κονσολοπαιχνιδο ειναι οπως το 1ο, και ειναι παντου γνωστο πως στις κονσολες πουλανε τα παιχνιδια και οχι στα pc. Λιγο η πειρατεια, λιγο τα "μαγαζια" με τα keys. Θα βγει μετα απο χρονο σιγουρα παντως

 

3 ώρες πριν, BlueBlade είπε

Αν αποφασίσουν οι περισσότεροι Pc gamers να ανοίξουν το πορτοφόλι και να πληρώσουν αντί να ψάχνουν σε "Θείους" για να βρούνε δωρεάν το κάθε παιχνίδι ίσως και να το σκεφτούν σοβαρά οι εταιρίες στο μέλλον. 

Για την ώρα αυτό το παιχνίδι σταθμός είναι ότι πρέπει για τις κονσόλες, μιας και τα κέρδη είναι σίγουρα.

Δεν αντιλεγω ρε παιδια αλλα τα κερδη δεν αφορουν εμας, αλλα τις εταιρείες, σε καμια περιπτωση δε το παω σε console vs pc μη παρεξηγηθω, το ζουμι ειναι αλλο και εκει που θελω να το παω ειναι πως δεν ειναι κριμα ενα παιχνίδι σαν αυτο να μην εχεις τη δυνατότητα να το χαρεις σε ενα μετριο εως high end pc που σιγουρα θα αποδωσει πιο καλα απο μια κονσόλα και στη ποιοτητα των γραφικών αλλα και σε πιο αξιοπρεπή frames?

Φυσικα χωρις να σημαίνει οτι δεν έχουμε δει και δε θα δουμε απιστευτα ομορφα γραφικα ακομα στο ps4 που εχει αποδείξει οτι μπορει να κανει παπαδες παρα το hardware του αλλα εναν τιτλο σαν αυτο οπως και να το κανεις θα ήθελες να τον χαρεις με τα μεγιστα του τεχνικου τομέα ;)

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Ελπίζω να έχεις καλο net :D

24 ανοίγουν οι servers, οπότε 2 μέρες θα κατεβάζω

1 ώρα πριν, james9tito είπε

Σιγουρα? Τι ωρα θα το εχουμε 00:00 Πεμπτη προς Παρασκευή?

24 του μήνα 00:01 :)  δηλαδή μεσάνυχτα 23ης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, jerry banana είπε

Δεν θα βγει για pc το πιστευω ακραδαντα οσο και να το θελουν τα ατομα που εχουν μονο p.Το gta βγηκε γιατι ειναι gta το red dead (ουτοσιαλως απο το 1 φαινεται) δεν προκειται οσο να περιμενουν να βγει για pc.

Το παιχνίδι θα το απολαύσουν και οι κάτοχοι PC. Απλά θα πρέπει να κάνουν υπομονή κάνα δυο χρόνια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Δεν αντιλεγω ρε παιδια αλλα τα κερδη δεν αφορουν εμας, αλλα τις εταιρείες, σε καμια περιπτωση δε το παω σε console vs pc μη παρεξηγηθω, το ζουμι ειναι αλλο και εκει που θελω να το παω ειναι πως δεν ειναι κριμα ενα παιχνίδι σαν αυτο να μην εχεις τη δυνατότητα να το χαρεις σε ενα μετριο εως high end pc που σιγουρα θα αποδωσει πιο καλα απο μια κονσόλα και στη ποιοτητα των γραφικών αλλα και σε πιο αξιοπρεπή frames?

Φυσικα χωρις να σημαίνει οτι δεν έχουμε δει και δε θα δουμε απιστευτα ομορφα γραφικα ακομα στο ps4 που εχει αποδείξει οτι μπορει να κανει παπαδες παρα το hardware του αλλα εναν τιτλο σαν αυτο οπως και να το κανεις θα ήθελες να τον χαρεις με τα μεγιστα του τεχνικου τομέα ;)

Συμφωνώ μόνο αν χρησιμοποιείς το pc και για άλλα πράγματα εκτός gaming! Αν όμως έχεις pc μόνο για gaming θα σου πω ότι όσο κάνει μια καλή κάρτα γραφικών κάνει μια κονσόλα... (οπότε είναι μακράν οικονομικότερη λύση) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο xbox one x πάντως τρέχει native 4k@30 fps και ακούγεται για performance mode 1080p@60 fps κάτι το οποίο ισχύει για όλους τους τελευταίους ΑΑΑ τίτλους .....για να δούμε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Το παιχνίδι θα το απολαύσουν και οι κάτοχοι PC. Απλά θα πρέπει να κάνουν υπομονή κάνα δυο χρόνια. 

Eγω ουτε να περιμενω ουτε να ρισκαρω μπορω, θα αναγκαστω να αγορασω PS4

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, Daemonos είπε

24 ανοίγουν οι servers, οπότε 2 μέρες θα κατεβάζω

24 του μήνα 00:01 :)  δηλαδή μεσάνυχτα 23ης

Μιλας για το pre load. Εγω λεω ποτε θα πατησουμε το "New Game"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, james9tito είπε

Μιλας για το pre load. Εγω λεω ποτε θα πατησουμε το "New Game"

 

41 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Το παιχνίδι θα το απολαύσουν και οι κάτοχοι PC. Απλά θα πρέπει να κάνουν υπομονή κάνα δυο χρόνια. 

πως το ξερεις με σιγουρια το 1 δεν βγηκε ποτε.Λενε ολοι οτι θα ειναι ανοητοι στην roxckstrar να μην το βγαλουν για pc γιατι ετσι θα χασουν πολλα λεφτα ,αλλα κατι μου λεει οπως στο 1 οτι καποιος θα πει παιδια μονο για ps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, james9tito είπε

Μιλας για το pre load. Εγω λεω ποτε θα πατησουμε το "New Game"

χαχαχ 26 του μήνα παιχταρά μου. αλλα αν το έχουμε φορτώσει εμείς 26 του μήνα έχουμε πλεονέκτημα μιας μέρας μέχρι να το παρουν οι άλλοι απο τα καταστήματα κτλ, η όσους το πάρουν digital εκείνη τη μέρα. Αυτή ειναι και η ουσία του pre load, η αποσυμφόρηση του server και οτι 26 του μήνα ξέρεις οτι θα πατήσεις NEW GAME

Επεξ/σία από Daemonos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

11 και σημερα. απ'το στρατο ειχα να μετρησω μερες.

physical copy εννοειται θελω να κοιταω το κουτακι οταν δεν κοιταω την οθονη. :p

Επεξ/σία από babality
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Daemonos είπε

χαχαχ 26 του μήνα παιχταρά μου. αλλα αν το έχουμε φορτώσει εμείς 26 του μήνα έχουμε πλεονέκτημα μιας μέρας μέχρι να το παρουν οι άλλοι απο τα καταστήματα κτλ, η όσους το πάρουν digital εκείνη τη μέρα. Αυτή ειναι και η ουσία του pre load, η αποσυμφόρηση του server και οτι 26 του μήνα ξέρεις οτι θα πατήσεις NEW GAME

Σπανια αγοραζω digital γιαυτο ρωταω. Συνηθως τα public τα δινουν την προηγουμενη μερα οποτε μπορει να το εχουμε και 25 , αλλα βλεπω δυσκολο να σπασουν το release. Αν digital μπορουμε να παιξουμε 00:01 Πεμπτη προς Παρασκευη ειμαι οκ , γιατι αν κανουν global release παμε για 7-8 το πρωι. 

Και μη με ρωτησεις τι διαφορα εχει στην πρωτη περιπτωση θα παω κατευθειαν 8 το πρωι για δουλεια , στη δευτερη θα παρω τα ###$ μου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, jerry banana είπε

πως το ξερεις με σιγουρια το 1 δεν βγηκε ποτε.Λενε ολοι οτι θα ειναι ανοητοι στην roxckstrar να μην το βγαλουν για pc γιατι ετσι θα χασουν πολλα λεφτα ,αλλα κατι μου λεει οπως στο 1 οτι καποιος θα πει παιδια μονο για ps

Το ένα δεν βγήκε καθαρά για τεχνικούς λόγους. Με το δύο δεν θα συμβεί το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...