Προς το περιεχόμενο

Πεζοδρομιο εξω απο καταστημα, μπορει να ειναι ιδιωτικο;


Predatorkill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε γίνεσαι εύκολα ανέκδοτο. Σταμάτα γιατί σε βλέπω Viral με τίτλο "Νεος Έλληνας κάφρος Οδηγός"

 

Εμ έκανες την μαλακία εμ κοντεύεις να βγεις από πάνω. Είσαι το πιο κλασσικό είδος Ελληνάρα οδηγού!

 

Επίσης αυτά περί ανάγκης κτλ. στο λέω ωμά, είναι ένα μάτσο πίπες.

 

Το πόσο μαλ@κία ακούγεται το "Είχε πολύ κόσμο λόγο εγκαινίων και δεν είχε που να παρκάρω" έχεις ιδέα;

 

Εν ανάγκη ας πήγαινες και 2 χιλιόμετρα πιο κάτω πρόβλημα δικό σου είναι αλλιώς υπάρχουν και τα ταξί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

John μην πεφτεις θυμα των πραξεων μου απεναντι στα τρολλς.

 

Δεν δηλωσα περηφανος που παρκαρα εκει ουτε το επαιξα μαγκας. Απλα πεινασανε ειδανε φαγητο και μπηκαν. Απλα πραγματα.

 

Μεσα στο φαγοποτι, υπηρξαν παιδια που εδωσαν τα φωτα τους.

 

Σε ολους εχει τυχει να χρειαστει να παρκαρουν παρανομα λογω αναγκης, οποτε εσυ κοψε τις πιπες. Οσο για το ταξι, δεν γνωριζα οτι θα κανει εγκαινια το μαγαζι. Δεν γινοταν να παρκαρω 2χλμ μακρια, δεν ημουν μονος μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τριατρολλακιακαθονταν ειμαι ενα βρωμερο σκουληκι που παρκαρω οπου βρω. Χαρηκες τωρα; Ανεβηκε η ψυχολογια σου; Ανασανες;

 

ποσο αστειος εισαι και ποσο επικυνδινος εισαι που εχεις τοσο μισος μεσα σου.

 

Όχι δεν με κατάλαβες. Είπα συμπεριφέρεσαι ΣΑΝ, δεν είπα είσαι

 

Μιλάς λες και με ξέρεις από χθες. Αλλά γιατί να απαντήσω αφού θέλεις να το κάνεις να κλειδώσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα πεινασανε ειδανε φαγητο και μπηκαν. Απλα πραγματα.

 

Μεσα στο φαγοποτι, υπηρξαν παιδια που εδωσαν τα φωτα τους.

 

Άνοιξες όμως κι εσύ μπουφέ ολόκληρο... Μόνο πόρνες δεν έφερες στο τραπέζι

Γινεσαι ακομα πιο επικυνδινος, δλδ με αυτα που μου καταλογιζεις, με ξερεις απο χθες; Paradox

 

Την άλλη πρόταση την βγάλαμε από το quote, ε; Δεν κολλούσε γιατί απαντούσε ήδη σε αυτό που έγραψες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πεζοδρομιο νομιζω οτι ειναι για τους πεζους,οπως πχ το αεροδρομιο για τα αεροπλανα,ο ποδηλατοδρομος για τα ποδηλατα,ο ιπποδρομος για τα αλογα κλπ

Οτι αλλο ειναι περιττο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν και χειρότερα που θέτουν σε κίνδυνο άλλους οδηγούς και πεζούς.Τα έχουμε γράψει στο άλλο θέμα,τα ζούμε καθημερινά.Οσο πιο λίγο οδηγεί κάποιος τόσο λιγότερο κινδυνεύει και κάνει οικονομία.

 

Μπορεί κάποιος να μην έχει καβαλήσει ποτέ πεζοδρόμιο,ακόμα και αν το έκανε δεν το ξέρουμε,ο καθένας μπορεί να ισχυρίζεται ότι θέλει.Η να έχει κάνει χειρότερη μ@@@@ία.Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος που να είναι 100% νόμιμος.

 

Το λάθος του TS είναι οτι έδωσε περαιτέρω διάσταση στο θέμα και επέμενε χωρίς ουσιαστικό λόγο με αποτέλεσμα την «λογομαχία».

 

Ηταν λάθος που πάρκαρε εκεί,συμφωνούμε όλοι σε αυτό.Τα 45' είναι πολλά.Θα μπορούσε να βρεί το αμάξι χωρίς πινακίδες η να το είχε πάρει γερανός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ηθελα να ρωτησω τον TS, αν τυχει και ειμαι κοντα στο σπιτι του και εχω μεγαλη αναγκη για παρκινγκ, να μπουκαρω και να παρκαρω στην πυλωτη του; Η θα φωναξει την αστυνομια;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AntiCamber ποτε δεν ειπα πως ηταν σωστο που παρκαρα εκει. Στο μονο πραγμα που επεμενα ηταν να ταϊζω τα τρολλς, ευτυχως βρεθηκαν 2-3 παιδια να απαντησουν σαν ανθρωποι.

 

Ακόμα με το τζιτζιφιόγκο ασχολείστε .. :-D

Νιαου! Εσυ δεν ελεγες οτι θα κλειδωθει το θεμα; Ακομα να κλειδωθει γαμωτη!

Πεινας παλι; Δεν εχει φαγητο σημερα. Ξουτ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Θα μπορούσε να βρεί το αμάξι χωρίς πινακίδες η να το είχε πάρει γερανός.

 

Η ακόμα καλύτερα χειρότερα έτσι

 

 

 

ImageHandler.ashx?m=Fit&f=ZmlsZXMvMS8yMD

 

 

 

 

Περα από πλάκα τελικά ο φίλος όντως μπορεί να έχει δίκιο γιατί μόλις πρόσεξα στο προφίλ του αυτό

 

  • Location: Patra

Δεν υπάρχει χειρότερη πόλη για να βρεις να παρκάρεις από την Πάτρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη γειτονιά μας σίγουρα όλοι έχουμε παρκάρει στο πεζοδρόμιο 100%, φυσικά και είναι λάθος. Τουλάχιστον αφήστε τις διαβάσεις ελεύθερες να περνάει κάνα καρότσι με μάνα.

 

Στο θέμα μας τώρα... Ιδιωτικό πάρκινγκ χωρίς άδεια Δήμου δεν υπάρχει, αλλά αν σου έφερνε τροχαία δεν θα είχες πινακίδες σίγουρα,οπότε... Περνά από εκεί σήμερα και πάνε κάνα καφέ να κεράσεις, 45 λεπτά φίλε δεν είναι ανάγκη είναι χαζομάρα.

 

Πήγαινε πες του ευχαριστώ άμεσα του ανθρώπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...