Προς το περιεχόμενο

Το Switch είναι επόμενη υβριδική παιχνιδοκονσόλα της Nintendo


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 203
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελειωσε η Nintendo. Αμην και ποτε να κυκλοφορησει, να πατωσει και να τους βγαλει απο τον χαρτη, να γλυτωσουμε απο τους casualες μια και εξω.

μαλιστα οκ τρεχω να πουλησω τις μετοχες μου πριν πεσει τελειος χωμα η αξια τους,τι αλλο θα ακουσουμε αραγε....

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειωσε η Nintendo. Αμην και ποτε να κυκλοφορησει, να πατωσει και να τους βγαλει απο τον χαρτη, να γλυτωσουμε απο τους casualες μια και εξω.

 

Η τραγική άποψη ενός μίζερου ανθρώπου... 

 

Αφού χαίρεσαι στην ιδέα του χαμού μίας εταιρίας και όλου της του κοινού πρέπει να είσαι άνθρωπος εξαιρετικής ποιότητας...

  • Like 27
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι fail γιατι χρειαζοταν αλλη μια underpowered επιτραπέζια κονσολα να συγκρινουν οι ασχετοι του console section tflops μεταξυ τους.. 

 

Βρίσκεσαι σε forum mostly of android/PC σπεκολάγνους, βαθιά νυχτωμένους και με απόψεις για όλους και για όλα. Λογικό...

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειωσε η Nintendo. Αμην και ποτε να κυκλοφορησει, να πατωσει και να τους βγαλει απο τον χαρτη, να γλυτωσουμε απο τους casualες μια και εξω.

Εγώ λέω στη κηδεία της να βάλουμε το requiem του Mozart, τουλάχιστον να έχει ένα δυναμικό κλείσιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι σοβαρές κονσόλες είναι αυτές που έχουν υποστήριξη απο developers.Με τέτοιες κονσόλες δεν θα πάρει ποτέ developers με τη μεριά της.Αν τώρα νομίζεις πως με τα δικά της παιχνίδια θα τη βγάζει μια ζωή...ο χρόνος θα δείξει.

Άλλο το ένα λοιπόν, η δύναμη, και άλλο η υποστήριξη.

 

Τελειωσε η Nintendo. Αμην και ποτε να κυκλοφορησει, να πατωσει και να τους βγαλει απο τον χαρτη, να γλυτωσουμε απο τους casualες μια και εξω.

Πες τα! Για κλείσιμο πάει άλλωστε!

Φαίνεται o HARDCORE παίχτης!

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα προσωπικά δεν με πολυενθουσίασε. Όπως είπαν και κάποιοι παραπάνω είναι ένα gimmick.

 

Τώρα όσοι λένε δεν θα έχει 3rd party support και λοιπά είναι λίγο άκυροι. Nintendo παίρνεις για να παίξεις 1st party παιχνίδια. Δεν ξέρω κανέναν που όταν πήρε μια κονσόλα Nintendo να είχε κατα νού να παίξει Battlefield και Grand Theft Auto.

 

Αλλά η Nintendo πρέπει να καταλάβει ότι θέλουμε home entertainment και όχι ακόμα ένα on the go. Έχω το κινητό και το 3DS γιαυτά.

 

Δώσε home entertainment με καλό τηλεχειριστήριο και δυνατά exclusives που τα έχεις ήδη σε καλή τιμή και πούλησες! Και επιτέλους φέρε τα Pokemon σε home κονσόλα. Pokemon Stadium 1 & 2 γαμούσαν άσχημα. Κάνε κάτι τέτιο με τις κανονικές version και θα πλουτίσεις. Τώρα κόλπα τύπου βγάζω τον σκύλο βόλτα και παίρνω μαζί μου την κονσόλα δεν πουλάνε. Άμα κάτσω να παίξω games θα φροντίσω να είμε αναπαυτικά και να κάτσω να λιώσω άσχημα κάνα 2ωρο-3ωρο στον ελεύθερο μου χρόνο, όχι να τα κάνω όλα μαζί.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δωσε πονο ρε νιντεντο,ασπρισαν τα μαλλιά μας και εσυ βγαζεις ακομα φράγκα με το μαριο σε χαντχελντ της πλάκας!

Θα άλλαζε τίποτα αν άλλαζε τον πρωταγωνιστή κάθε φορά?

Για ρώτα τις άλλες εταιρείες αν θα ήθελαν να έχουν τέτοια μασκότ!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...