Προς το περιεχόμενο

Η Samsung δεν γνωρίζει ακόμα τον λόγο που τα Galaxy Note7 έπιαναν φωτιά


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να πω και εγώ την χαζομάρα μου? Αν βάλεις έναν αναπτήρα από κάτω και την ζεστάνεις τότε παίρνει φωτιά οποιαδήποτε μπαταρία. Στα 2.5 εκατομμύρια πόσες πήραν φωτιά ? Μου μυρίζει ανταγωνισμός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 137
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Kαι 100 να ειναι σε ολο το κοσμο ειναι τραγικος αριθμος.Μιλαμε για κινδυνο ανθρωπινης ζωης.

Οπα αμα ειναι 100 σε ολο το κοσμο και εχει πουληση χοντρικα 3~4 εκατομυρια τα 100 κομματια ειναι απειροελαχιστα μπροστα στα 4 εκκατομυρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης ξέρω άτομα από Ελλάδα που δεν το δίνουν με τίποτα πίσω γιατί τι κινητό είναι απίστευτο.

αν τους κανει μπουμ στην μουρη και αυτο απιστευτο θα ειναι και στις ειδησεις θα βγουν (νομιζω) να πουν οτι επαθαν βαβα απο την κακη εταιρια.

Σε λιγες μερες που θα λαβει το update και θα ειναι ενα ομορφο paperweight τι θα γινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη ξεχνας ομως οτι μιλαμε για εκρηξεις και οχι για bootloop η προβλημα στο gps.

 

Και αν ηταν οντως μικρο το ποσοστο δε θα απαγορευε τη κυκλοφορια του (ζημια δισ) ουτε θα ελεγε στο κοσμο

να βαλουν ειδικα γαντια για να το στειλουν πισω.

Η samsung παρολο που ειδε  ποσο μικρο ειναι το ποσοστο επραξε σωστα και ανακαλεσε απο το να δημιουργηθει περαιτερω ζημια γιατι ειδε οτι υπαρχει προβλημα.Με

αυτη την κινηση εβαλε τον πελατη πανω απο την ζημια

που θα της δημιουργουσε το ολο θεμα και δεν ξερω αμα

αλλες εταιριες θα κανανε το ιδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν τους κανει μπουμ στην μουρη και αυτο απιστευτο θα ειναι και στις ειδησεις θα βγουν (νομιζω) να πουν οτι επαθαν βαβα απο την κακη εταιρια.

Σε λιγες μερες που θα λαβει το update και θα ειναι ενα ομορφο paperweight τι θα γινει?

Δεν κάνει μπουμ ρε φιλαράκι !!!!!!! Φωτιά παίρνει απλά . Όλη την ώρα τα ίδια θα λέμε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μπροστά στους 4 εκατομμύρια ας πεθάνουν οι 100 σιγα...αυτο λες.Παντος εχω δει σε s3 να φουσκώνει η μπαταρια σε σημείο να μην κλείνει το καπάκι.

Δεν εχει υπαρξη καμια ζημια σε ανθρωπο μονο σε υλικα σε αντιθεση με απλε που επαθε τριτου βαθμου εγκυαματα οταν ανατινακτικε στο παντελονι του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κάνει μπουμ ρε φιλαράκι !!!!!!! Φωτιά παίρνει απλά . Όλη την ώρα τα ίδια θα λέμε ?

κλάιν δλδ. τι έγινε και αν πιάσει φωτιά κάτω απο το μαξιλάρι σου την ώρα που κοιμάσαι? μικρό το κακό :P

(και ναι υπάρχουν πολλοί που το κάνουν αυτό.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...