Προς το περιεχόμενο

[ΚΙΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑ]Q card 1gb/μηνα με 8€ για 8 μηνες. Ενεργοποιησεις μεχρι 31/10


d_gkal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 115
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Και υποχρεωτικη ανανεωση υπολοιπου καθε τριμηνο φανταζομαι. Να το πουμε μην νομιζει κανεις οτι με ενα δεκαρικο θα εχει νετ για 8 μηνες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποτίθεται ισχυει σε όσους ερθει το sms.

Γνωστοι μου έστειλαν και πηραν την προσφορά, χωρις να τους εχει σταλει

 

Δοκιμαστε και πειτε αν ενεργοποιηθεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και υποχρεωτικη ανανεωση υπολοιπου καθε τριμηνο φανταζομαι. Να το πουμε μην νομιζει κανεις οτι με ενα δεκαρικο θα εχει νετ για 8 μηνες.

 

H προηγουμενη δεν ειχε κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

H προηγουμενη δεν ειχε κατι τετοιο.

 

Ειναι καινουργιο.

http://www.insomnia.gr/topic/433520-%CF%84%CE%BF-topic-%CF%84%CF%89%CE%BD-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CF%8E%CE%BD/page-77?p=55181925&do=findComment&comment=55181925

 

Σε κινητο φιλου που εχει τα 120 δωρεαν λεπτα λογω double play wind εχει ερθει μαλιστα αυτες τις μερες sms που ενημερωνει οτι για να εχει τα δωρεαν λεπτα πρεπει πλεον να ανανεωνει καθε τριμηνο το αργοτερο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι καινουργιο.

http://www.insomnia.gr/topic/433520-%CF%84%CE%BF-topic-%CF%84%CF%89%CE%BD-%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CF%8E%CE%BD/page-77?p=55181925&do=findComment&comment=55181925

 

Σε κινητο φιλου που εχει τα 120 δωρεαν λεπτα λογω double play wind εχει ερθει μαλιστα αυτες τις μερες sms που ενημερωνει οτι για να εχει τα δωρεαν λεπτα πρεπει πλεον να ανανεωνει καθε τριμηνο το αργοτερο.

 

Και εγω εχω τα 120 δωρεαν λεπτα αλλα ουτε sms τετοιο εχει ερθει ουτε και ο χρονοσ ανανεωσης εχει γινει 3μηνο.

Στις 21/10 ανανεωσα 5Ε και ληγουν κανονικα σε 6 μηνες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κοιτα στα σπαμ sms ή θα σου ερθει σε λιγες μερες πχ αν παιζει ρολο η ημερομηνια εκδοσης λογαριασμου. To διαβασα/ειδα με τα ματια μου το sms που ελαβε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα στα σπαμ sms ή θα σου ερθει σε λιγες μερες πχ αν παιζει ρολο η ημερομηνια εκδοσης λογαριασμου. To διαβασα/ειδα με τα ματια μου το sms που ελαβε.

 

Με πιανεις αδιαβαστο, υπαρχουν spam sms καπου στο κουνητο ? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι αν σε πρηζει/σπαμαρει με διαφημισεις καθε μερα, την βαζεις στο φιλτρο και την ταπωνεις, ετσι την εχω εγω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε κινητο φιλου που εχει τα 120 δωρεαν λεπτα λογω double play wind εχει ερθει μαλιστα αυτες τις μερες sms που ενημερωνει οτι για να εχει τα δωρεαν λεπτα πρεπει πλεον να ανανεωνει καθε τριμηνο το αργοτερο.

 

Επιβεβαιώνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και υποχρεωτικη ανανεωση υπολοιπου καθε τριμηνο φανταζομαι. Να το πουμε μην νομιζει κανεις οτι με ενα δεκαρικο θα εχει νετ για 8 μηνες.

 

ξέρουμε πόση πρέπει να είναι αυτή η υποχρεωτική ανανέωση υπολοίπου κάθε 3 μήνες? τους φτάνουν 5 ευρώ ανά 3 μήνες ή θέλουν 10? μήπως βολεύονται και με λιγότερα από 5 ευρώ? παίζει κάτι τέτοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...