Προς το περιεχόμενο

[ΚΙΝ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑ]Q card 1gb/μηνα με 8€ για 8 μηνες. Ενεργοποιησεις μεχρι 31/10


d_gkal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 μήνες μετά...

είχαμε πάρει και μείς την προσφορά τέλη Οκτώβρη και σήμερα καταλάβαμε ότι έληξε ο χρόνος ομιλίας πρίν 2 μέρες (του τριμήνου)
κάναμε ανανέωση αλλά δεν φαίνονται πιά mb στην εφαρμογή της Q
ξέρει κανείς τί παίζει? χάσαμε το πρόγραμμα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχαμε πάρει και μείς την προσφορά τέλη Οκτώβρη και σήμερα καταλάβαμε ότι έληξε ο χρόνος ομιλίας πρίν 2 μέρες (του τριμήνου)

κάναμε ανανέωση αλλά δεν φαίνονται πιά mb στην εφαρμογή της Q

ξέρει κανείς τί παίζει? χάσαμε το πρόγραμμα???

Μου είχε στείλει μήνυμα λίγες μέρες πριν λήξει το υπόλοιπό μου να κάνω ανανέωση γιατί αλλιώς χάνονται οι προσφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπότε αν κάνουμε ανανέωση, έρχονται τo gb? ξέρει κάποιος σίγουρα για να μη βάλουμε τζάμπα λεφτά μέσα; και αν ναι, πόσα πρέπει να βάλουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Damn και η γυναίκα μου στο tablet της δεν πρόσεξε ότι έληξε (29/1) 

Ρώτησα την εκπρόσωπο τους στο site τους για το αν χάθηκε για τα καλά η προσφορά ή αν ανανεώσω αν θα συνεχιστεί και η απάντηση:

 

Μετά από έλεγχο , η προσφορά ισχύει δεν έχει ακυρωθεί με την λήξη του υπολοίπου . Θα χρειαστεί να γίνει νέα ανανέωση έστω και με 5€ αλλά το 1GB θα αποδοθεί ξανά 01/03 .Για τον μήνα αυτό χάθηκε μαζί με την λήξη του τριμήνου .


Κάπου εδώ απο λάθος μου μίλησε για 6μηνο το οποίο δεν κατάλαβα εκείνη τη στιγμή και μου ανέφερε ότι 1/3 θα είναι η τελευταία απόδοση του 1gb... κοινώς προφανώς και αυτή δεν ήξερε τι έλεγε οπότε δεν δένω και κόμπο ότι θα ξαναπάρω την προσφορά απο 1/3 ... έβαλα 10 ευρώ πάντως και το 1gb για τον Φεβρουάριο όντως δεν το πήρα

Επεξ/σία από Craven
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πήρα να ρωτήσω τί γίνεται κτλ και μου είπε η κοπέλα ότι όντως αν τελειώσει το τρίμηνο χάνονται και λεφτά και προσφορές

μετά απο 2 ώρες εμφανίστηκε στο λογαριασμό ως δια μαγείας 0,01€ που έληγε 01/03 πέρα απο το 5€υρω που έβαλα χθές και εμφανίστηκε και το 1GB :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Damn και η γυναίκα μου στο tablet της δεν πρόσεξε ότι έληξε (29/1) 

Ρώτησα την εκπρόσωπο τους στο site τους για το αν χάθηκε για τα καλά η προσφορά ή αν ανανεώσω αν θα συνεχιστεί και η απάντηση:

 

Μετά από έλεγχο , η προσφορά ισχύει δεν έχει ακυρωθεί με την λήξη του υπολοίπου . Θα χρειαστεί να γίνει νέα ανανέωση έστω και με 5€ αλλά το 1GB θα αποδοθεί ξανά 01/03 .Για τον μήνα αυτό χάθηκε μαζί με την λήξη του τριμήνου .

 

αρα χάθηκε ο Φεβρουάριος... τέλοσπάντων εγώ τα 5 θα τα βάλω καθώς και για τους 2 μήνες που θα μένουν λογικά (νομίζω θα μένει Μάρτιος/Απρίλιος) θα αξίζει.... δεν θυμάμαι μόνο πότε ακριβώς μπήκε το 1ο GB (ώστε να είμαι 100% σίγουρος αν θα μπει και τον Απρίλιο)

Update... ρώτησα αν 1/3 θα είναι η τελευταία ή προτελευταία απόδοση καθώς η έναρξη έγινε τέλος Οκτωβρίου και η απάντηση

 

Ναι σωστά ,στις 30/10 ενεργοποιήθηκε και αποδόθηκε πρώτη φορά το 1GB με ισχύ 30 ημέρες.

1:56 pmΟπότε στις 01/03 θα δοθεί το τελευταίο 1GB της προσφοράς .

 

:mad: 

 

Δηλαδή 30/10 πήρε 1gb και 1/11 άλλο 1 (οκ ως εδώ) άρα 1/3 το τελευταίο... αλλά τώρα χάνεται αφού δεν ισχύει ότι τον Οκτώβρη (να δοθεί θα το υπόλοιπο του Φλεβάρη) 2 μέτρα και 2 σταθμά δηλαδή... οπότε πλέον ή κάποιος βάζει 10 ευρώ να του μείνουν πάνω απο 8 μέσα, να πάρει το 1gb αυτό το μήνα και το 1gb τον Μάρτιο με την ελπίδα να ξαναβγεί η προσφορά μέσα στο επόμενο τρίμηνο (θα έχει μετά το υπόλοιπο να την πάρει) ή δεν συνεχίζει καθόλου και δεν βάζει ούτε τα 5 μιας και δεν νομίζω ότι αξίζουν

 

Σε εχασα, με ποια αιτιολογια θα μπει 1/3 το τελευταιο GB; Επειδη το ειπε ο υπαλληλος; Θα μπει μεχρι ΚΑΙ τον Μαιο αφου τοτε "ληγει" το 8μηνο (κανονικα επρεπε να μπει και τον Ιουνιο αλλα ειναι τα κολπα της εταιριας).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο και εγώ δεν το πρόσεξα εκείνη τη στιγμή που της μίλαγα και έγραφα ταυτόχρονα το post (μου μίλησε για 6μηνο και δεν έδωσα σημασία γιαυτό και μιλούσαμε για 1/3) αλλά ακριβώς αυτό που έκανα copy paste μου έγραψε.. εγώ έβαλα 10 ευρώ ώστε να πάρει η γυναίκα μου το 1gb (εμένα πάντως όταν έβαλα τα 10 ευρώ όντως δεν μου έβαλαν το 1gb της προσφοράς αντίθετα με τον φίλο samniotis πιο πάνω)...

Τώρα γιατί μου μίλαγε για 6μηνο και γιατί έγραψε για 1/3 τελευταίο μήνα.. μακάρι να ήξερα αλλά με κάνει να ανησυχώ ότι δεν ξέρει τι έλεγε οπότε ελπίζω να μην χάθηκε για τα καλά η προσφορά τελικά.

 

(Έκανα edit το post για να μην μπερδεύεται κόσμος αν και το έχεις κάνει όλο quote)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πήρα να ρωτήσω τί γίνεται κτλ και μου είπε η κοπέλα ότι όντως αν τελειώσει το τρίμηνο χάνονται και λεφτά και προσφορές

μετά απο 2 ώρες εμφανίστηκε στο λογαριασμό ως δια μαγείας 0,01€ που έληγε 01/03 πέρα απο το 5€υρω που έβαλα χθές και εμφανίστηκε και το 1GB :)

Εμενα με ληγμενο τριμηνο, μπηκε το 1gb της 8μηνης προσφορας μετα απο ανανεωση 5ευρω. Απλα καθυστερησε καποιες ωρες. Δεν χανεται κανενας μηνας.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα με ληγμενο τριμηνο, μπηκε το 1gb της 8μηνης προσφορας μετα απο ανανεωση 5ευρω. Απλα καθυστερησε καποιες ωρες. Δεν χανεται κανενας μηνας.

 

Καλή η σιγουριά σου, εμένα πάντως 2η μέρα μετά την ανανέωση δεν έχει μπει κανένα gb της προσφοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλημέρα, έχω δεινοπαθήσει με την Q και την προσφορά Promo του 8gb/μήνα. Την ενεργοποίησα 27.10.16. Άρα ισχύει μέχρι 27.06.17 και εάν μπαίνει κάθε 1η μήνα το τελευταίο θα μπεί 1.6.17 σωστά?

Στο ιστορικό συναλλαγών βλέπω τελευταία αναέωση online 28.01.2017.

To τρέχον υπόλοιπο είναι 0,01ευρώ που λήγουν την 29.04.2017

Νομίζω δεν έχει λογική. Πρέπει να βάλω 5 ευρώ πριν τις 29.04?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, έχω δεινοπαθήσει με την Q και την προσφορά Promo του 8gb/μήνα. Την ενεργοποίησα 27.10.16. Άρα ισχύει μέχρι 27.06.17 και εάν μπαίνει κάθε 1η μήνα το τελευταίο θα μπεί 1.6.17 σωστά?

Στο ιστορικό συναλλαγών βλέπω τελευταία αναέωση online 28.01.2017.

To τρέχον υπόλοιπο είναι 0,01ευρώ που λήγουν την 29.04.2017

Νομίζω δεν έχει λογική. Πρέπει να βάλω 5 ευρώ πριν τις 29.04?

 

1η Μαίου θα είναι το τελευταίο γίγα...

 

27/10 μπήκε 1 γίγα (για τον οκτώβρη)

1/11 μπήκε το 2ο γίγα (για τον Νοέμβρη)

... (κ.ο.κ.)

1/5 θα μπεί το τελευταίο και 8ο γίγα

 

Έτσι είχε γίνει κ στην προηγούμενη προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1η Μαίου θα είναι το τελευταίο γίγα...

 

27/10 μπήκε 1 γίγα (για τον οκτώβρη)

1/11 μπήκε το 2ο γίγα (για τον Νοέμβρη)

... (κ.ο.κ.)

1/5 θα μπεί το τελευταίο και 8ο γίγα

 

Έτσι είχε γίνει κ στην προηγούμενη προσφορά.

Είναι αλήθεια ότι στην wind δεν έχουν μάθει να μετράνε μέχρι το 8 αν και την πρώτη φορά μέτρησαν μέχρι το 9 ενώ την δεύτερη μέχρι το 7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...