Προς το περιεχόμενο

Πρώτες εικόνες του νέου MacBook Pro με OLED μπάρα αφής και Touch ID


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντύπωση δημιουργεί η έλλειψη πλήκτρου Esc από το άνω αριστερό μέρος.

Λείπει (με βάση τη φώτο) όλη η σειρά με τα "F" keys μαζί με το Esc και το Power Button.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την εικονα φαινεται οτι το πληκτρολογιου θα ειναι σαν το κακιστο πληκτρολογιο του macbook 12".

 

Μου φαινεται αδιανοητο να κανουν τετοιο λαθος.

 

δεν είναι τόσο κακό.. μια χαρά είναι.

φυσικά μου λείπει το κανονικό αλλά τι να κάνουμε τώρα. 

χάλια δεν το λες. μέτριο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γράφω από ένα Macbook Alu '08 - μόλις φέτος άρχισα να σκέφτομαι να το αντικαταστήσω καθώς με SSD120&HDD250GB και 8GB RAM με καρακαλύπτει ακόμα ενίοτε κοτσαρισμένο σε 24''HD mointor αλλά πλέον πάπαλα οι αναβαθμίσεις λειτουργικού και έχω ανάγκη για 4Κ 27'' πλέον - με αυτά που βλέπω όμως αρχίζω να σκέφτομαι πως έχει τελματώσει η Apple και άμα ζητάει πάλι 1500+ χιλιάρικο όπως τότε για όχι ουσαστικά βελτιωμένο form factor με βλέπω για κάτι τελείως διαφορετικό αλά Μόντυ Πάιθονς...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα Macbook είναι διακαής πόθος. Εδώ περιέργεια να δω τι αλλαγές θα έχει το καινούριο. Αν και οι φήμες για έλλειψη USB θυρών δεν μου πολυαρέσουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γράφω από ένα Macbook Alu '08 - μόλις φέτος άρχισα να σκέφτομαι να το αντικαταστήσω καθώς με SSD120&HDD250GB και 8GB RAM με καρακαλύπτει ακόμα ενίοτε κοτσαρισμένο σε 24''HD mointor αλλά πλέον πάπαλα οι αναβαθμίσεις λειτουργικού και έχω ανάγκη για 4Κ 27'' πλέον - με αυτά που βλέπω όμως αρχίζω να σκέφτομαι πως έχει τελματώσει η Apple και άμα ζητάει πάλι 1500+ χιλιάρικο όπως τότε για όχι ουσαστικά βελτιωμένο form factor με βλέπω για κάτι τελείως διαφορετικό αλά Μόντυ Πάιθονς...

Macbook με 1500 μονο αν το θες για word και facebook. Χωρις ειρωνια και χωρις πλακα.

Αν θελεις κατι παραπανω απο  απλο Browsing στα mac πας πανω απο 2000.

Βεβαια ποιοτητα κατασκευης, οθονη και touchpad συν το mac os, ισως και να τ αξιζει. Απλα ειναι για home users μονο πλεον.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rumours αναφερουν οτι θα παιχτουν 3 macbooks.....

 

Τα κλασσικα pro's 13'' & 15'' και το 3ο εικαζεται οτι θα ειναι Macbook 13'' (πιο δυνατο απο το 12'') 

 

Αν ισχυει κατι τετοιο, λογικα μας αποχαιρετα η σειρα Air! (ή μπορει και οχι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θελω κολασμενα ,οπως οι χοντρες το κολαν.

Θα το παρω ? Οχι 

Ειναι overkill για την χρηση που το προοριζω, μαλλον θα καταληξω στο  αντιστοιχο  του οτι θα εχει φετος το μενου απο  air .

Aυτο που δεν μπορεσα ποτε να συντονιστω με τις εκαστοτε αλλαγες στα macbook   οπως φετος που  ολες οι μεγαλες θα γινουν στα pro και εγω δεν θα παρω pro  πρεπει καποια στιγμη να το κοιταξω...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...