Προς το περιεχόμενο

Hellas direct Ασφαλειες αυτοκινητου


micha24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, desertman είπε

Τρία χρόνια ασφαλισμένος στην Hellas Direct δεν την χρειάστηκα ποτέ. Ανανέωσα τώρα την ετήσια ασφάλιση και είχα μείωση 15 ευρώ σε σχέση με τα προηγούμενα χρόνια. Βέβαια χρησιμοποίησα τον κωδικό που αναφέρεται παραπάνω αλλά και τα προηγούμενα χρόνια χρησιμοποιούσα άλλους κωδικούς όπως Praktiker. 

Ισως για ετησια να συμφερει...Για πιο συντομες με τιποτα 

Σε μηνιαια 22% αυξηση 

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Γιάννης Platano είπε

Ισως για ετησια να συμφερει...Για πιο συντομες με τιποτα 

Σε μηνιαια 22% αυξηση 

Πάντα ετήσια κάνω επειδή βγαίνει πιο φτηνά. Η μηνιαία βγαίνει αρκετά πιο ακριβά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλείνω 1 χρόνο στην Hellas direct (δε τη χρειάστηκα ποτέ) και σε λίγες μέρες θα ανανεώσω για 2ο χρόνο.

Την πρώτη χρονιά είχα γραφτεί με κωδικό και είχα μια έκπτωση 20€ περίπου αν θυμάμαι καλά.

Τώρα φαντάζομαι που είμαι ήδη πελάτης δε μπορώ να χρησιμοποιήσω κάποιον κωδικό για έκπτωση ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/1/2020 στις 9:44 ΜΜ, ZaxasK είπε

Η αστυνομία γενικά θα καταγράψει το γεγονός από την πλευρά κάθε οδηγού και θα ελέγξει όλα τα έγγραφα όλων των εμπλεκομένων. Τωρα για ψιλό πράγματα νομίζω δεν είναι απαραίτητο να καλέσουμε,κάνεις φιλική δήλωση και τελειώνεις εκτός και αν συναντάς από την άλλη πλευρά κανεναν απαράδεκτο.

Με τον κωδικό LOYALTY DISCOUNT ξαναπαίρνει το 15% στην hellas direct!!!

30 λεπτά πριν, Γιαούρτι είπε

κλείνω 1 χρόνο στην Hellas direct (δε τη χρειάστηκα ποτέ) και σε λίγες μέρες θα ανανεώσω για 2ο χρόνο.

Την πρώτη χρονιά είχα γραφτεί με κωδικό και είχα μια έκπτωση 20€ περίπου αν θυμάμαι καλά.

Τώρα φαντάζομαι που είμαι ήδη πελάτης δε μπορώ να χρησιμοποιήσω κάποιον κωδικό για έκπτωση ε;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ παιδιά πριν 15 μέρες το ένα και 25 για το άλλο έφυγα.

Μου λέει 123 για το μεγάλο  97 για το μικρό που το έχει η σύζυγος να πηγαίνει s/m , καμία έκπτωση.Κάποια AEGEAN αεροπορικά εισητήρια δίνει έκπτωση μου είπε μία κοπελιά αλλά εγώ με τα αεροπλάνα δεν έχω σχέση.

Το δεύτερο που δεν με ενδιέφερε οδική και θραύση κρυστάλλων μου έδωσε 82 ενώ βρήκα 48 ευρώ πάντα για 6μηνο μιλάμε.Και το άλλο σχεδόν 40 ευρώ κάτω.:D Άσε παιδιά έχουν ξεφύγει. Έχουν γίνει κράτος εν κράτει και ζητάνε ότι γουστάρουν.Ψάχτε υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές.

Βλέπω βέβαια πάλι κωδικό για 15 ευρώ.Μάλλον έφυγαν πολλοί όπως εγώ και προσπαθεί να κρατήσει κόσμο.Μην τους λυπάστε κανείς δεν μας χάρη.Τους πληρώνουμε και μάλιστα πολύ ακριβά.

Επεξ/σία από papoys1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το 2ο πακέτο που έχει τα πάντα πλην μεικτής και αξία τα 9.000 ευρώ, από 124 ευρώ στα 154. Αύξηση 30 ευρώ το 6μηνο. (με χρήση Loyalty Discount αλλιώς βγαίνει 184! )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εξαμηνη δικού μου ανθρώπου 30% αυξηση, την πατησε δε το ειδε και την πλήρωσε, αντε γεια...

5 αμαξια της φαμιλιας όλα μικτή εντός του έτους όποτε λήξει η καθε μια τα παιρνω και την κανω για αλλού αν δε σοβαρευτουν με τις αυξησεις... ειπαμε να αντισταθμισουμε την μη φυσικη παρουσία και να καταπιουμε το ότι δεν εχει τη φροντίδα ατυχήματος αλλα οχι να τα πληρώνουμε και ακριβα... κριμα, ημουν μεγας φαν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Cosmonaut21 είπε

Για το 2ο πακέτο που έχει τα πάντα πλην μεικτής και αξία τα 9.000 ευρώ, από 124 ευρώ στα 154. Αύξηση 30 ευρώ το 6μηνο. (με χρήση Loyalty Discount αλλιώς βγαίνει 184! )

Αυτοι οι...κωδικοι δεν εναφεροντε στην επισημη ιστοσελιδα και φοβαμαι μηπως δημιουργησουν προβλημα σε καποιον που τους χρησιμοποιει  αν συμβει κατι .

4 λεπτά πριν, paylidis είπε

Σε εξαμηνη δικού μου ανθρώπου 30% αυξηση, την πατησε δε το ειδε και την πλήρωσε, αντε γεια...

5 αμαξια της φαμιλιας όλα μικτή εντός του έτους όποτε λήξει η καθε μια τα παιρνω και την κανω για αλλού αν δε σοβαρευτουν με τις αυξησεις... ειπαμε να αντισταθμισουμε την μη φυσικη παρουσία και να καταπιουμε το ότι δεν εχει τη φροντίδα ατυχήματος αλλα οχι να τα πληρώνουμε και ακριβα... κριμα, ημουν μεγας φαν...

Στη μικτη της κορης μου την απαλλαγη απο 500 την πηγαν 1200 και ευτχως το προσεξε 

Αντε γεια το πρωτο αμαξι και ακολουθουν  2 τον Απριλιο και ενα τον Μαιο . !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Γιάννης Platano είπε

Αυτοι οι...κωδικοι δεν εναφεροντε στην επισημη ιστοσελιδα και φοβαμαι μηπως δημιουργησουν προβλημα σε καποιον που τους χρησιμοποιει  αν συμβει κατι .

Tι πρόβλημα δηλαδή;Οι κωδικοί μέχρι πριν λίγο καιρό αναφέρονταν στο blog που έχουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και φίλος που την έχει (και ψηνόμουν να πάω και εγώ μόλις λήξει το συμβόλαιο μου), μου είπε από 150/6-μηνο έχει πάει 200 (με την έκπτωση)!

Δεν μας τα λένε καλά...

Επεξ/σία από agnostos13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Tι πρόβλημα δηλαδή;Οι κωδικοί μέχρι πριν λίγο καιρό αναφέρονταν στο blog που έχουν.

Τώρα υπάρχουν εκεί; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, paylidis είπε

Σε εξαμηνη δικού μου ανθρώπου 30% αυξηση, την πατησε δε το ειδε και την πλήρωσε, αντε γεια...

Μπορεί να την ακυρώσει και να πάρει χρήματα πίσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...