Προς το περιεχόμενο

Surface Studio, το All-In-One PC της Microsoft για σχεδιαστές και όχι μόνο


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Microsoft κάνει απίθανα πράγματα! Μπορώ να πω και από το Surface Pro 4, του οποίου είμαι κάτοχος, ότι πλέον παράγει συσκευές που έχουν φτιαχθεί να λειτουργούν για το χρήστη και να τον εντυπωσιάζουν όχι με την πρώτη ματιά, αλλά με το βάθος της χρηστικότητας που τους παρέχει.

 

Αν και στο desktop χρησιμοποιώ αποκλειστικά Linux, εντούτοις αυτά που προσφέρουν τα Windows σε Surface devices είναι απλά εντυπωσιακά.
 

ps: μου αρέσει, linux δε θα τρέχει, αλλά μου αρέσει

Γενικά, δεν είναι και αδύνατο: https://www.reddit.com/r/SurfaceLinux/. Στο SP4 τρέχει Ubuntu με υποστήριξη touch και pen. Αργά ή γρήγορα, ίσως συμβεί και για το Surface AIO.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 191
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τώρα λέω εγω...

 

Χάθηκε να βάλουν μια 1060 απο κάτω με gsync να σπέρνει και σε κανένα παιχνιδάκι?

 

Τί σόι All in One είναι, με 3000 ευρώ πιστεύω θα μπορούσαν....

 

Εκτός αν υπάρχει επιλογή σε configuration αργότερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά πολυ εντυπωσιακό!

Σιγουρα φαινεται και ειναι καλύτερο απο εναν IMAC , αλλα ειναι και περιπου 1000 ευρω ακριβότερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3000 USD (5000 EUR στο Ελλάντα) αυτό έλειπε να μην είναι κορυφαίο. Ξυπνήστε με όταν έχει κάτι value for money να προσφέρει αλλιώς τζάμπα η προσπάθεια.

Ιδια τιμή θα έχει και εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3000 USD (5000 EUR στο Ελλάντα) αυτό έλειπε να μην είναι κορυφαίο. Ξυπνήστε με όταν έχει κάτι value for money να προσφέρει αλλιώς τζάμπα η προσπάθεια.

Συγγνώμη κι όλας που δεν σ'το δίνει με 300 ευρώ. Δεν λέω ότι είναι φθηνό, αλλά είδες καλά τί μηχάνημα παίρνεις;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρε φόρα η Microsoft και βγάζει δικές τις συσκευές. Πάντως θυμίζει λίγο κάτι από IMac. Ούτε φαν μπόι είμαι ούτε τίποτα. Windows έχω. Αλλά πείτε ρε παιδιά. Δεν θυμίζει Mac?

Σε πληκτρολόγιο και ποντίκι, ναι. Στα υπόλοιπα όχι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μην μαλώνετε. Όποιος θέλεις ας χτίσει desktop κι ας πάρει ένα 27αρι cintiq. Θα του βγεί κανένα χιλιάρικο παραπάνω σε πενταπλό μέγεθος και δε θα έχει και το ίδιο color gamut. Το ότι δεν είναι για τον μέσο έλληνα που θα θέλει 6 μισθούς για να το πάρει ισχύει αλλά δεν σχεδιάζουν με αυτό στο νου. Φάνηκε άλλωστε και με την αύξηση στις πωλήσεις των surface.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...