Προς το περιεχόμενο

Νεο κινητο απο το Gearbest


seba

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eκανα παραγγελια το redmi note 3 pro 16 Gb και ευχαριστω ολους για τη βοηθεια σας :)

Μακαρι να ειναι το κινητο που περιμενω 

αχ.... δεν σε προλαβα.......

 

http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Pro-5_5-inch-Dual-Camera-3GB-RAM-32GB-MTK-Helio-X20-Deca-core-4G-Smartphone-p-1072552.html

 

κουπονι redmipro100  =  - €100 περιπου....!!!!!   το εχω παραγγειλει πριν λιγες μερες.... αν και θα καθυστερησει λιγο, πιστευω αξιζει τον κοπο...!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν προλαβαινεις και θελεις, το ακυρωνεις και χτυπας το αλλο..!   σε λιγες μερες, πιστευω θα το βγαλει και το gearbest με αντιστοιχη τιμη, γιατι εχει αρχισει ραγδαια πτωση τιμης. 

 

οχι οτι και αυτο που παρηγγειλες ειναι ασχημο.....!  μια χαρα κινηταρα ειναι.....!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγειες, καλοδουλευτο...>!!!  

 

το εχει παρει ενας κολητος μου εδω και κανα 2μηνο. ειναι πολυ καλο..!!    κι εγω για εκει θα πηγαινα, αν δεν επεφτα πανω σε αυτη την προσφορα...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Γεια σας παιδια και παλι.Δεν ξερω τι εγινε εδω και πανω απο 1.5 μηνα μου εμφανιζει αυτο το μηνυμα στο tracking 

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ 04-11-2016 04:29

ΟΛΛΑΝΔΙΑ

Eκανα αιτηση στο paypal να κανω refund αλλα δεν ξερω εχω ξενεροσει παρα πολυ :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει γενικά μία καθυστέρηση λόγω μεγάλου όγκου όπως κάθε χρόνο την περίοδο τον εορτών.

 

Κάνε υπομονή θα σ έρθει λογικά χωρίς κανένα θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλεις δοκίμασε το tracking number σου και στο 17track.net. Κι εμένα στο tracking των ΕΛΤΑ μου εμφανίζει από τις 12/12 "ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ", αλλά στο 17track.net δείχνει ότι έφτασε Ελλάδα 18/12!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στειλε μηνυμα στο gearbest.. "ή απο οπου εκανες την αγορα" και γραψε οτι εισαι σε φαση να κανεις despute στο paypal λογω καθυστερησης..

 

απο 27 του μηνα Οκτωβρη μεχρι Τεταρτη 21 του Δεκεμβρη ειναι 55 μερες... 

 

Λογικα αυτοι θα σου πουν οτι το εστειλαν... οποτε.. ΄΄η εγινε καποιο λαθος στην παραγγελια και το κινητο γυρισε πισω κινα

ή θα περασει απο τελωνειο και ειναι στην ουρα...  "που δεν το νομιζω αν εγραψαν οτι ειναι low price gift"

τους ειπες να το γραψουν αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι,εκανα και την ασφαλιση του δεματος κιολας.Το Gearbest μου λεει τα ιδια και τα ιδια και να περιμενω μεχρι της 28/12 που ληγει η ημερομηνια παραδοσης.Εγω εκανα ηδη dispute στο paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...