Προς το περιεχόμενο

TV Lg 43lh5100 289€ media markt


Chrisl7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στο σκρουτζ 318€ την εχουν. τωρα απο ποιότητα δεν την ξερω μπορεί να ειναι και σκουπιδι
http://www.mediamarkt.gr/el/product/_lg-43lh5100-1189065.html

Επεξ/σία από matrixxx
αφαιρεση ρεφεραλ!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίμια για τα χρήματα αυτά, τώρα "καλή" τηλεόραση δεν την λες, αλλά για όποιον δεν έχει τίποτα τρελές απαιτήσεις και δεν έχει απαιτητικό μάτι θα είναι μια χαρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Συνδέσεις: 1x USB, Component/Composite, Digital Audio Out (Optical), CI Slot"     τι στο καλό; HDMI δεν έχει;

 

Μια γραμμή κάτω γράφει Αριθμός υποδοχών HDMI: 1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σκρουτζ 318€ την εχουν. τωρα απο ποιότητα δεν την ξερω μπορεί να ειναι και σκουπιδι

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_lg-43lh5100-1189065.html?rbtc=ema%7Cpai%7C2016_10_26_main_lg_1189065%7Ctv%7Cp%7Csingleproduct%7C&sc_src=email_816199&sc_lid=31978988&sc_uid=o1UHCC29u6&sc_llid=253213&sc_customer=204666892

299στο σκρουτζ ουτως ή αλλως την βλεπω αλλα και στα 318ευρω προσφορα δεν υπαρχει αφου δεν υπαρχει καν διαφορα 10%

https://www.skroutz.gr/s/9179409/LG-43LH5100.html?keyphrase=TV+Lg+43lh5100

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την εχω τη συγκεκριμενη αλλα θα σας στενοχωρησω. Την πηρα 1 ιουλιου και στις 7 οκτωβριου εκαψε μητρικη πλακετα. Τραβιεμαι τωρα 3 βδομαδες με την lg hellas ωσπου αποφασισαν δωρεαν αντικατασταση ολης της τηλεορασης. Μου εφαγαν 10 μερες στο σερβις μεχρι να ανακαλυψουν οτι δεν υπαρχουν ανταλλακτικα απο την lg global και αλλες 10 μεχρι να αποφασισουν γραφειοκρατικα τι θα κανουν. Ακομα δεν εχω παραλαβει την καινουργια (ελπιζω απο βδομαδα).

 

Οσον αφορα την τηλεοραση, εχει πολυ καλη εικονα, καλες γωνιες θεασης, αλλα στα πλαινά ακρα ασπριζει ελαφρως λιγο το πανελ σε φουλ μαυρο. Με εντυπωσιασε ο επεξεργαστης του που επαιζε με τρελη ανεση ταινιες 1080 full hd .mkv 4-5gb απο στικακι. Τα φορτωνε αμεσως χωρις ζορι, και ετρεχε μπροστα την ταινια seek, σφαιρα οταν πατουσες το δεξι βελακι του remote.

Ηχος αποδεκτος με 2x10w αλλα ειναι φτωχη σε θυρες για να συνδεσει κανεις ηχοσυστημα (δεν εχει optical δειτε τεχνικα απο lg hellas). Μεγαλο fail και το γεγονος οτι δεν εχει καθολου πληκτρα πανω στην τηλεοραση, παρα μονο ενα on/off. Aν χαλασει το τηλεκοντρολ εχεις μεινει χωρις tv.

Τελειωνω λεγοντας οτι υποπτευομαι καποιο fail στο εργοστασιο παραγωγης (ηρθε απο πολωνια). Κατι εχει παιχτει με αυτο το μοντελο το οποιο ηρθε μαρτιο ελλαδα και ακομα δεν στοκαρε καμμιά μεγαλη αλυσιδα. Βγηκε βρωμα πιστευω και οσοι ειχαν αποθεμα σκοτωνουν τις τιμες να ξεστοκαρουν (εγω την πηρα 350€). Την πατησα και εγω δυστυχως γιατι ηθελα μοντελο 2016 σε χαμηλη τιμη. Εχω τη φοβία τωρα για το ποσο θα αντεξει η νέα tv που θα παραλαβω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...