Προς το περιεχόμενο

Μουδιασμα σε μικρο δαχτυλο 1εβδομαδα συνεχομενα


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα πάθει και εγώ κάτι παρόμοιο σε όλα όμως τα δάκτυλα του ενός χεριού, τελικά ήταν γιατί έτσι όπως κοιμόμουν πλάκωνα το χέρι μόλις άλλαξα τρόπο έγινα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πεδιά ομοιοπαθητική μόνο. Εγώ έκανα και σώθηκα λεεμμεεε.

και Κλαμιν, μη ξεχασουμε

Νευριαλγία είναι και περνάει με υπόθετα βαλεριάνας. Επίσης ξέρω έναν ομοιοπαθητικό που κάνει θαύματα.

και γιατι να χωσει τη βαλεριανα στον κ***ο του και να μη τη πιει, τι σου εκανε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και Κλαμιν, μη ξεχασουμε

 

και γιατι να χωσει τη βαλεριανα στον κ***ο του και να μη τη πιει, τι σου εκανε?

Εμένα έτσι μου είχε πει ο Γιατρός. Ματσάκι βράσιμο και χώσιμο. Ομοιοπαθητικά περνάει μετά ο πόνος. Τον ξεχνάς.

Κι μετά μου έδωσε ένα φάρμακο για την νευριαλγια φοβερό. Ούτε γεύση ούτε τπτ σαν νερό αλλά έκανε θαύμα. 50€ αλλά τα άξιζε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παπάτζες του λέτε του ανθρώπου με βαλεριάνες και βελονισμούς.

 

Το creepy φυλαχτό δίνει την λύση, αλλά έτσι είναι ο άνθρωπος πλασμένος απ΄τον θεό. Οτι αξίζει το πετάει και οτι δεν αξίζει το θεοποιεί....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειδικά εκπαιδευμένο προσωπικό τις αμάν τελεσοπινγκ .. εεε, του ινσομνια εννοώ σας προτείνει:

1. Ξεμάτιασμα

2. Διαφορά βότανα, μαντζούνια, γιατροσόφια σε πόσιμο μορφή. ( αν δεν κάνουν δουλεια τα κάνετε υπόθετο. ) υ.γ. Αν κανει κάτω από 50€ ειναι μούφα.

3. Σουρσιμο μεχρι την Παναγία της Τήνου, εξομολόγηση και χειροφίλημα του πάτερ. (Γράψιμο όλης τις περιουσίας σου στην εκκλησία).

4. Διαλογισμό, βελονισμό, γιόγκα.

5. Ομοιοπαθητική (αν πονάει το χέρι σου χτυπά το πόδι σου να το ξεχάσεις)

Και τέλος, αν συνεχίσει να πονάει, πονάει χέρι κόψει χέρι.

 

Χωρίς πλάκα τωρα, λογικά κάποιο νεύρο χτύπησε ή κούρασε πολυ το χέρι του. Με ξεκούραση θα περάσει αλλα δεν θα ήταν άσχημη ιδέα να δει ένα γιατρο αν δεν αλλάξει η κατάσταση σε λίγες μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα υπόθετα, οι βελόνες ή το καρότο βοήθησε;

Να ξέρουμε και οι υπόλοιποι.

Το προβλημα ειναι οτι εκανε επιθετικο σχημα θεραπείας και τα δοκιμασε ολα. Οπότε δε μπορείς να ξερεις τι ηταν αυτο που βοήθησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το προβλημα ειναι οτι εκανε επιθετικο σχημα θεραπείας και τα δοκιμασε ολα. Οπότε δε μπορείς να ξερεις τι ηταν αυτο που βοήθησε.

 

δεν εφυγε ακομα επιμενει!!! τον κοροιδευω λιγο αλλα οτν εχω πει να το παρει στα σοβαρα και να παει σε γιατρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...