Προς το περιεχόμενο

Νεος παροχος κινητου


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο τοτε που πηρα κινητο,εχω κοσμοτε..Μιας κ ολοι ειχαν κοσμοτε,δε σε συμφερε να εχεις κ κατι αλλο κ ειχε κ καλες προσφορες..Τον τελευταιο χρονο,εχω ξενερωσει απιστευτα μιας κ ειναι η μονη εταιρεια που δεν κανει προσφορες!!Wind δεν παω με τιποτα,αρα θελω ν αλλαξω σε vodafone..
Απλα θελω να μου πειτε οσοι εχετε vodafome αν αξιζει,αν εχει καμια προσφορα κ τετοια..cu η απλη vodafone..για καρτοκινητο μιλαμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε απο θέμα δικτυου η cosmote υπερέχει

σχετικά έχει καλές προσφορές

τωρα αν θες για vodafone πάρε cu έχει πολύ καλύτερα πακέτα παρε να το δεις αλλά φίλε εγω απο το δίκτυο τους δεν εμεινα απόλυτα ευχαριστημένος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε απο θέμα δικτυου η cosmote υπερέχει

Μύθος.

Στην οικογένειά μου, τα είχαμε όλα, για λόγους ασφάλειας, δηλαδή όπου και να είμαστε, έστω ένα να πιάνει.

Είναι ανάλογα το σημείο.

Και δεν ισχύει για την επαρχία, όπως αρκετός κόσμος πιστεύει.

Μέναμε 30χλμ έξω από την Αθήνα και έπιανε καλύτερα η Voda & η Wind από την Cosmote.

Στο νησί, το καλοκαίρι, επίσης η Cosmote μέσα στο σπίτι μας, ήταν ανύπαρκτη, καθόλου σήμα.

Το καλοκαίρι ήμουν στο ΕλΒε και στο χώρο αναμονής, έπιανε 5/5 η Cosmote, αλλά με 4G δεν έφερνε ούτε email.

Κάποτε ίσχυε, πλέον όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που εχω cosmote συμβολαιο και vodadafone cu δεν ειναι και τοσο καλη πιο καλά πιανει η cosmote παρα η vodafone μια αποψη λεμε παντα γτ απο περιοχη σε περιοχή πολλά αλλάζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτο εννοειται..
Αλλα ουτε απο σημα ειμαι ευχαριστημενος..
Θελω λεπτα προς ολους εγω πχ κ η κοσμοτε δινει 200 με 5 ευρω νομιζω..
Κ γενικα δεν βγαζει προσφορες μεσα στο χρονο..σου δινει 1gb για 1 μερα..τι να το κανω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...