Προς το περιεχόμενο

αγορά smartphone


Magos7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) Το ποσό που διαθέτουμε: Ιδανικά 120 το πολυ 150 ευρω

2) Την χρήση του κινητού (γράψτε ενδεικτικά μερικές εφαρμογές που χρησιμοποιείτε συχνά):facebook viber skype internet google maps και θα ηθελα να αντεχει και παιχνιδια  γιατι αυτο που ηδη εχω δεν....

3) Το μέγεθος της οθόνης που θα θέλαμε: δεν με απασχολει 

4) Κάποιο άλλο χαρακτηριστικό που θα θέλαμε να έχει (Αναγνώστη Δαχτυλικών Αποτυπωμάτων, Αδιαβροχοποίηση κ.λ.π.): οχι 

5) Μας ενδιαφέρουν οι καλές κάμερες; ναι αλλα για νορμαλ χρηση 

6) Μας ενδιαφέρει το Dual SIM; αν εχει ακομα καλυτερα

7) Αν ναι, θα προτιμούσαμε να έχει χωριστές θύρες για SD και για τις 2SIM; δεν με απασχολει 

8) Στην SD, θα θέλαμε να υπάρχει δυνατότητα να πηγαίνουν οι εφαρμογές εκεί; ναι

9) Έχουμε κάποια προτίμηση στο λογισμικό; μονο android

10) Μας ενδιαφέρει ή μεγάλη μπαταρία; ναι ειναι βασικο να μην χρειαζεται πανω απο μια φορτιση καθε βραδυ 

11) Μας ενδιαφέρουν οι προτάσεις από το εξωτερικό ή μόνο από Ελλάδα; κυριως απο ελλαδα διοτι δεν γνωριζω τι γινεται σε περιπτωση που χρειαστει σερβις αλλα και γιατι δεν εχω ιδεα να ασχοληθω με rom κτλ

12) Σε περίπτωση αγοράς από Ελλάδα, ενδιαφερόμαστε για κάποιο συγκεκριμένο κατάστημα (λόγω κάποιας έκπτωσης / επιδότησης); οχι

13) Ενδιαφερόμαστε μόνο για καινούριο η και για μεταχειρισμένο; μονο καινουριο

 

 

Συνοπτικα αυτο που με ενδιαφερει ειναι ενα κινητο το οποιο να μην κολλαει και ζεσταινεται και να αντεχει η μπαταρια του μια μερα χρηση (τηλεφωνο-ιντερνετ-fb-και κανα παιχνιδακι που και που) και το οποιο να μου κρατησει για 2 τουλαχιστον χρονια μιας και δεν αλλαζω συχνα συσκευες.

 

Υ.Γ.Επισης αν γινεται θα ηθελα να μην ειναι τεραστιο σε διαστασεις κτλ γιατι εχω συνηθισει γενικως σε μικρες συσκευες αν και κατανοω οτι τελευταια τα περισσοτερα κινητα ειναι κουμουτσες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το zte s6 flex η μπαταρια του με φοβιζει 

θα αντεχει με μια φορτιση να μου βγαζει μια μερα ?
επισης η zte σαν εταιρεια ειναι αξιοπιστη? η μοναδικη μου επαφη με την συγκεκριμενη ηταν με ενα κινητο των 20 ευρω πριν χρονια το οποιο ξαφνικα σταματησε να δουλευει (αλλα νταξει τα ειχε βγαλει τα λεφτα του  :-D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...