Προς το περιεχόμενο

Γεια. Θα προσπαθήσουμε να βρούμε ένα νέο gaming υπολογιστή [είμαι Foreigner]


RecasintraGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε όλους.

Συγγνώμη αν δεν είμαι σε καλό θέμα, αλλά θέλω ur βοήθεια.

Προσπαθώ να βρω έναν υπολογιστή εδώ στην αϋπνία, αλλά πολλές προσφορές δίνω ένα msg εδώ σε ιδιωτικές δεν απάντησε ίσως επειδή είμαι ένα ψεύτικο.

Θέλω να βρω ένα gaming υπολογιστή για 500 / 550e

με:

8GB Ram

I3 / I5

Nvidia μόνο με 750GTX ΤΙ 2 GB / OC ή 950

Μετά i dont anmore με ό, τι μέσα νοιάζει

Στην Αθήνα μόνο, μπορώ να πληρώσει τώρα, θέλω να δω την ικανότητα στην Ρεάλ και να βρούμε μια λύσεις για να πάρει τα πάντα στο σπίτι μου στην Καλλιθέα

Ευχαριστώ πολύ

Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Recasintra

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello, maybe its better to write in English, google translate doesn't make really any sense in greek.

Anyway, your best bet is to buy a pc from a local shop, with the amount of money you have this is entirely possible.

 

Don't blame the insomnia users, they have though you are a bot, or a "nigerian scammer".

 

Υοu can send me a p.m if you need any further help.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να δω την ικανότητα στην Ρεάλ

σορρυ ειμαι μπαρτσελονα δεν μπορω να πω για την ικανοτητα της ρεαλ... σορρυ για το troll :P αλλα μαρεσε η μεταφραση του google xaxa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλετε οι υπόλοιποι προτείνετε υπολογιστή κομμάτι κομμάτι για gaming απο eshop ή άλλο κατάστημα που κάνει συναρμολόγηση.

 

Και να διαβάσει τον οδηγό, δεν θα βγει πολύ νόημα, αλλά ότι μπορούμε να κάνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα δεν είναι troll ή κάτι αντίστοιχο ; Επιφυλάσσομαι όπως και να έχει, λίγο η φωτογραφία, λίγο το όνομα με gr ενώ ο ίδιος δεν είναι καν Έλληνας, κάτι δεν πάει καλά ! Ίσως είμαι εγώ πολύ περίεργος, αν όντως δεν τρολλάρει τότε ευχαρίστως να βοηθήσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...