Προς το περιεχόμενο

Iqos: νέα μορφή καπνίσματος


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, markosf είπε

 Όταν πετύχεις πακέτο με την νέα παρτίδα θα δεις , όταν τελειώσεις το κάπνισμα ,ότι το heets στο κάτω μέρος θα είναι πιο "βρώμικο" (στο σημείο που τυλίγεται ο καπνός) και μια μικρή υγρασία στο holder. 

Ναι ετσι ακριβως ειναι.

Διαφορα παντως δεν καταλαβα ουτε εγω με τα προηγουμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα σε όλη την παρέα,

μία ερώτηση έχω να κάνω. Μήπως έχει δοκιμάσει κανένας από εσάς την καινούρια συσκευή που βγήκε; Το Pulze; Λένε ότι δεν μυρίζει καθόλου.

 

Επεξ/σία από makisbas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Tigkas είπε

Μάλιστα. Έφυγε η BAT ήρθε η PMI. Για να δούμε πως θα πάει αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, makisbas είπε

Καλημέρα σε όλη την παρέα,

μία ερώτηση έχω να κάνω. Μήπως έχει δοκιμάσει κανένας από εσάς την καινούρια συσκευή που βγήκε; Το Pulze; Λένε ότι δεν μυρίζει καθόλου.

 

Να παρω τη συσκευη δε νομιζω, αφου δεν την δινουν καν για δοκιμη.

Ισως παρω ενα πακετακι καποια στιγμη να το δοκιμασω, αφου μου ανεφεραν οτι ταιριαζουν και στα iqos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε παρατηρήσει αλλαγή στα heets τον τελευταίο καιρό? 

Μου βγάζουν πολύ υγρασία στα heets τελευταία και πιο «βρώμικη» και καμένη γεύση. Επίσης όταν τελειώνω το heet βγαίνει λίγος καπνός από την συσκευή και το heet που παλιότερα δεν έβγαινε. 

Διάβασα ότι αφαίρεσαν το λεπτό αλουμινόχαρτο στις καινούργιες παρτίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες προσοχη με τα heets του Pulze, εχουν τρυπες στο φιλτρο και καινε αρκετα τα χειλη, λογικα ειναι πιο δυνατη η θερμοκρασια του Iqos και με τις τρυπες αυτες καινε πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι κακά λόγια λένε για την αλλαγή στο φίλτρο των Heets. Μέχρι και πωλητής της εταιρείας παραδέχθηκε ότι ήταν τεράστιο λάθος να αλλάξουν το αλουμίνιο με μη αναφλέξιμο χαρτί.

Το Pulze παιδιά δεν το έχω κάνει. Αυτούς που το δοκίμασαν μου είπαν ότι είναι μέτριο.

Γενικά στην κατηγορία θερμαινόμενο μου φαίνεται δεν ψάχνεις το καλύτερο αλλά το λιγότερο κακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφορά κανοντας τα νεα heets δεν ειδα, εκτος απο οσα αναφερθηκαν ηδη, σχετικα με υγρασια κλπ.

Αν τα sticks του Pulze καινε οπως ειπαν ηδη, τοτε δε νομιζω να τα δοκιμασω.

Μου ηρθε και email για τις νεες γευσεις μεντας, Mauve Wave & Willow, τα δοκιμασε κανεις? 5 πακετα (3+2) δινουν με €15.

Δεν ειχα κανει ποτε το αρχικο της μεντας, απλα λεω μηπως αυτα δεν εχουν το προβλημα της μυρωδιας και ειναι πιο ηπια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, KoGi είπε

Μου ηρθε και email για τις νεες γευσεις μεντας, Mauve Wave & Willow, τα δοκιμασε κανεις? 5 πακετα (3+2) δινουν με €15.

σου ήρθε μειλ με κωδικο? γιατι στο site τους τα εχουν κανονικη τιμη στα 20 ευρω.

τα δοκίμασα και τα δυο, ενδιαφερουσες γευσεις, πιο καλο αυτο με το βατομουρο (το μωβ) το ηξερα καθως το ειχα παρει παλιοτερα απο εξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/10/2021 στις 1:32 ΠΜ, leftys είπε

σου ήρθε μειλ με κωδικο? γιατι στο site τους τα εχουν κανονικη τιμη στα 20 ευρω.

τα δοκίμασα και τα δυο, ενδιαφερουσες γευσεις, πιο καλο αυτο με το βατομουρο (το μωβ) το ηξερα καθως το ειχα παρει παλιοτερα απο εξω

Ναι email ηρθε με εναν προσωπικο κωδικο, που περιεχει το reference code σου, οπως κανουν συνηθως.

Απο οτι ειδα στη σελιδα τους. οι νεες γευσεις ειναι καπως πιο εντονες και αρωματικες. Δεν ξερω αν θα μου αρεσουν και μου μεινουν μετα τα πακετα.

Απο την αλλη ψαχνω να βρω μια γευση που να μην βγαζει την μυρωδια που περιγραφουν ολοι τοσο σωστα!

Το silver εβγαζε αρκετα και το sienna που δοκιμαζω καπως λιγοτερο, αλλα παλι βγαζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρετε! Δίνω 3 κούτες Amber ελληνικές, άθικτες σε καλή τιμή. Για πληροφορίες μπορείτε να μου στείλετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/7/2021 στις 12:18 ΜΜ, SilentVoice είπε

image.png.3d3b84672cd452a0540ebfc1e5e3e7bd.png

 

Οποιος ενδιαφέρεται, ας μου πει να του στέιλω τον κωδικό σε πμ

Εχει λήξη ο κωδικός η δόθηκε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις κάποιος εκπτωτικο κωδικό για αγορά νέας συσκευής iqos ? Οποια ναναι παλιό μοντέλο η καινούργιο! Εναν κωδικό που βρήκα παλαιότερο με κάνει εκπτωση 0,01 ευρο ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...