Προς το περιεχόμενο

Iqos: νέα μορφή καπνίσματος


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα! ημουν χρηστης iqos 2.4 plus πριν 2 χρονια. και σκεφτομαι να αρχισω παλι καθως εχω φτασει σε σημειο να κανω 10 στριφτα τη μερα....

μπορειτε να με βοηθησετε ποιο να επιλεξω και αν υπαρχει και καποια εκπτωση ?

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 31/1/2023 στις 1:45 ΜΜ, akis_supernatural είπε

Καλησπερα! ημουν χρηστης iqos 2.4 plus πριν 2 χρονια. και σκεφτομαι να αρχισω παλι καθως εχω φτασει σε σημειο να κανω 10 στριφτα τη μερα....

μπορειτε να με βοηθησετε ποιο να επιλεξω και αν υπαρχει και καποια εκπτωση ?

Ευχαριστω!

Συσκευη; Μόνο η terrea παίζει πια εκτός αν βρεις μεταχειρισμένη 3/duo εδώ στις αγγελίες. Προς το παρόν και η lil, αν θες να παραμείνεις στα "κλασσικά" iqos στικ.

 

Επεξ/σία από ipal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ipal είπε

Συσκευη; Μόνο η terrea παίζει πια εκτός αν βρεις μεταχειρισμένη 3/duo εδώ στις αγγελίες. Προς το παρόν και η lil, αν θες να παραμείνεις στα "κλασσικά" iqos στικ.

Έκπτωση παίζει το -20€ με τη "σύσταση", σου κάνω και εγώ αν θέλεις η με κάποιο άλλο παιδί από τους παραπάνω . Η και όποιοςδηποτε φίλος σου χρήστης γραμμένος στο iqos μπορεί να σου κάνει. 

Σε ευχαριστω

το έχω δει ότι παίζει η terrea αλλά το πρόβλημα μου είναι ποια συσκευή να επιλέξω. Έχει τόσες πολλές και έχω καιρό να ασχοληθώ αν έχετε να μου προτείνετε μια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, akis_supernatural είπε

Σε ευχαριστω

το έχω δει ότι παίζει η terrea αλλά το πρόβλημα μου είναι ποια συσκευή να επιλέξω. Έχει τόσες πολλές και έχω καιρό να ασχοληθώ αν έχετε να μου προτείνετε μια

Αν σου αρέσει το κλασσικό στυλ "τσιγάρο"  holder με βάση όπως το 2.4 που είχες, παίρνεις την αντίστοιχη με 69€(-20€). Αν δεν έχεις πρόβλημα να κρατάς όλη τη συσκευή στο χέρι και θες την πιο οικονομική λύση , παίρνεις την one πως την λένε στα 20€ . Στα καταστήματα παίζει και δοκιμή , από κοντά θα καταλήξεις πιο εύκολα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια μπορει να μου κανει καποιος σύσταση για ILUMA;
ευχαριστώ

μετα απο που συμφερει να παραγγείλω και πως ειναι (ερχεται με 3 πακετα μαζι; ποια γευση ειναι η πιο ουδετερη κτλ)

Επεξ/σία από myst77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα,
πήρα το IQOS ILUMA για τη γυναικα.

Μερικες ερωτησεις...
1) αν κανει πχ 5-6 τζουρες και θελει να σταματησει πεταει το "τσιγαρο" ή μπορεί να το συνεχισει μετα απο ωρα; αν γινεται να το συνεχισει μετα το αφήνει ετσι ή εχει πανω καποιο κουμπι On/Off;

Με τις γευσεις τι παιζει, ποια ειναι η πιο "κοντινη" σε κλασικο τσιγαρο, η silver ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, myst77 είπε

καλησπερα,
πήρα το IQOS ILUMA για τη γυναικα.

Μερικες ερωτησεις...
1) αν κανει πχ 5-6 τζουρες και θελει να σταματησει πεταει το "τσιγαρο" ή μπορεί να το συνεχισει μετα απο ωρα; αν γινεται να το συνεχισει μετα το αφήνει ετσι ή εχει πανω καποιο κουμπι On/Off;

Με τις γευσεις τι παιζει, ποια ειναι η πιο "κοντινη" σε κλασικο τσιγαρο, η silver ;

Καλημερα,

Μπορεις να κλεισεις το iqos ενω ειναι σε λειτουργια, κρατωντας το κουμπι πατημενο.

Θεωρητικα μπορεις να αφησεις επανω το τσιγαρο η να το βγαλεις και να το ξαναβαλεις μετα, αλλα νομιζω δεν συστηνεται, ουτε και θα εχει την ιδια εμπειρια μετα, μπορει και χειροτερη.

Εγω και μισο να κανω και το κλεισω το πεταω, και μετα βαζω αλλο.

Απο γευσεις θα ελεγα να δοκιμασει πρωτα την Silver κι αν θελει κατι πιο εντονο να δει και τη Sienna.

Μετα αναλογα τα γουστα ας δοκιμασει και κανενα Amber, Bronze

 

ΥΓ. Εχω κι εγω διαθεσιμες συστασεις για οποιον ενδιαφερεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε γνωστο μου που εδωσε "συστάσεις" μεσω FB του διέγραψαν τον λογαριασμό βάση αυτης της παραγράφου. Βέβαια είχε το όνομα του εκεί και τον βρήκαν ίσως έτσι. Άρα ίσως προσοχή αν έχετε φτάσει σε gold βαθμίδα και έχετε αρκετούς πόντους:

5.2 ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ρητά και αυστηρά οι δημόσιες ανακοινώσεις αναφορικά με το Πρόγραμμα, η ανάρτηση σε δημόσια μέσα (π.χ. κοινωνικής δικτύωσης,blogs, Πλατφόρμες) ή/και οποιαδήποτε άλλη δημόσια γνωστοποίηση ή δήλωση ή αποστολή μαζικών ενημερώσεων (μόνον ατομικά σε ενήλικο φίλο σας που πληροί τους όρους του παρόντος)

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα που πήγα να παραγγείλω Heets ηλεκτρονικά είδα ότι έχουν μηνιαίο κόφτη στην ποσότητα. Μόνο 3 κούτες δέχτηκε για παραγγελία. Ισχύει όντως ; το έχει αντιμετωπίσει και κάποιος άλλος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από σήμερα και μέχρι τέλους του μήνα οι συσκευές one και mid -20€ από το site,iqos stores και περίπτερα 

Επεξ/σία από dalan2007
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...