Προς το περιεχόμενο

Iqos: νέα μορφή καπνίσματος


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, fotodv7 είπε

Ερώτηση: Κατά τη διάρκεια φόρτισης αφαιρούμε το iqos από τον φορτιστή ή δεν υπάρχει θέμα αν είναι μέσα; 

Δεν υπάρχει πρόβλημα...Καλό είναι κάποιες φορές μέσα στην εβδομάδα που το φορτίζεις ...να βγάζεις το "στυλό" από μέσα και να αφήνεις ανοιχτό το καπάκι για να φεύγει η μυρωδιά που μένει μέσα.. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο καποιους μηνες χρησης του iqos παρατηρω κι εγω αυτο που εχουν εναφερει και καποιοι αλλοι. Μου δημιουργει πολυ εντονη βραχναδα. Πριν εκανα 2 πακετα marlboro  τη μερα και δεν ειχα τετειο προβλημα, τωρα με 13  heets τη μερα , το προβλημα ειναι πολυ εντονο.

Ειμαι στη φαση που δεν εχω αποφασισει ακομα τι να κανω μιας και δεν θελω με τιποτα να ξαναγυρισω στο ΚΤ. Οσοι ειχαν τετοιο θεμα με το iqos εξακολουθουν να το εχουν? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Καλό θα είναι όσοι αισθάνονται ή αποκτούν την βραχνάδα να πάνε να το κοιτάξουν σε έναν γιατρό...Ένας υπέρηχος θα δείξει...Χωρίς να θέλω να επηρεάσω ,επειδή και εμένα ξεκίνησε στους 4 μήνες η βραχνάδα (βέβαια σε αυτό το τετράμηνο έκανα και αρκετές αλλαγές γεύσεων Heets) ,ύστερα από επίσκεψη στον γιατρό βρέθηκε μια μικρή βρογχοκήλη η οποία σε μεγάλο βαθμό ωφειλεται σε θυρεοδιτιδα και σε μικρό βαθμό στις αλλαγές του καπνού...

Γι'αυτό καλό θα είναι να ελέγχεται αυτά τα συμπτώματα ιατρικά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα. Μου εστειλαν email με προωθητικο κουπονι για εκπτωση 15 € που μπορει καποιος-οι  να το χρησιμοποιησει μεχρι 30 Σεπτεμριου .

Ο κωδικος ειναι  IQ75845B  Οι δέκα πρώτοι που θα εξαργυρώσουν τον κωδικό μέχρι 30/9 θα λάβουν 15€ έκπτωση για αγορά IQOS Plus Συσκευής με 3 πακέτα HEETS.

Επεξ/σία από ovelix11
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, ovelix11 είπε

Καλημερα. Μου εστειλαν email με προωθητικο κουπονι για εκπτωση 15 € που μπορει καποιος-οι  να το χρησιμοποιησει μεχρι 30 Σεπτεμριου .

Ο κωδικος ειναι  Q75845B  Οι δέκα πρώτοι που θα εξαργυρώσουν τον κωδικό μέχρι 30/9 θα λάβουν 15€ έκπτωση για αγορά IQOS Plus Συσκευής με 3 πακέτα HEETS.

καλημέρα .Μηπως ο κωδικός δεν είναι σωστός ?Λέει πως δεν υπάρχει .Το δοκίμασα ακριβώς μόλις ποσταρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, naeg15 είπε

καλημέρα .Μηπως ο κωδικός δεν είναι σωστός ?Λέει πως δεν υπάρχει .Το δοκίμασα ακριβώς μόλις ποσταρες 

Έχεις δίκιο. Το διόρθωσα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, ovelix11 είπε

Καλημερα. Μου εστειλαν email με προωθητικο κουπονι για εκπτωση 15 € που μπορει καποιος-οι  να το χρησιμοποιησει μεχρι 30 Σεπτεμριου .

Ο κωδικος ειναι  IQ75845B  Οι δέκα πρώτοι που θα εξαργυρώσουν τον κωδικό μέχρι 30/9 θα λάβουν 15€ έκπτωση για αγορά IQOS Plus Συσκευής με 3 πακέτα HEETS.

 

12 ώρες πριν, markosf είπε

Καλησπέρα. Και σε εμένα έστειλαν....Οποίος θέλει να τον χρησιμοποιήσει εδώ είναι....

IQ80B678

απλά καλό θα ήταν να αναφερθεί ότι οι κωδικοί αν χρησιμοποιηθούν δίνουν 15€ και σε αυτόν που τον έγραψε, ακολουθούν ολόκληρες οι οδηγίες:

Μοιράσου τον κωδικό σου με τους φίλους σου.

Οι δέκα πρώτοι που θα εξαργυρώσουν τον κωδικό μέχρι 30/09/2018 θα λάβουν 15€ έκπτωση για αγορά IQOS Plus Συσκευής με 3 πακέτα HEETS.

Για κάθε φίλο σου που θα εξαργυρώσει τον κωδικό σου, θα λάβεις emails/sms με 15€ εκπτωτικό κουπόνι για αγορά προϊόντων IQOS, το οποίο ισχύει για 60 ημέρες από την παραλαβή του.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, naeg15 είπε

παιδιά πόση ώρα χρειάζεται μεταξύ 2 τσιγάρων ?

o φορτιστής πόσες φορές περίπου μπορεί να φορτίσει το stick και σε πόση ώρα ?

ευχαριστώ 

Τι έχεις?Iqos plus?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...