Προς το περιεχόμενο

Iqos: νέα μορφή καπνίσματος


margaritagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, bakalex είπε

Δεν υπάρχει καμία έχθρα απο αυτό το τόπικ προς το Ηλεκτρονικό τσιγάρο.

Οσοι χρηστες iqos γράφουν εδώ,εκφράζουν την γνώμη τους και τις απορίες τους χωρίς να προκαλούν.

Τωρα αν ισχύει το ίδιο και στους χρήστες ηλ.τσιγάρου δεν ξέρω,δεν μπαίνω στο τόπικ τους.

Αυτό που ξέρω είναι ότι αν εξαιρέσεις τις πρώτες σελίδες που οι χρήστες ΗΤ χλεύαζαν το προιον και τους χρήστες του iqos,αυτό το τόπικ είναι "καθαρό"απο εχθρότητες.

Αυτό πρόσεξα και εγώ. Πάντως προτιμώ ένα προϊόν με R&D δισεκατομμυρίων το οποίο λειτουργεί σε δικό του οικοσύστημα χωρίς αμφιβόλου ποιότητας χημικές ουσίες, παρα το ηλ. τσιγάρο το οποίο είναι σαφώς πιο πολύπλοκο σπορ αφού υπάρχουν εκατοντάδες επιλογές, mods, γεύσεις κτλ χωρίς κανέναν ποιοτικό έλεγχο από πίσω. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, KoGi είπε

Και σε μενα ηρθε ιδιο κουπονι: €20 για τους φιλους σου, €20 για σενα!""

Οποιος θελει το χρησιμοποιει  IQ14021A

Αυτές οι προσφορες αρχές Δεκέμβρη είναι σίγουρα για να ξεστοκάρουν τα iqos plus εν όψει των αναμενομένων iqos 3 στις γιορτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, bakalex είπε

Αυτές οι προσφορες αρχές Δεκέμβρη είναι σίγουρα για να ξεστοκάρουν τα iqos plus εν όψει των αναμενομένων iqos 3 στις γιορτές.

Από εκεί που το πήρα εγώ (authorized reseller) μου είπαν ότι IQOS 3 στην Ελλάδα από άνοιξη και βλέπουμε..

Επεξ/σία από Tilemaxx
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια οταν παμε για φορτηση, εχουμε και το stick μεσα στην θηκη η αν θελουμε το βγαζουμε;

Θελω να το φωρτισω 1,5 ωρα αλλα θελω να εχω το Stick εξω ωστε να εχω καβαντζα ενα τσιγαρο την ωρα που φορτιζει... γινεται;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, fearless είπε

Παιδια οταν παμε για φορτηση, εχουμε και το stick μεσα στην θηκη η αν θελουμε το βγαζουμε;

Θελω να το φωρτισω 1,5 ωρα αλλα θελω να εχω το Stick εξω ωστε να εχω καβαντζα ενα τσιγαρο την ωρα που φορτιζει... γινεται;

Φίλε το iqos στίκ το έχεις μέσα στην iqos θήκη όταν φορτίζει.

Αν θέλεις να καπνίσεις,το βγάζεις απ τη θήκη,καπνίζεις,το ξαναβάζεις για φόρτιση στη θήκη.

Mετά απο λιγα λεπτά (που θα έχει φορτίσει το στικ)αν θες να ξανακαπνίσεις κάνεις πάλι το ίδιο.

Το ότι φορτίζεις ταυτόχρονα την θήκη,δεν επηρεάζει εσένα αν θές να καπνίσεις.Κάνεις ότι έκανες και χωρίς να την έχεις στον φορτιστή.

1 ώρα πριν, Tilemaxx είπε

Από εκεί που το πήρα εγώ (authorized reseller) μου είπαν ότι IQOS 3 στην Ελλάδα από άνοιξη και βλέπουμε..

Καλά τί ήθελες να σου πούν? 

Αυτοί να ξεστοκάρουν θέλουνε

Επεξ/σία από bakalex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάθε φίλο σου που θα εξαργυρώσει τον κωδικό σου, θα λάβεις email/sms με 20€ εκπτωτικό κουπόνι για αγορά προϊόντων IQOS, το οποίο ισχύει για 60 ημέρες από την παραλαβή του

Ο ΚΩΔΙΚΟΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ

IQC96AC6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, bakalex είπε

Φίλε το iqos στίκ το έχεις μέσα στην iqos θήκη όταν φορτίζει.

 Αν θέλεις να καπνίσεις,το βγάζεις απ τη θήκη,καπνίζεις,το ξαναβάζεις για φόρτιση στη θήκη.

 Mετά απο λιγα λεπτά (που θα έχει φορτίσει το στικ)αν θες να ξανακαπνίσεις κάνεις πάλι το ίδιο.

 Το ότι φορτίζεις ταυτόχρονα την θήκη,δεν επηρεάζει εσένα αν θές να καπνίσεις.Κάνεις ότι έκανες και χωρίς να την έχεις στον φορτιστή.

12 ώρες πριν, Tilemaxx είπε

bakalex ευχαριστω, με βοηθαει πολυ αυτο. 😉

Να ρωτησω κατι ακομη σχετικα με την φορτιση.

Αν δεν εχει αδειασει τελειως, μπορω να βαλω την θηκη για φορτιση, η ειναι καλυτερα να την περιμενω να αδειασει;

Επισης αν δεν προλαβε να φορτιστει και θελω να βγω εξω μπορω να διακοψω την φορτηση και να παρω την θηκη μαζι μου;

(και οι 2 περιπτωσεις θα συμβουν σπανια.)

 

Να στε καλα ολοι που βοηθατε με τους κωδικους, δεν διαβασα τι παιζει... θα διαβασω.

Επεξ/σία από fearless
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

20 λεπτά πριν, fearless είπε

bakalex ευχαριστω, με βοηθαει πολυ αυτο. 😉

Να ρωτησω κατι ακομη σχετικα με την φορτιση.

Αν δεν εχει αδειασει τελειως, μπορω να βαλω την θηκη για φορτιση, η ειναι καλυτερα να την περιμενω να αδειασει;

Επισης αν δεν προλαβε να φορτιστει και θελω να βγω εξω μπορω να διακοψω την φορτηση και να παρω την θηκη μαζι μου;

(και οι 2 περιπτωσεις θα συμβουν σπανια.)

Να στε καλα ολοι που βοηθατε με τους κωδικους, δεν διαβασα τι παιζει... θα διαβασω.

Εγω προσπαθώ να το αφήνω να αδειάζει για να κάνει κανονικό κύκλο φόρτισης εκφόρτισης η μπαταρία,αλλά αυτό δεν είναι πάντα εφικτό.

Πάντως δεν ξέρω τις ιδιότητες της μπαταρίας οποτε δεν μπορω να πω με σιγουριά.

Επίσης δεν είναι υποχρεωτικό να φορτισει τέρμα για να το πάρεις και να φύγεις.Αρκεί να σου κρατήσει η μπαταρία όσο θα λείπεις

---------------------------------------------------

Οι υποψήφιοι νέοι χρήστες πάρτε άλλους 2 κωδικούς

IQC219A4

IQ8B140A

--------------------------------------------

Επεξ/σία από bakalex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, bakalex είπε

Εγω προσπαθώ να το αφήνω να αδειάζει για να κάνει κανονικό κύκλο φόρτισης εκφόρτισης η μπαταρία,αλλά αυτό δεν είναι πάντα εφικτό.

Πάντως δεν ξέρω τις ιδιότητες της μπαταρίας οποτε δεν μπορω να πω με σιγουριά.

Επίσης δεν είναι υποχρεωτικό να φορτισει τέρμα για να το πάρεις και να φύγεις.Αρκεί να σου κρατήσει η μπαταρία όσο θα λείπεις

Σωστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...