Προς το περιεχόμενο

Πολύχρονη Τεχνολογική σαβούρα - Που την απορρίπτω (;)


aris1986

Προτεινόμενες αναρτήσεις

WP_20161030_14_25_56_Pro.jpg

Σαβουρα μαζεμενη πολλων ετων, καλωδια, φορτιστες, ανταπτορες, ακουστικα, κινητα που δεν λειτουργουν. Μπαταρια λαπτοπ κτλπ.

Που απορριπτεται παιδια; Για ανακυκλωση, νομιμα και σωστα; Ξερεις κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από προσωπική πείρα, θα σου πρότεινα να κρατήσεις τα καλώδια,τους φορτιστές και τους αντάπτορες. γιατί ποτέ δεν ξέρεις που μπορεί να σου χρειαστούν. Είναι αναλώσιμα τα οποία έχουν κάπως τσιμπημένες τιμές στα καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή κάνεις μια προσπάθεια εκεί που λέει ο thomas ή αλλιώς σε καταστήματα κινητής έχω δει κάδους για παλιά κινητά. Αν όχι, σε σούπερ μάρκετ, καταστήματα ηλεκτρικών, praktiker κλπ έχει κάδους για ηλεκτρικές - ηλεκτρονικές συσκευές που πάνε για ανακύκλωση.


Από προσωπική πείρα, θα σου πρότεινα να κρατήσεις τα καλώδια,τους φορτιστές και τους αντάπτορες. γιατί ποτέ δεν ξέρεις που μπορεί να σου χρειαστούν. Είναι αναλώσιμα τα οποία έχουν κάπως τσιμπημένες τιμές στα καταστήματα.

Από παλιά κινητά λογικά πουθενά δεν θα χρειαστούν....αν είναι κανένας usb ας τον κρατήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρειάζομαι αυτό τον φορτιστή με αυτό το βύσμα. Μπορείς να μου το στείλεις με απλό ταχυδρομείο και να σου καταβάλλω τα έξοδα; (1-1.50) σε τραπεζικό λογαριασμό;

 

Μπορείς να μου στείλεις δυο ακομη φωτογραφιες να βεβαιωθω οτι ειναι αυτός;

post-390965-0-77238700-1477832683_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...